Настільна гра Привид Розумака, котра година? (UA) / Ghost Blitz: 5 to 12 (UA)

0    Відео
код: 8696
Все пішло шкереберть у кімнаті привида Розумаки! Цього разу він збирається на побачення, але вдома такий безлад! Це все Совушка та Мишка-Летючка винні, це точно вони постаралися! Примара Розумака такий схвильований, що не встигне на побачення і, як на зло, усі його речі та друзі раптово то зникають, то змінюють колір. Розумака, Розумака, який ти розбишака! Допоможіть, будь ласка, йому зібратися докупи та на побачення. 

Тип: сімейна, увага та реакція, привиди
Видавець: Rozum (Україна),  Zoch Verlag
Кількість гравців: 2-8
Час гри: ~ 20
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалежна

Настільна гра Привид розумака, котра година? — це третя за рахунком версія в серії «Привид Розумака», в якій 2-8 гравцям доведеться допомогти нерозторопному привиду зібратись на побачення. Спершу перемішайте колоду карт та розташуйте її на столі долілиць, а дев'ять дерев'яних фігурок — колом біля карт. Це скарби та друзі Розумаки, і вони вже чекають, щоб їх схопили в потрібний момент:

 • червоний флакон французьких парфумів та червона здивована сова Совушка
 • зелений чарівний ключ від кімнати та зелене старезне дзеркало
 • чорний кажан Мишка-Летючка та чорний модний капелюх-циліндр
 • синій ліхтарик, повністю заряджений, на випадок віялових відключень, та синій годинник, щоб не спізнитись
 • і сам білий Розумака власною персоною


Перший гравець той, хто останній дивився у дзеркало (але не в зелене дзеркало Розумаки). Предмет, який потрібно схопити, залежить від зображення на останній відкритій картці. Кожного ходу, активний гравець кладе картку із колоди долілиць та перевертає її так, щоб усі гравці побачили її одночасно. Усі уважно розглядають картку та намагаються першими схопити (однією рукою) зображений на ній предмет зі столу, якщо він такого ж самого кольору. Може бути випадок, що на столі немає намальованого предмета відповідного кольору, тоді потрібно першим схопити предмет, що не збігається ані за формою, ані за кольором.  

Є особливі картки — на них привид Розумака тримає годинник. Як тільки така картка з'явилась на столі, то не треба нічого хапати, а потрібно одразу нагадати Розумаці, який час зображено на годиннику на карті. У разі, якщо гравець правильно схопив предмет або назвав час, то він отримує цю карту у винагороду і може покласти її перед собою. А от предмет потрібно повернути в коло на столі і почати новий раунд! Якщо гравець помилився, то він повертає одну із своїх попередньо отриманих карт під поточну карту раунду — це призовий фонд, який забере гравець, що зробив правильну дію. Варто бути уважним !

Гра Привид Розумака, котра година? завершується, коли закінчуються карти, після чого перемагає гравець з найбільшою кількістю карт. 


Від попередньої версії гри про Розумаку, «котра година?» відрізняється кількістю предметів — у Розумаки вже дев'ять предметів замість п'яти та є 3 додаткові правила для досвідчених гравців, які можна додати за бажанням: 

 • Якщо зображена сова, тоді потрібно лише назвати предмет, а не хапати його.  
 • Предмет відображений у дзеркалі — схопити  предмет, незважаючи на колір. 
 • Зображені сова та  дзеркало — назвати колір відображеного предмета у дзеркалі.  
Якщо Вам сподобалась ця весела яскрава гра, то рекомендуємо також спробувати попередню версію із цієї серії — Привид Розумака, у якій привид постає у ролі фотографа. 
 
Комплектація настільної гри «Привид Розумака, котра година? (UA)» (Ghost Blitz: 5 to 12):

 • 63 карти
 • 9 предметів
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
799грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись