Настільна гра Imagidice! / Генератор історій

0    Відео
код: 6742

 Кожен може розповідати історії. Навіть якщо вам здається, що у вас немає фантазії - повірте, при потрібних обставинах скласти історію може абсолютно кожен!

Тип: кооперативна, на кубиках, оповідна
Видавництво: Gigamic (Франція)
Час гри: 20 хв
Кiлькiсть гравцiв: 2-12
Вiк: 4+
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут.


 Генератор історій (Imagidice) - це настільна гра, в якій гравцям належить складати історію за допомогою кубиків. Гра розроблена викладачкою Емілі Делі і вже зарекомендувала себе, отримавши приз у жанрі сімейних і освітніх ігор.  


Грані різноманітності.


 У коробці з грою ви знайдете 12 кубиків, грані яких прикрашають різні зображення. Одні кубики присвячені предметам, інші персонажам, треті погоді і так далі ... Тобто на них знаходяться 72 різні картинки, які і допоможуть учасникам згенерувати історію.
 

Як грати?


 Класичний варіант гри пропонує кинути всі кубики на стіл, а після цього по черзі їх використовувати. Так, перший гравець бере один з кубів і починає історію, спираючись на випавше зображення. Після цього історію продовжує другий гравець, взявши інший кубик. Потім свій шматочок розповіді розповідає третій і так далі.

У грі абсолютно немає програвших і переможців, а кожен прикладає свої зусилля, щоб створити щось нове і цікаве.

Як ми вже писали раніше, гра була розроблена викладачем, студентам якої кубики Генератора історій (Imagidice) допомагали в навичках вивчення іноземних мов. Крім того, подібна гра також допомагає дітям розвинути свою фантазію, навчити висловлювати свої думки, розширити словниковий запас і просто відмінно провести час!

Комплектація гри «Imagidice! (Генератор історій)»:

  • 12 кубиків
  • Правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись