Настільна гра Hive: Pocket / Вулик: Кишеньковий

44
код: 606

2

8+

10-20

7.7
 • 4.8 (954 відгуки про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

   Тепле сонце освітлює поляну, посеред якої розкинув свої могутні корені великий старий пеньок. Зі сторони могло б здатися, що пеньок зовсім незаселений. Але насправді його трухляве нутро містило в собі цілий маленький світ. Найрізноманітніші комахи давно облюбували це затишне місце. Тут ви знайдете і діловитих працівників -- мурах, і поважних жуків, закованих в товстий шар блискучого хітину, граційних божих коровок і небезпечних павуків. Звичайно ж, при такій кількості зовсім не схожих один на одного представників комашиного світу, між ними часто виникають конфлікти, які вони воліють виясняти за допомогою спортивного змагання - битви вуликів.

Тип: Абстрактна гра, комахи
Видавець: Gen42 Games (Великобританія)
Час гри: від 10 до 20 хвилин
К-сть гравців: для 2-х гравців
Вік: від 8
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами  можна тут

   В настільній грі “Hive: Pocket” (Вулик: Кишеньковий) два гравці контролюють одинакові набори фішок комах, за допомогою яких намагаються захопити в полон королеву опонента. ПО черзі викладаючи на поле і переміщуючи своїх комах, ви повинні постаратися першим повністю оточити фішку з королевою, яка належить опоненту. При цьому всі комахи володіють особливими здібностями, які необхідно вміло комбінувати задля досягнення перемоги.

 

   Підготовка до гри майже не займає часу. Просто розділіть фішки жуків на чорні та білі. На початку партії гравці виставляють дві свої фішки так, щоб вони торкалися один одного. Опісля ви повинні додавати нових комах так, щоб вони торкалися лише фішок вашого кольору. Далі учасники ходять по черзі. Під час свого ходу ви повинні додати фішку до вулика, або перемістити вашу комаху, яка вже знаходиться у вулику. Кожен вид комах переміщається по-своєму. Наприклад, коники-стрибунці стрибають по прямій лінії через всіх комах на своєму шляху, мурахи бігають по периметру вулика, а жуки можуть повзати по інших комахах. При цьому вулик завжди повинен залишатися нерозривним, тобто всі комахи повинні бути з'єднаними між собою. Завдяки даному правилу можна блокувати ключових комах іншого гравця. 

 
 

  
    Під час перших чотирьох ходів ви повинні додати в вулик фішку вашої королеви.
Для перемоги в грі необхідно повністю оточити матку опонента. Причому враховуються як ваші фішки, такі і фішки опонента. Сама ж королева не має особливих властивостей і вміє пересуватися лише на один крок, тому вам часто доведеться вибирати між захистом своєї королеви і нападом на королеву чужого вулика.
 

 


   Також варто відмітити, що окрім всіх комах з оригінальної гри “Hive” (Вулик), це видання містить дві нові фішки, які раніше поширювалися під виглядом невеликих доповнень. По-перше, це божа коровка, яка може в свій хід проповзти по двох комахах зверху вулика і повинна знову спуститися до його краю. І по-друге, москіт, який копіює властивість будь-якої комахи, якого він торкається. Ці два елементи додають і без того цікавій і різноманітній грі ще більше стратегічних і тактичних можливостей. Проте ми б рекомендували не додавати їх в загальний набір, а використовувати в якості заміни інших фішок. 

 


Комплектація настільної гри Hive: Pocket (Вулик: Кишеньковий):
 
 • 26 фішок комах
 • Тканинна торбинка
 • Правила гри

Компоненти гри виконані на найвищому рівні з якісного пластику. Гра повністю мовонезалежна, жоден з її компонентів не містить тексту, а російські правила ми додаємо до кожної придбаної в нас копії гри. 

 

    Настільну гру “Hive: Pocket” (Вулик: Кишеньковий) багато хто люблячи називає “шахами з жучками”. Правила цієї гри дуже просто пояснити, але, щоб навчитися в неї грати, вам доведеться провести з вуликом досить багато часу. В Великобританії, на батьківшині видавця, була видана спеціальна книга “Грай у Вулик як чемпіон”, яка містила стратегічні і тактичні поради по даній грі. Основною вімінністю даного видання є зменшений формат фішок і наявність в комплекті торбинки, що дозволяє зручно транспортувати гру. В поході чи на пікніку “Hive: Pocket” (Вулик: Кишеньковий) стане вашим незамінним супутником. Ви можете воювати навіть під дощем, не побоюючисть того, що волога якось пошкодить компоненти гри.
Придбати настільну гру Hive: Pocket (Вулик: Кишеньковий) у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Александр (04-06-2021 | 22:22)

хотелось бы узнать, планируется ли поступление или дорожная версия больше не появится?
Доброго дня, Олександре!
Дорожня версія гри Hive буде у нас у наявності, проте точні терміни поставки наразі надати не можемо. Рекомендуємо скористатися функцією "Повідомте, коли з'явиться, щоб точно отримати бажану гру :)
Гарного Вам дня та впорядкованих комах!

Елена (26-05-2019 | 17:32)

Здравствуйте. Очень хочу купить эту игру. Когда она ожидается и можно ли забронировать?
Здравствуйте! Вы можете оставить заявку "Сообщить о поступлении" на странице игры и мы с Вами свяжемся, как только она появится у нас!

Юлия (02-05-2019 | 11:03)

Отличная игра, качественные фишки.
Игра похожа на лёгкую версию шахмат - белые ходят первыми, нужно победить королеву, нужно выстраивать стратегию.
+ Качественная, понятная, не зависит от языка.
- -
Юлия, спасибо за отзыв! Веселых Вам партий!

Николай (14-04-2019 | 00:46)

Подскажите, пожалуйста, может ли жук залезть на другого жука, уже находящегося на другом насекомом? То есть, на третий этаж, так сказать)))
По правилам это не запрещено, но Вы можете договориться между собой перед партией по поводу этого правила :)

Ihor (12-03-2019 | 04:28)

Гениальная вещь.

Правила которые идут внутри на Немецко-Французском, так что запасайтесь зарание (лучше всего английскими).
Правила на русском языке вы можете скачать у нас с сайта.

Сергей (14-04-2018 | 17:05)

Здравствуйте. Есть информация когда будет новая поставка?
Добрый день, Сергей. В ближайшее время поставка не ожидается.

Віталій (13-01-2018 | 11:58)

Придбав собі цю версію. Покупкою дуже задоволений. Якість компонентів 100%.
TWO PLAYER VARIANTS:
Unrevealed:
Having all pieces (except Queen) face down (Unrevealed) until drawn from the pool for placement changes the game significantly. Although luck is now introduced, strategy is still very important to achieve a win with “the cards you are dealt.”
Fog of War:
Place all pieces, except queen, face down on field in some random arrangement. Place the revealed queens on the field somewhere off of your pieces. Then reveal all pieces. White then starts standard play. Players will have many pieces in non-optimal placements and will need to work to free them. Both luck and strategy are needed in this scenario although there is strategy in building the initial hive shape.

Мені дуже сподобався варіант гри Unrevealed. Раджу спробувати!
+ Портативна
Займає мало місця
- відсутні
Дякуємо вам Віталій, ці доповнення до правил дуже цікаві) Ми обов"язково випробуємо їх на практиці)

Эластика (29-08-2017 | 20:18)

А какой размер фишек и на сколько они меньше, чем в обычной версии?
Добрый день. В игре фишки шестигранные, со стороной грани 1,5 см.

Наталья (10-01-2016 | 09:23)

Когда появится игра Hive Poсket в продаже?
Добрый день, Наталья. Мы не ожидаем эту игру в продаже, но возможно, сможем привезти ее специально для вас под заказ. Для того чтобы узнать цену и сроки доставки напишите нам, пожалуйста, запрос на почту ordergames@ukr.net.

Олена (23-03-2015 | 14:48)

Вже весна)) ще не відомо,коли гра буде в наявності?
Нажаль, не будемо завозити цю гру найближчим часом, бо вона коштує більше 800 грн.

Дарт Вейдер (28-01-2015 | 19:37)

А в каких примерно числах появиться до сих пор не известно?
Добрый день Пока не ждем

Светлана (17-01-2015 | 08:57)

Здравствуйте. А когда вы будете ожидать эту игру и будет ли она у вас вообще?
Добрый день, Светлана Ожидаем ближе к весне

Виталий (04-01-2015 | 20:41)

Здравствуйте, когда игра будет в наличии ?
Добрый день. Пока не ожидаем

Анна (25-12-2014 | 15:24)

Чудова гра. Моя доця отримала її на Миколая. Граємо усі, цікава, якість деталей чудова і компактна, можна взяти в дорогу чи на природу.
Так це одна з найкращих дорожніх ігр.

Артем (04-11-2014 | 21:43)

Здравствуйте еще раз. Спасибо за быстрое реагирование и вразумительные ответы. Но есть еще один вопрос :) Где находится офис вашего магазина ( я так понял он в Киеве) и есть ли самовывоз?
Самовывоз возможен по адресу г. Киев, ул. Ивана Франка 12

Показати більше
Схожі товари

  1 Відгук Hive

Вулик

999 грн.очікується

2

9+

20
Eng

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00