Настільна гра Хора: Розквіт імперії (UA) / Khôra: Rise of an Empire (UA)

10    Відео
код: 7055
Настільна гра Хора: Розквіт імперії (UA) / Khôra: Rise of an Empire (UA)
кількість гравців
2-4
вік
14+
час гри
75
Укр
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами

 «Хора: Розквіт імперії» («Khôra: Rise of an Empire») — настільна гра, в якій ви станете правителем незалежного міста у Стародавній Греції. Ціль тільки одна: за 9 раундів розвинути місто швидше та краще за суперників.

Тип: економіка, містобудівна
Видавництво: Kilogames (Україна), IELLO (Франція)
К-сть гравцiв: від 2 до 4 гравців
Час гри: 75 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут


 

Будуємо власне стародавнє місто


 Розвивати доведеться економіку, культуру та військову міць свого міста. У кожному раунді на вас чекають непрості рішення. У новому раунді у кожному місті стаються унікальні події. Хтось хвилюється за недобудований храм Зевса, інший чекає на війну проти сусідів, та і з торгівлею може що завгодно статися! Рішення та доля містян тепер тільки у ваших руках!
 


 На початку гри ви отримаєте поле і тайл із позначкою свого міста, 3 дерев’яні токени-лічильники(економіки, культури та війська), 7 карт дії та 5 рандомних карт політики, які будуть переходити між гравцями з допомогою драфту.

У свій хід ви можете виконати 2 дії із 7 можливих:

 • Філософія;
 • Законодавство;
 • Культура;
 • Торгівля;
 • Військова справа;
 • Політика;
 • Розвиток.
 Вибір дійсно непростий! Але, як і в житті, звичайна людина не може розірватися та встигнути усе за раз, завжди доводиться жертвувати якоюсь із галузей. А ще часто стратегія буде змінюватися впродовж гри, адже невідомо, коли збереться напасти сусід чи яка подія станеться у вашому місті завтра.
 


 До того, як виконати дію, усі гравці кидають свої кубики. Розпочинає раунд правитель, який викине найменшу суму на кубиках. Тоді кожен по черзі обирає дії, розкриває їх та рухає маркери на лічильниках відповідно до значень на кубиках. Виконання кожної діє дає вам можливість підвищити свої показники.
 

Як зібрати найбільше досягнень?


 Вкінці гри після 9 раундів вся Стародавня Греція почує про вас! Або ж про суперника, який виявився кращим. Старайтеся помолитися богам теорії ймовірності та оптимізувати кидки кубиків, не забудьте про збір податків, колонізуйте землі противників за допомогою військових сил. Збільшити шанси на перемогу можна і відкривши досягнення чи попіклувавшись про мешканців міста.
 


 Настільна гра «Хора: Розквіт імперії» цікава не тільки завдяки процесу змагання різних глав міст. Тут оживає історія часів Стародавньої Греції V ст. до н.е. і до кінця IV ст. н.е. Ви познайомитеся з історичними будівлями та побачите реальні події на картках. Якісні планшети з кольоровими елементами для кожного гравця та дерев’яні лічильники дуже приємні й красиві. Дизайнери попрацювали на славу, а ви спробуйте відчути себе у вирі життя старовини!

Комплектація настільної гри «Хора: Розквіт імперії (Khôra: Rise of an Empire)»:

 • 1 центральне ігрове поле
 • 4 поля для гравців
 • 7 токенів Міста-держави
 • 36 дерев'яних пішаків
 • 20 жетонів успіху
 • 4 токени 90 ПБ
 • 28 тайлів дій
 • 16 карт подій
 • 40 карт політики
 • 45 монет-драхм
 • 40 токенів філософії
 • 75 токенів знань
 • 12 кубиків
 • 1 жетон першого гравця
 • правила
Додати відгук

Віктор (07-03-2024 | 13:40)

Чудова гра на один раз. Але якщо кілька разів зіграєте, то зрозумієте наскільки вона не збалансована. Виграти можна лише рухаючись через карту війни і славу. Через культуру і економіку немає сенсу розвиватися, бо в правилах гри не зараховуються бали за монети, а культура дає дуже мало балів
- Не збалансована
Доброго дня, Вікторе!
Дякуємо за ваш відгук. Розуміємо, що дійсно - скільки людей, стільки ж й думок:)
Ми награли в Хору більше 30 партій і можемо з вами посперечатись - гра чудово збалансована, адже слава важлива лише за наявності достатньої кількості переможних балів, які в свою чергу дає прокачка Економіки. Культура в свою чергу дає додатковий куб = третю дію, та гарно впливає на деякі стратегії з картами) В нас були й переможці з множником х2 та х1
Монетки, до речі, хоч і не дають в кінці переможних балів (окрім властивості карт), виступають в ролі tie-breaker'а
Бажаємо вам дати цій грі ще один шанс та знайти різноманіття стратегій!

Олександр (22-11-2023 | 18:00)

Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, я правильно розумію, виконуючи дію війни гравець не змушений виконувати дослідження, може просто піднятися по треку вояків і все
Доброго дня, Олександре!
Дякуємо за звернення. Так, ви дійсно абсолютно праві!
Бажаємо вам завоювати бажане місто:)

Єгор (03-11-2023 | 10:27)

Коли я вперше побачив цю коробочку, я зрозумів, що це щось нереально крутезне і я не помилився. В цій грі мені подобається абсолютно все: тема, неперевершене візуальне оформлення, ігрові механіки та тривалість партії. «Хора» дійсно дозволяє відчути себе керівником стародавнього міста, який прагне привести свою державу до процвітання. У грі чудово реалізован момент рандому, адже дії обираються залежно від значень, які випадають на кубиках. При цьому автори змогли зробити цей момент не тільки азартним, а й стратегічним, бо існують способи, які дозволяють змінювати значення на кубиках. Особливо мені дуже подобається асиметричність в цій грі, адже кожне місто-держава унікальне і має властивості, які притаманні лише їй і підказують шлях ведення власної стратегії. Гра дійсно варто уваги, бо в неї не лише цікаво грати, а й цікаво вивчати та знаходити кожну партію крутезні ігрові комбінації.
+ Атмосферна та тематична
Приємний час партій
Доволі нескладні правила при високому рівні варіативності та регравальності
Дуже якісні компоненти Неперевершене візуальне оформлення
Наявність багатьох шляхів для здобуття перемоги
Зручний вбудований органайзер Можливість придбати додаткові аксесуари у вигляді металевих монет
- Жодних недоліків – гра неперевершена)
Доброго дня, Єгоре!
Ми поділяємо вашу думку та захоплення відносно цієї чудової гри!
Бажаємо вам зруйнувати Карфаген)

Артур (17-09-2023 | 10:49)

Хора - це гра про найбільш можливо ефективне розпорядження рандом. Низькі числа дають можливість отримати громадян, щоб відкоригувати свої наступні нещасливі кидки. І ваша задача - по максимуму продумано розпоряджатися громадянами, щоб ніколи не виконувати дії низької цінності. Іііі все - інша частина гри це буквально перегони на різних шкалах, яка все одно зводиться до експедицій і слави, тому Спарта - найоптимальніший варіант і якщо всі знають як грати, гравець зі Спартою переможе, а завадити йому неможливо, бо ви ніяк не можете вплинути на інших гравців. Тут взагалі не важливо скільки людей буде грати. Просто трохи більш тісна конкуренція буде за експедиції, але взяти одну дорожчу все одно рівнозначно двом дешевим, навіть, краще, бо хоч то і віддаляє від поліпшення міста, за одну дію, отримаєте більше бонусів і переможні очки наприкінці
+ Грається швидко
Кубики можуть вирішити за вас вашу стратегію
Гра вас не карає за поразки
Є достатня варіабельність шляхів розвитку для перемоги
- Рандом. Попри можливість корекції, ви втрачаєте час, маючи низькі числа. Мені випало три одинички, коли я мав 0 громадян. Так не має бути в грі, яка типу про стратегію та економіку

Взаємодія реально нуляча, а хотілося би мати можливість здійснити експедицію на лідера і забрати в нього трофеї
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо за цікаву думку про гру та Ваш досвід. Сподіваємося, він зорієнтує та допоможе майбутнім гравцям:)
Дякуємо за відгук та бажаємо бути мудрим правителем!

Владислав (14-09-2023 | 22:17)

Хора - виглядає гарно. Проте нам не дуже сподобалась. Чогось у ній не вистачає. та як писали раніше, гра має помилки та одруківки у перекладі, що впливають на ігролад. З гарного - сподобались монетки, ними цікаво потеребеніти під час партії проте обирати їх було варто після декількох партій. Особливо поганого нічого не містить - проте й бажання повернутись зіграти ще - немає.
+ Гарна на вигляд, якісні елементи
- Одруківки, зайде не всім
Доброго дня, Владиславе!
Дякуємо за цікаву думку про гру!
Дійсно, може бути так, що гра комусь не подобається, а в когось це улюблена гра. Справа смаку.
Але як добре, що є величезний вибір ігор, з якого точно можна обрати щось цікавеньке!
Бажаємо Вам захоплюючих партій та мирного неба!

Анжела (14-08-2023 | 19:50)


Ця гра на стратегію. Компоненти гри, найякісніші, приємно брати до рук. І так, ця гра підійде не для всіх, більш для тих людей, які люблять стратегічні ігри та певну тактику в грі. Є у кожного гравця, на своєму планшеті, 3 категорії, які треба у процесі гри розвивати - "економіка", "культура" та "військова сила". Та загальне поле гри, де треба просуватися за певними рівнями, які також приносять свої лаври у грі. Наприклад, категорія "податки" будуть надавати вам гроші (чим більше рівень, тим більше гроші ви будете отримувати на початку партії); "вояки" - надають змогу отримати більше жетонів, за які можна прокачати свого персонажа до іншого рівня чи допомогти купити карту політики, щоб користуватися нею під час гри; "слава" - допомогає помножити у кінці гри жетони-знання, щоб отримати додаткові бали. Кожна категорія працює своїм чином та допомогає досягнути більших результатів.
+ +якісний матеріал
+стратегія на вищому рівні
Доброго дня, Анжело!
Дякуємо вам за гарний огляд на цю динамічну стратегію)
Бажаємо вам захопити свій Карфаген)

Людмила (30-03-2023 | 22:16)

Гра подобається дуже. Однозначно рекомендую.
Але дві червоні карти на подвоєння розбалансовують гру. Граємо без них.
+ Цікава механіка та екшен. Існує випадковість. Складно будувати стратегію, тому кожний раз гра цікава
- Деякій дізбаланс на червоних картах.
Доброго дня, Людмило!
Щиро дякуємо за чудовий відгук!
Бажаємо вашим Полісам процвітання!

Показати більше
2320грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись