Настільна гра Katamino / Катаміно

5
код: 424

1-2

3+

15-30
 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
    Катаміно – це чудова гра, яка дозволяє дітям зрозуміти основи геометрії.
   Катаміно – це безліч головоломок з рішеннями, які можуть бути як дуже простими, так і екстремально складними.
   Катаміно – є однією з настільних ігор, які найчастіше купують школи, що лишній раз доводить її освітню цінність.
   Пентаміно – це фігура, що складається з 5 взаємопов'язаних квадратів, з'єднаних сторонами.
   Пента – це група з декількох пентаміно, яка точно заповнює поле прямокутної форми. Номер пенти говорить про те, скільки пентаміно входить в його склад.
   Слем – це ланцюжок завдань
   В Катаміно можна грати одному, можна грати вдвох.

Тип: Мозколом чи гірчичник на голову, головоломка
Видавець: Gigamic (Франція)
Час гри: від 15 до як зможете :)
К-сть гравців: 1 - 2
Вік: від 3
Мова: мовонезалежна

 


     Всі завдання для гри одному розбиті по рівнях складності: Дуже просто - для дітей від 3-ох років. Просто для дітей від 4-ох років. Складно - для дітей 5-ти років. Дуже складно для дітей від 6 років (з цього рівня дорослі вже починають думати). Надскладно - для дітей від 8 років, для дорослих чи юних геніїв. Тому ви завжди зможете знайти зручний рівень для себе чи для своєї дитини..


     В основному в Катаміно треба викладати в обмежений розділювачем прямокутник вказані фігури. Наприклад: складіть з пентаміно №2, №3 и №10 прямокутник з сторонами 5 на 3 клітинки. А якщо додати до тих фігурок пентаміно №6 і скласти вже прямокутник 5 на 4 клітинки?...

Відчувається, що в Катаміно є серйозна математична основа і всі варіанти прораховані. В Катаміно запропонована лише мала частина всіх можливих комбінацій. Цитата з правил: "В таблицях цих правил всього можна знайти 500 пент, проте в загальному можливо 36057 комбінацій"... Грати - не переграти ;)

 


    Як грати в Катаміно вдвох? Гравці розділяють поле порівну бар'єром, потім почергово розбирають собі по 5 пентаміно, а також додаткові одно чи двокліткові фігурки. Потім одночасно починають викладати їх на своїй стороні поля, намагаючись заповнити весь прямокутник всіми своїми фігурами. Найшвидший виграє.

В правилах є іще варіанти використання Катаміно для розваги: складіть з Катаміно задану фігуру чи тварину, використовуючи Катаміно як конструктор чи побудуйте найвищу вежу з усіх елементів Катаміно (і постарайтесь щоб вона встояла!).


     Дуже хороша гра-головоломка для всіх вікових груп. Ну і насамкінець про склад гри Катаміно: дерев'яні різнокольорові фігурки, ігрове поле в клітинку для складання, буклет з правилами російською мовою - усі компоненти виконані настільки акуратно, що так і хочеться запропонувати їх своїй дитині ;) 


     Комплектація настільної гри "Катаміно"

 • 1 ігрове поле
 • 12 Пентаміно
 • правила гри і завдання
 • 1 бар'єр для обмеження поля

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на « Pentago », а також на « Abalone ».

Придбати настільну гру «Катаміно (Katamino)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Евгения (27-08-2018 | 13:38)

Добрый день. Планируется ли данная игра к наличию?
Добрый день. Планируется, но подсказать по срокам не можем.

Ludmila (14-12-2017 | 22:08)

Когда эта игра снова будет в продаже?
Добрый день, Людмила. Скерее всего, после Нового Года.

вита (28-11-2013 | 16:35)

Здравствуйте! Выбираю игру для 3-летнего мальчика. Можете объективно сказать, насколько интересна игра? Или может посоветуете обратить внимание на какие-то др. игры еще?
Вита, добрый вечер!
Катамино советуем только если ребёнок усидчив и сможет собирать нужные фигуры вместе. Тогда однозначно - Да! Но повторюсь, только если усидчив.
Так же, посмотрите вот на эти игры, они пишут от 5-ти лет, но наши дети справляются раньше, как показала практика продаж:
- Коридор для детей
- Сафари
- Лестница Привидений
- Дети Каркассона - Прыг-Скок
Посмотрите, почитайте о них! Если будут ещё вопросы, пишите к нам на почту: info@igromag.ua.

Татьяна (29-03-2013 | 17:50)

У меня дочь 4,5 года. Выбирала игру с прицелом на то, чтобы она могла играть сама. Долго думала, дороговато все же, но не ошиблась. Игра стоит этих денег. Очень ответственно сделана, надежная коробка и качественная полиграфия (внутри толстый буклет с инструкциями и раскладками). Приятные деревянные фигурки и игровое поле. Кстати, я думала, что она меньше, а она большая и тяжелая (из-за буклета).
Мелкой нравится. Быстро разобралась с правилами. Пару раз сыграли вдвоем, но теперь вот сидит сама, стучит фигурками, выкладывет ?) Спасибо!
Благодарим за отзыв!

mAlinka (18-10-2011 | 10:50)

Купила Катамино для ребенка, начали играть , и я была поражена тем, что моя 3-х летняя дочь заполняет свою половинку поля не хуже меня. Конечно играли мы на самом легком уровне, но сам факт… Теперь понятно почему это одна из наиболее востребованных школьных игр. Правила игры очень простые, а качество исполнения элементов приятно радует.
В целом игра интересная как детям, так и взрослым, предложены разные уровни сложности в соответствии с возрастом играющего начиная с 3-х лет, также в качестве развлекающего варианта можно сложить зверюшку или фигурку нарисованную в буклете. Мы например смешиваем фигурки с брусочками Дженги и играем как конструктором.
Катамино - интересная головоломка и сверхполезная игра, для развития пространственного мышления, но главное все происходит без напряга, малыш сам тянется к очередному заданию.
Рекомендую.
Спасибо за отличный отзыв :)

1199грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00