Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Goblins vs Gnomes (Гобліни проти гномів)

АксессуарыПохожие товары
   Тьмяне полум'я свічки слабо висвітлювало довгий тунель з нерівною стелею. Дерев'яні арки з міцного дуба потріскували від колосальної ваги скельної породи, а повітря було сухим і важким. Двоє гномів, тримаючи на плечах кирки, один за другим йшли по лабіринту, час від часу звіряючись з картою, накресленою на пожовклому шматку пергаменту.
    - ти впевнений що золото вже близько? запитав гном з сивою бородою і живими, чорними немов жуки, очима.
   - звичайно, - запевнив його другий, рудобородий гном, розгладжуючи карту. - Підемо швидше.
   Ледве вони завернули за ріг, як їх погляду відкрилася чудова картина - величезна золота жила переливалася і сяяла в відблисках свічки. Сивобородий гном заворожено потягнувся до неї руками, однак рудий не поспішав приєднуватися до товариша, і жваво відскочивши назад, він кинувся навтьоки, а через секунду прогримів вибух, від якого зі стелі посипалися грудки землі.
   Гном зупинився, і важко дихаючи розреготався ...

 

Тип: карткова, зі зрадником
Видавництво:  Wanted Games
Час гри: 15-20
Кількість гравців: 3-8
Вік: 8+
Мова: російська, українська, не залежить від мови

Правила гри Гобліни проти Гномів російською

   «Гобліни проти Гномів» - чудова настільна гра для 3-8 чоловік, основна ідея якої була запозичена у не менш популярного Саботера. Проте в цій версії додалося безліч нових, цікавих нововведень, з якими ми вас зараз познайомимо.
 


   Отже, за сюжетом гри працьовиті гноми століттями добували золото глибоко в горах. День за днем, вони проривали багато миль підземних лабіринтів, коридорів і тунелів, шукаючи знайомий блиск жовтого металу. Однак в один прекрасний день по сусідству оселився клан гоблінів - пролазливих і хитрих винахідників, що мають особливу тягу до вибухівки і всілякии механізмів. Дуже часто для винаходів їм потрібно було чисте золото, яке, як відомо, можна дістати (а краще - вкрасти) у гномів. Біда в тому, що незважаючи на свою доброту, коли мова заходила про крадіїв золота, бородаті коротуни лютішали не гірше величезних північних ведмедів, і кирки в їх руках перетворювались на грізну зброю. І тоді гобліни придумали хитрий план ...
 


   Перед початком гри, кожен з учасників отримує свою карту ролі, яку він дивиться, але нікому не називає. У підземному царстві не завжди зрозуміло, хто перед тобою - гном чи замаскований гоблін, тому працюють усі на рівних, але переслідують різні цілі. Кожен хід учасники викладають на поле тайли, формуючи підземні тунелі, і якщо гномам обов'язково потрібно прокласти шлях до золота, то гравці - гобліни спробують їм в цьому перешкодити - перекриваючи тунелі, плутаючи їх, або навіть можуть спробувати привести гномів прямо в пащу вогнедишного дракона! Фальшиві золоті злитки також можуть вибухнути, адже як ви пам'ятаєте гобліни - майстри з вибухівки.

   А ще, після того як ви ознайомитеся з базовими правилами гри, ви зможете перед початком партії роздавати кожному з гравців картки, з їх персональними цілями, які потрібно досягти для перемоги! Більше реіграбельності - більше веселощів!
 


   Вся партія проходить на тлі гострої підозрілості учасників по відношенню один до одного, адже тут знайшлося місце як блефу, так і прихованим капостям! Проте гра надзвичайно весела, кумедна, красиво і стильно оформлена, а короткі партії і прості правила зроблять її хітом вашої вечірки або затишних сімейних посиденьок!

Комплектація:
– 50 тайлів шляху
– 8 тайлів ролей
– 8 тайлів лічильників очок
– 3 тайла цілей
– стартовий тайл
– правила гри українською та російською

  Купить настольную игру Гоблины против Гномов в Киеве или в Украине можно оформив заказ у нас на сайте, добавив товар "В Корзину", или позвонив по телефону (044) 383-63-67.


Есть в наличии
435 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Goblins vs Gnomes

1. Аленка (24-11-2018 | 10:16)

Когда будет в наличии?
Ответ от DesktopGames:
Ориентировочно, появится в начале декабря.

2. Алексей (23-07-2018 | 02:33)

Подскажите, пожалуйста, есть ли возможность сыграть в эту игру у вас в клубе, в игротеке?
Ответ от DesktopGames:
Да, игра Goblins vs Gnomes есть в нашем клубе.