Настільна гра Вовки та Вівці / Волки и Овцы

38
код: 264


    Чудовий, наповнений сонцем день, чарівна, соковита зелена травичка, білі, схожі на хмарки, овечки пасуться тут і там…

Тип: сімейна, для дітей
Видавець: Granna (Польща)
Час гри: від 20 до 40 хвилин
К-сть гравців: від 2 до 4
Вік: від 7

Ознайомитися з правилами можна тут

Ваша задача в настільній грі «Вовки та Вівці» – зібрати стадо овець з однаковим кольором шерсті в загін, щоб вони не порозбігались і не потрапили на обід до вовка! Овечки викладаються за принципом «пазлу» – тобто так, щоб співпадала місцевість, намальована на картинці і овечки. Переможцем стає той, хто обгородив всіх своїх овечок дерев'яним парканом, і в його стаді нарахували найбільше тварин. В грі також є картка вовка – якщо вона знаходиться поряд з овечками певного кольору, то наприкінці гри ці тварини не приносять своєму господарю балів. Картку вовка можна відмінити карткою мисливця – просто покласти її на вовка зверху.

В будь-який момент гри Ви можете сказати, що не хочете більше збирати овець, оскільки вважаєте, що набрали достатньо для виграшу. Та решта гравців при бажанні можуть продовжити збирати овечок в стадо.

Вовки та Вівці - захоплива настільна гра, яка підійде для гри як у компанії, так і в колі сім'ї. Нескладні правила та цікавий ігролад допоможуть освоїтися навіть найменшим гравцям.  

Комплектація настільної гри «Вовки та Вівці»:

 • полотняна торбинка
 • 78 двосторонніх жетонів:
  • 1 сільський фонтан
  • 4 жетони із зображенням ?
  • 4 пастухи різних кольорів
  • 4 вовки
  • 4 мисливці
  • 1 пастушка
  • 60 жетонів з елементами паркану
 • правила гри

 Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «СуперФермер», а також на «Песики, вперед!».
 

Додати відгук

Марина (30-01-2024 | 19:21)

Доброго дня. Коли гра очікується в наявності?
Доброго дня, Марино!
Наразі цієї гри немає в постачальника, тому поки немає можливості її замовити:)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!

Сергей (10-07-2017 | 15:11)

Давно игра была в списке желаний. Но теперь вот встал вопрос: стоит ли покупать имея в наличии "Каркасон. Южные Моря"? не будет ли игра скучной в связи с схожестью механики
Добрый день, Сергей. Несмотря на то, что в играх присутствуют квадратные тайлы, всё же игры разные и каждая по своему хороша.

Ника (08-07-2017 | 21:03)

Так же вопрос о том, как подсчитывать очки за рыбу? Подсчитываются балы за рыбу при КАЖДОМ огражденном пастбище, которое граничит с прудом или учитывается только то пастбище, которое в конечном результате принесло балы (с самым большим количеством овец). То есть кто выиграл: игрок у которого стадо с 15 овцами и прилегающим прудом с 4 рыбками или игрок с пастбищем с 8 овцами , но большим количеством маленьких пастбищ, пролегающих к прудам, которые принесли ещё 20 рыб?
+ Качество супер, игра увлекательная
- Немного заморочливые правила
Если мы правильно поняли правила, то второй вариант. Но, если к одному пруду прилегают несколько пастбищ одного игрока, то этот пруд учитывается только один раз, так как пастбище считается одним целым.

Евгений (02-02-2017 | 10:17)

О каких рыбках идет речь?
Кпил игру, а рыбок нет???
Добрый день. Написали Вам на почту.

Тоня (08-07-2016 | 10:32)

Дякую за відповідь, але ще уточнення:
Якщо рибки враховуються в будь-якому випадку, чому про це не написано в першому пункті про підрахунок, лише в другому? Саме тому виникло запитання.
І у випадку, якщо озеро межує з різними стадами, то кожен гравець додає до своїх балів ті самі рибки, тобто одні і ті ж рибки можуть враховуватись різним гравцям?
"Кожне огороджене пасовисько, яке межує зі ставком, приносить гравцю по одному балу за кожну рибу у ставку.". Так, одні і ті ж рибки можуть враховуватись різним гравцям. Все інше - це вже недоліки правил)

Тоня (07-07-2016 | 19:56)

Добрий вечір!
Виникло запитання про підрахунок балів власне в розширеному варіанті з рибалкою.
Коли стадо прилягає до озера, озеро має бути обовязково закритим (з берегами) з усіх боків, щоб стадо ввжадалося закритим, чи ні?
В якому випадку рахуються рибки? Бо стадо не може бути закритим парканом з усіх боків і одночасно прилягати до озера. Мається на увазі, що озеро знаходиться всередині стада?
+ Гарне оформлення
- Не дуже зрозумілі правила
Добрий! У правилах сказано, що "Берег ставків виконують роль парканів". 1) Враховуючи це, відповідь на Ваше перше запитання - Ні, озеро не має бути закритим з усіх сторін. 2) Рибки враховуються у будь-якому разі. Тобто, берег озера - це ніби паркан + додаткові бали. Якщо ж вам вдасться зробити озеро цільним (закрити з усіх боків), то вівці з усіх берегів об"єднаються у одне велике стадо. (Приклад у правилах на ст.10)

Яна (11-12-2014 | 15:30)

Очень хорошая игра. нам пошла на возраст 5-8 лет. Сейчас не играем. Отличное качество и интересная. Долго не приедалась.
Благодарим за ваш отзыв, Яна!

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись