Доповнення Володар Токіо. Ще більше люті (UA) / King of Tokyo: Even More Wicked! (UA)

1    Відео
код: 8732
Відтепер битва за Токіо стане затятішою, адже монстри стають сильнішими та спритнішими. А додає їм сили — лють, яка зростає майже з кожним наступним кроком.

Тип: доповнення, амерітреш, для вечірок
Видавець: Ігромаг (Україна), IELLO
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 30
Вік: 8+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами доповнення Володар Токіо. Ще більше люті можна тут

Увага! Доповнення Володар Токіо. Ще більше люті не є самостійним! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Володар Токіо».

Доповнення Володар Токіо. Ще більше люті (King of Tokyo: Even More Wicked!) — це додаткові можливості для гравців та урізноманітнення базової гри Володар Токіо. У наборі ви знайдете планшет з треком люті та 10 карток з ефектами, які можна застосувати у будь-який момент гри. Для відстеження рівня люті, у доповненні передбачені 15 тайлів монстрів з базової гри та всіх доповнень. З King of Tokyo: Even More Wicked! ваш файтинг перейде на новий рівень, а гра стане запеклішою.

У кого більше люті, той матиме більше можливостей, щоб захопити місто та здолати інших монстрів. Ви матимете здатність імітувати дії суперників або зможете отруїти їх токсичною слиною, щоб вони стали вразливими. Тож не зволікайте, підсилюйте свої можливості у боротьбі з нещадними монстрами.


Правила Володар Токіо. Ще більше люті


Доповнення Ще більше люті передбає використання базової версії гри. На початку розкладаємо ігрове поле, поруч з ним викладаємо трекер люті та картки люті. Картки потрібно розподілити за кольорами. Кожен колір відповідає полям на треку. Далі обираємо персонажів та кидаємо кубики.

Щоб переміститись по треку люті необхідно викинути три одиниці або три двійки. За кожну комбінацію з трьох одиниць ви переміщуєтесь на 2 кроки. За кожну комбінацію з трьох двійок — на 1 крок. Коли ви досягли цифр 3, 6 або 10 чи перетнули 3 або 6 — отримуєте картку з ефектом та перевертаєте її горілиць. Таким чином за гру кожен учасник може здобути три картки люті з кожної частини треку.

Якщо у гравця є картка з базової гри, в якій вказано, що треба скинути всі додаткові картки, то скидаються і картки люті, навіть, якщо ви не встигли ними скористатись. Ви можете отримати картку з функцією імітації. Вона дозволяє обрати будь-яку картку, навіть іншого гравця, яку б хотіли скопіювати. Якщо гравець скинув цю картку, то перед початком ходу потрібно покласти свій тайл до будь-якої іншої картки ефекту.

Доповнення Володар токіо. Ще більше люті ідеально підійде для компанії друзів, які прагнуть позмагатись за звання кращого. Воно стане прикрасою будь-якої вечірки та подарує незабутній ігровий досвід.

Комплектація доповнення «Володар Токіо. Ще більше люті (UA)» (King of Tokyo: Even More Wicked! ):

  • трек люті
  • 10 тайлів люті
  • 15 токенів монстрів
Додати відгук

Андрій (30-11-2023 | 16:38)

Доброго дня, чи варто очікувати завозу базової коробки разом з допом? І чи планується локалізація/завоз допу "Підзарядка"?
Доброго дня, Андрію!
Очікуємо на новий тираж Володаря Токіо вже на початку наступного року!
Відносно доповнень - слідкуйте за анонсами на нашому сайті та в соцмережах:)
Дякуємо за звернення та бажаємо Вам мирного неба!

395грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись