Настільна гра Horizon Zero Dawn: The Board Game – Stormbird

0    Відео
код: 8358
 Мисливці уважні й обережні, вони завжди готові до несподіваної зустрічі з ворогом. Що більша машина, то легше її помітити, особливо якщо це гігант, якого видно за багато кілометрів. Щоправда, це не поширюється на ворога, який атакує з неба. Штормовий птах це легендарна машина, яка кине вам виклик у небі, чи зможете ви приземлити та здолати її?

Тип: доповнення до настільної гри «Horizon Zero Dawn: The Board Game»
Видавництво: Steamforged Games Ltd.
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 60 до 90 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: англійська

   Horizon Zero Dawn це глибокий світ із великою кількістю небезпечних випробувань. Вирушаючи на чергове полювання ви без сумнівів зустрінетеся з різноманітними механізмами, які точно не будуть прихильні до вас. Обережність ніколи не буває зайвою, але при цьому домогтися своїх цілей і не забруднити руки в машинному мастилі - неможливо. На шляху мисливців трапляються різноманітні перешкоди, проте страхом усіх племен є надзвичайно великі роботи, які висвітлені в грі як боси. З одним із таких велетнів вас познайомить доповнення Horizon Zero Dawn: The Board Game - Stormbird, що привносить до базового комплекту гри фігурку та поведінкові карти Штормового птаха.

Horizon Zero Dawn: The Board Game - Stormbird доповнення, яке сумісне з усіма іншими, що робить його неймовірно крутим для урізноманітнення ігрового процесу базової гри. Крім того, Stormbird - це один із небагатьох супротивників у грі, що літають, це робить сутичку з ним ще унікальнішою і складнішою.


Увага! Гра Horizon Zero Dawn: The Board Game Stormbird не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Horizon Zero Dawn: The Board Game».

Комплектація доповнення «Horizon Zero Dawn: The Board Game – Stormbird»:

  • 1 високодеталізована мініатюра Stormbird
  • 1 тайл зустрічей
  • 25 карт
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
3500грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись