Настiльна гра Gang Rush: Breakout / Форсаж: Гонки мафії

2    Відео
код: 3333
Настiльна гра Gang Rush: Breakout / Форсаж: Гонки мафії
кількість гравців
3-5
вік
10+
час гри
45
Eng

    П'ятдесяті роки минулого століття - час, коли уряди країн ще не отямилися після військових кампаній, а в країнах влада була зосереджена в руках мафії. Час безумних вчинків і великих грошей. Але щоб потрапити в цю еліту кримінального світу потрібно дуже постаратися і справити враження на мафіозного лідера. Як же це зробити? Провезти через кордон зірваний куш! При цьому не розгубити гроші, обігнати конкурентів і позбутися від переслідувачів.

Тип: гонки
Видавництво: Cool Mini or Not
Час гри: 45
Кiлькiсть гравцiв: 3-5
Вiк: 10+
Мова: англійська

 


   Настільна гра Gang Rush Breakout (Форсаж: Гонки мафії) - це настільна гонка на крутих тачках. Гравцям пропонується переправиться через величезний Нью-Йоркський міст, забитий машинами і постами поліцейських. І так, ігрове поле дійсно є цією спорудою, на смугах якого вас чекають різні перешкоди.

Кожен водій - учасник гонки і володіє відмінними від інших здібностями. Наприклад, один може стріляти в різні боки на повному ходу своєї тачки, а машина іншого завжди виходить без подряпин з прямого зіткнення.


   

    Планшет гравця в грі Gang Rush Breakout також характерний і являє собою передню панель автомобіля з вказівками швидкості і маневреності.
    Під час партії гравці будуть кидати по п'ять кубиків і в залежності від отриманих результатів просуватися по полю. Але гонка не була б гонкою мафіозі, якщо їм доводилося б просто їхати, обходячи перешкоди. В руках гравців маса можливостей перешкодити конкурентам дістатися до фінішу: пастки, перестрілки, виштовхування суперників на смуги з барикадами і поліцейськими. На ходу навіть можна ремонтуватися. У цій гонці всі засоби хороші. 

   


   Крім того, під час поїздки можна заробляти і витрачати гроші! А отримуючи пошкодження від машини відлітають грошові частини, які в подальшому підбираються суперниками. Звичайно гравець, який перший подолає фінішну лінію отримує додаткові кошти. Але не факт, що саме на нього прихильно погляне головний мафіозний бос. Адже переможцем Gang Rush Breakout стає той, хто зможе приїхати до фінішу не останнім з учасників, відхопивши найбільший куш грошей.

Настільна гра Gang Rush Breakout - це гонка для аматорів не спортивних змагань, в яких ви не обмежені в своїх можливостях.

     


До складу настільної гри «Gang Rush Breakout»:

  • збірний міст
  • 5 вінтажних машин
  • 5 панелей приладів
  • 60 тайлів
  • 5 збірних рамп
  • 10 збірних контейнерів
  • 12 збірних бар'єрів
  • 5 спеціальних кубиків
Додати відгук

Данил (14-11-2020 | 12:52)

Така чіна що мабуть в коробке 2-3 будилки вина
- Дороговато
К сожалению или к счастью, но вина там нет :)

Андрей (28-05-2018 | 22:07)

Здравствуйте, по моему жестко неадекватная цена.
Добрый день, Андрей. К сожалению, мы не всегда можем повлиять на ценообразование. Но у вас всегда есть возможность покупать наши игры со скидкой. По дисконтной карте или по акционным предложениям)


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись