Настільна гра Каркассон: Королівський Подарунок

44
код: 713

2-6

8+

30-90
Ру
7.9
  • 4.8 (954 відгуки про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
– Це неможливо, просто не можливо… Як таке могло трапитися? – Чоловік завзято перекладав якісь папери з однієї кіпи в іншу, не дуже то звертаючи увагу на їх зміст. Накрохмалена перука з’їхала з голови і ледве трималася, а чоло було вкрите великими краплинами поту. Ще двоє стояли осторонь та потупилися. Їх перуки виглядали значно краще, на відміну від обличь. Чоловік, що сидів за столом, все не міг угамуватися. Він кричав, плювався та трусив паперами перед носом у своїх підлеглих. Його обличчя розчервонілося як буряк, а тіло трусило від гніву. – Як? Я у вас питаю! Як цьому пройдисвіту вдалося присвоїти собі усі результати моєї праці? Я стільки грошей вклав у місто… Потрібно все повернути, чуєте? Все до останньої копійчини…

Тип: економічна стратегія, сімейна гра, класика
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 90 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 8 років
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

Каркассон – це гра, що вже дуже довго є однією з найпопулярніших у світі. Хочете хорошу сімейну гру? Беріть Каркассон. Потрібна захоплююча та проста настолка, щоб зацікавити новачків? Беріть Каркассон. Шукаєте те, у що будете грати чи не щодня? Беріть Каркассон. У вас вже є Каркассон? Візьміть доповнення :) . жарти жартами, а гра дійсно чудова та розрахована на дуже широку аудиторію. А десяток нагород, зібраних нею тільки за перші два роки існування, це теж суттєвий маркер.

Як грати? Суть в тому, що гравці спільними зусиллями займаються розвитком певної території. Тут можна будувати замки, дороги, монастирі, засівати поля та збирати з усього цього прибуток. От тепер найцікавіше. Якщо правильно розрахувати свої дії та не впустити потрібний момент, можна заробити дуже багато переможних балів. Та найголовніше – це знайти баланс між максимальною вигодою та ризиком втратити усе. Адже усі результати вашої роботи може присвоїти собі будь-який інший гравець, якщо буде уважнішим та кмітливішим. Та це не означає, що гра конфліктна. Навмисне нашкодити іншому учасникові досить складно. А ще розраховуйте свої можливості. Одні піддані до вас ще повернуться і їх можна буде використати повторно, інші вийдуть на поле раз і назавжди. Розпоряджайтеся доступними ресурсами якнайрозумніше.

Королівський Подарунок. Звісно ж кожен, хто грав у «Каркассон», знає, що після десятків партій гра починає приїдатися. Хочеться чогось новенького. У наборі «Королівський Подарунок» окрім базової гри є ще декілька доповнень, кожне з котрих розширить можливості гри, додасть нові тайли та способи отримувати переможні бали.
«Таверни та собори» дозволяють збільшити прибуток з доріг та міст.
«Торгівці та будівельники» вводять у гру новий елемент: товар. Також з’являється можливість робити декілька ходів поспіль.
«Аббат та мер» додає в гру дуже цікаві тайли, з допомогою котрих можна прокладати дорогу крізь місто та продовжувати одним тайлом два міста, не об’єднуючи їх. Також є тайли аббатства, фішки мерів, амбарів та візків, котрі допоможуть заробити додаткові переможні бали.
«Король» дозволяє гравцям заробляти переможні бали на завершенні будівництва найбільших міст та найдовших доріг.

До складу настільної гри «BКаркассон: Королівский Подарунок» входить:
– Каркассон

– 72 тайла

– 40 міплов 5 кольорів

– Поле для підрахунку балів

– Каркассон: Таверни та собори

– 18 тайлів зі спеціальними позначками

– 8 фішок підданих сірого кольору

– 6 двосторонніх жетонів для підрахунку балів

– 6 фішок великих підданих різних кольорів

– Каркассон: Торгівці та будівельники

– 24 тайли зі спеціальними позначками

– 20 жетонів товарів (9 вина, 6 зерна, 5 тканини)

– 6 фішок свиней різних кольорів

– 6 фішок будівельників різних кольорів

– Каркассон: Аббат та мер

– 12 тайлів зі спеціальними позначками

– 6 тайлів аббатства

– 6 фішок мерів різних кольорів

– 6 фішок амбарів різних кольорів

– 6 фішок візків різних кольорів

– Каркассон: Король

– 5 тайлів зі спеціальними позначками

– 1 тайл короля

– 1 тайл атамана

– Розвідник для «Каркассон: Мисливці та збирачі»

– 5 особливих тайлів

– Правила гри

Придбати настільну гру «Каркассон: Королівский Подарунок» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Богдан (28-05-2020 | 02:11)


Как хорошо, что я успел купить именно эту версию. И как жаль, что другие больше не смогут купить её для себя или на подарок друзьям.
+ Прекрасный комплект, самодостаточный, сбалансированный, приятный, с достаточным количеством механик и дополнений.
- RIP
Отличных вам партий!

Богдан (28-05-2020 | 01:37)

IT отдел, занимающийся сайтом! Нельзя было сделать так, чтоб поле, в которое я сейчас пишу это сообщение, запоминало что я пишу, на случай, если я случайно нажму Escape? Или предупреждение, с возможность не закрывать редактор? Ну что за паскудство?! Писал красивый, долгий, греющий душу отзыв, случайно рука соскользнула на Esc и теперь мое настроение испорчено.
Добрый день, Богдан! Передали ваше сообщение в IT отдел.

Євгеній (05-05-2020 | 14:25)

Коли буде в наявності дана версія гри?
Ця версія гри вже не виробляється.

Андрей (11-03-2020 | 19:59)

Будет новый репринт и новые допы к нему от хобби ворлд( у них сейчас весь Каркассон с другим принтом и 9 домов должно быть)?
Репринт уже есть, первое дополнение ожидем ближе к концу весны!

Оксана (14-07-2019 | 23:58)

Якими ще розширеннями можна доповнити?
+ Як на мене, краще починати саме з такого набору.
- Хочеться ще більше карточок)))
Розширити можна ще двома наборами - Дворяне и башни та Наука и магия.

Олександр (03-07-2019 | 15:09)

Зіграли п'яток партій в базову версію і парочку з "тавернами та соборами". Радує отримати в коробці базу та кілька доповнень, що з перших кроків дає можливість "налаштувати" гру під себе.
Пірші партії грали без "фермерів" а це також плюс, можна не вчити новачків всім тонкостям гри поступово
+ хороша якість компонентів
дуже легко пізнаються правила
можливість налаштування гри під себе
- всередині купа плиток та зіплоків з фішками - органайзер треба купувати окремо
Дякуємо за відгук і переможних Вам партій!

Андрей (23-04-2019 | 09:42)

Подскажите, пожалуйста, какой год издания данной партии?!
На коробках указана дата изготовления 30.08.2018.

Ростислав (24-01-2018 | 19:50)

Внесу и свою лепту в холивары по поводу качества локализованного Каркассона, выделив несколько ключевых показателей:

1) Принт тайлов. Не держал в руках оригинальные тайлы, потому могу судить о их качестве исключительно по фото/видео, но даже так понятно, что в оригинальной игре они значительно лучше. Это и высечка, и текстура "под лён", и баланс цветовой гаммы как базы, так и допов. В "Королевском" же "подарке" невооруженным глазом видна разница в контрасте рубашек даже базовой (!) игры, не говоря уже о "Предместьях", где рубашки заметно темнее. А в "Дворянах" фон вообще голубоват... Короче, намётанный глаз способен отличить тайлы из разных наборов. НО эта проблема легко решается с помощью башни, куда можно сложить тайлы и тянуть их по очереди, не заморачиваясь распознаванием рубашек. К принту же лицевой стороны тайлов особых претензий нет (хотя разница в тоне тоже заметна).2. Качество миплов/вспомогательных элементов. Сами миплы и прочие фигурки сделаны вроде ничего (единственный замеченный брак - немного срезана ножка у одной из повозок), но вот их покраска... мягко говоря, так себе (в моём наборе особенно не повезло зелёным миплам). Качество принта дорожки для подсчёта очков вообще ниже среднего.

3. Цена. Пожалуй, главный критерий, из-за которого можно закрыть глаза на огрехи в качестве локализации. Ибо она более чем в 2 раза ниже, чем же тот же набор от немцев, и для многих это будет серьёзным плюсом. Ну и в плане логистики 2 коробки ("Науку" в расчёт не берём, она мало что привносит в игру) всё же лучше, чем 7 оригинальных.

В общем, каждый пускай решает для себя сам, что ему важнее: перфекционизм или экономность) Тем более, что в процессе игры абсолютно забываешь, в какую именно версию ты играешь)
+ Цена, в целом пристойное качество
- Принт тайлов/дорожки подсчёта очков, покраска миплов
Ростислав, мы очень благодарны вам за такой крутой авторский обзор плюсов и минусов данной игры. Мы надеемся что минусы не помешают вам насладиться партиями в любимую игру!)

Яна (18-01-2018 | 08:22)

Когда будет в наличии?
Ждем в начале февраля.

Дмитрий (15-01-2018 | 22:02)

Хорошая игра, а с таким количеством дополнений и такой ценной так вообще супер! Отдельно радует возможность играть партии вдвоем, так как не всегда можно найти компанию. Думаю со временем еще парочку дополнений прикупим.
+ Возможность играть вдвоем, наличие дополнений, цена
- в запечатанной коробке отсутствовала одна из карт (заводской брак), но представители магазина моментально устранили эту проблему выслав отдельно недостающую карту (за что большое спасибо).
Спасибо, это одна из наших любимых игр.

Владимир (24-12-2017 | 11:32)

Очень интересная игра для всей семьи. Хороший набор. Много дополнений в одной коробке, да еще и за такую цену. Играем с детьми, очень довольны покупкой.
Владимир, мы очень рады что вам и вашей семье понравилась игра! Ещё вы можете обратить внимание на такие семейные игры как Колонизаторы, Dobble (Доббл), Dixit (Диксит).

Сергей (13-11-2017 | 18:34)

Какие еще расширения подходят для локализованной версии? И достойны ли они внимания или в данном наборе собраны лучшие?
Есть еще два набора дополнений - Дворяне и Башни и Наука и Магия. Оба дополнения хорошие, но, по нашему мнению, Дворяне интереснее, чем Наука.

Александр (05-09-2017 | 09:17)

Покупал себе базовый Каркассон. Теперь жалею, что не взял сразу этот:(
Выходит дешевле и все в одной коробке
Александр, вы можете докупить Каркассон: Королевский Подарок и смешать его с классической игрой. Как говориться тайлов много не бывает!

Кирило (01-08-2017 | 15:34)

Дякую магазину Ігромаг за цю гру.

п.с. міні-лайфхак: щоб не рвати тайли, перед їх діставанням з форми треба відрізати скальпелем або ножем ніжки, які його тримають.
+ Приємне спілкування з представником магазину, швидка доставка, дисконт)
- Немає
Дякуємо. Приємних ігор! :)

Марія (30-06-2017 | 10:31)

Доброго Дня! Чи є тут доповненян "річки"? І в якій версії Каркассону воно все ж таки є?
Доброго дня, Марія. Доповнення "річки" входять в набір доповнень Каркассон: Дворяне и башниl або в базову оригінальну версію ігри Каркассон.

Показати більше

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00