Настільна гра Джайпур / Jaipur

17
код: 360

2

8+

20-30
 • 4.8 (1031 Відгук про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Джайпур - один з найбільших торгових центрів Індії. Купці з найвіддаленіших кутків країни намагаються привезти свої товари на місцевий ринок, де їх можна продати за дуже вигідними цінами. День і ніч гонять сюди караванники валки навантажених тюками верблюдів. Біля головних воріт мандрівників зустрічають озброєні до зубів охоронці з оголеними ятаганами. А за стінами кипить життям величезного торгового міста... Пройшовши вузькими вуличками, ми виходимо на широку, залиту яскравим світлом, площу. Промені сонця, відбиваючись від пістрявих товарів, сліплять очі. Нескінченна черга торгових рядів тягнеться до видноколу. І більша частина всього цього багатства належить двом найбагатшим торговцям міста...
 ...ділові обов'язки яких будуть виконувати гравці. Кожен з них намагається отримати право стати особистим постачальником товарів двору Махараджі, для чого повинен довести свою перевагу над опонентом у щотижневому підсумку. Для цього необхідно зібрати і/чи обміняти на ринку товари, а потім продати їх за рупії. Якщо ви зможете укласти підряд декілька справді хороших угод, то окрім грошей отримаєте ще і спеціальну нагороду.

Тип: Торги і ще раз торги для двох
Видавець: Game Works (Німеччина)
Час гри: від 20 до 30 хвилин
К-сть гравців: 2 гравці
Вік: від 8
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

 


Відкривши коробку з настільною грою Джайпур (Jaipur), окрім правил ви знайдете колоду карт і набір жетонів. Карти являють собою товари різних типів: шкіру, спеції, тканини, срібло, золото і діаманти. Окрім товарів в колоді є спеціальні карти верблюдів, які самі по собі не є товарами, але відіграють важливу роль при обміні на ринку. Грошовими знаками в грі є жетони. Причому частина з них відповідає товарам, а частина являє собою призові бали, які отримуються при продажі партії товарів в кількості більше трьох. Звичайно, всі товари мають різну вартість і представлені різною кількістю карт і жетонів. Мета гри в тому, щоб зібрати достатню кількість карт товарів певного типу і вигідно їх продати. Партія триває 2-3 однакові раунди, доки один з учасників не отримає дві перемоги.


На початку гри Джайпур (Jaipur) всі жетони викладаються в стопки за зменшенням вартості. Таким чином, чим раніше гравець їх придбає, тим більше рупій він отримає, але при цьому не варто поспішати і забувати про призові жетони. Знаходження балансу між швидкою і вигідною угодами є одним з ключових моментів гри. Далі викладається 5 загальних карт, найменованих ринком, через які і буде проходити весь товарообмін. І нарешті кожен учасник отримує по 5 стартових карт. Потім учасники ходять по черзі. Під час свого ходу гравець може виконати одну з наступних дій:
 •  взяти одну карту, замінивши її картою з колоди,
 •  замінити будь-яку кількість товарів на свої карти товарів і верблюдів,
 •  відвести всіх верблюдів, замінивши картами з колоди.

Окрім цього гравець може обміняти будь-яку кількість карт одного типу на таку ж кількість жетонів, тим самим заробивши переможні бали (рупії). Ось, власне, і всі правила, які можуть здатися дуже простими і навіть примітивними. Але на практиці виявляється зовсім не так. Для ефективної гри вам доведеться враховувати не лише свої ресурси, але і слідкувати за опонентом, знати скільки верблюдів в його каравані, які товари він забрав і кількість карт в руках. Лише враховуючи ці фактори при виборі своєї дії, ви можете стати найбагатшим торговцем Джайпуру. 


Всі компоненти виконані з характерним для GameWorks подходом, тобто бережно і з любов'ю. Жетони вже видавлені і акуратно складені в відділах зручного органайзера невеликої коробки. Карт и виконані з цупкого картону, який приємно тримати в руках. Ілюстрації на всіх компонентах якнайкраще передають атмосферу східного базару.

Безумовно, настільна гра Джайпур (Jaipur) є одним з найкращих представників піджанру сімейних філерів для двох учасників. Вона поєднує в собі прості правила, які легко і доступно пояснюються за 10 хвилин, і цікавий ігровий процес, в якому є місце як для удачі, так і для прагматичного планування. А для того, щоб отримати перемогу, вам доведеться не лише управляти своїми ресурсами, але і слідкувати за тим, що робить опонент. Небезпідставно гру Джайпур (Jaipur) можна поставити в один ряд з таким шедевром, як "Загублені міста" Райнера Кніції.

Комплектація настільної гри Jaipur:

 • 55 карт товарів
 • 38 жетонів товарів
 • 19 призових жетонів
 • 3 Печаті Переваги
Придбати настільну гру «Jaipur»» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Lee (03-01-2021 | 00:53)

Отличная игра. Играли с сынишкой (10 лет) отлично зашла. Увлекательно, быстро. Дизайн не такой как на картинках, а новый, он гораздо колоритней.
+ Отличная отдыхающая игра на двоих.
- Напечатан старый дизайн.
Lee, да мы заменим картинки в ближайшее время. Спасибо!

Максим (27-07-2019 | 09:26)

Покупал этот филлер для игры с ребёнком .Процесс игровой происходит быстро, фишки и карты на очень хорошем уровне качества.
+ Просто,быстро,приятно на глаз! Больше сказать нечего.
- -завышена стоимость , но это уже вопросы к самому правительству страны и к курсу валют.
Спасибо за отзыв!

Максим (15-07-2019 | 01:06)

Когда этот старичок будет в наличии ?
Пока не ожидаем.

Ростислав (19-05-2018 | 20:19)

Вижу, игра наконец-то в "ожидаемых". Как скоро её ждать и каков ценник?
Ростислав, игра уже приехала в наш магазин по цене 519 грн.

Александр (25-02-2018 | 13:10)

Добрый день! Планируете ли Вы когда-нибудь завезти игру? Большое спасибо. :)
Добрый день, Александр. Пока не планируем.

Екатерина (27-09-2017 | 14:27)

Можно, пожалуйста, узнать, когда будет игра?
Ближайшим временем не ждем, так как закончился тираж игры.

oleg78 (06-12-2013 | 11:10)

будет ли эта игра до нового года?
До Нового Года игры не будет поставляться.

Edward (19-09-2013 | 19:27)

Отличная игра для любого возраста. Но я так и не научился выигрывать (сыну 12 лет, обыгрывает меня всегда!). Отличная игра на подарок. И ещё: не стоит недооценивать доставшихся вам от безвыходности верблюдов-именно они (а точнее их отсутствие в нужный момент), а не недостаток товаров приводят меня к поражению.
+ Красивое оформление всех компонентов, включая коробку. Отличное качество карт, жетонов. Быстрые партии (по 15-20 мин). Быстрая подготовка к игре. Простые правила. Высокая реиграбельность. Отлично сбалансирована.
- Не нашёл.
Вы полностью правы. 10 минут на изучение правил и впереди множество разнообразных и выгодных сделок!

Анастасия (05-03-2013 | 19:49)

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, а есть ли возможность приобрести несколько жетонов, просто были утеряны парочка, а теперь так обидно, что игра неполная((
Настя, нет, подобного у нас, к сожалению нету.

3e6p (18-02-2013 | 23:56)

когда ожидается?
Можем только организовать игру под заказ для Вас. Цена игры примерно 190 грн.

Андрей (20-10-2012 | 22:07)

Какие под нее протекторы идут?
Под игру Джайпур подойдут протекторы 59 на 92 и 63,5 на 88 мм.

Vitaly (27-02-2012 | 23:19)

не лучше эту нам не горит
Просто сообщите когда появится мы и закажемОбязательно сделаем! :)

Vitaly (26-02-2012 | 11:38)

можно будет отложить эту игру для Одессы?
Vitaly, у нас пока этой игры нету в наличии и в ближайшее время она не поступит к нам на склад.
Можем посоветовать Вам глянуть вот на такую игру:
- Сердце Дракона

Евгений (18-12-2011 | 00:01)

А когда она примерно ожидается?
Евгений, в этом году её не будет точно.
Для двух игроков есть ещё очень хорошие игры. Обратите внимание на раздел: Для двоих

Любовь (23-03-2011 | 12:38)

Все согласно правилам :)
Просто делаю вид, что не знаю в каких товарах заинтересован противник...Делаю то, что выгодно каждому из них...
Интересный вариант :)

Показати більше

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00