Настільна гра Ферма

104
код: 261

Ох, нелегка це справа – ведення фермерського господарства. То корів на випас вивести, то поросят погодувати, то коня треба підкувати та збрую підрихтувати... А кролики, того й гляди, заповнять весь відведений для них простір і почнуть перебиратися в сусідні вольєри. Вранці на дійку, вдень кошторис складати, ввечері на косовицю. До того ж останнім часом з сусіднього лісу вовки повадились баранців тягати, та лисиці по курниках шастають. Довелося в село їхати, псів сторожових купувати. Не абияких, а найпородистіших, щоб і охоронцями були хорошими і поговорити було б з ким. Одні видатки! Так, нелегко бути фермером, але дуже весело...
Тип: Сімейна гра, дитяча гра, розвиваюча гра
Видавець: Arial (Україна)
Час гри: від 30 до 80 хвилин
К-сть гравців: 2-4 гравців
Вік: від 8
Мова: мовонезалежна (правила: українською) 

 


В настільній грі “Ферма (аналог гри Супер Фермер)” учасники виступають в ролі фермерів, кожен з яких розвиває невелике присадибне господарство. Починаючи з одного кролика, ви поступово збільшуєте поголів'я рогатого, копитного, мукаючого, мекаючого і хрюкаючого скота. Для цього гравці кидають спеціальні кубики, за допомогою яких визначається, які тварини будуть розмножуватися в поточний день. Потім, по спеціальному курсу, гравці можуть обмінювати тварин. При цьому не варто забувати про те, що на кубиках можуть випасти вовк і лисиця для захисту від яких необхідно обзавестися собаками. 

Ферма. Компоненти Ферма. Компоненти


Все, что вам знадобиться для підготовки до гри, це дістати її з коробки і роздати кожному гравцю по персональному ігровому полю-загону. Утилітарні ігрові поля зображають тварин і обмінний курс. Проте для гри наявність загонів не обов'язкова, і, відправляючись в дорогу, ви можете захопити гру без них. Для зручності ви також можете відсортувати жетони тварин по типу. Тепер все готово до гри. 

Ферма. Компоненти Ферма. Компоненти


Учасники ходять по черзі. Під час свого ходу гравець кидає два спеціальні кубики, на грані яких нанесені зображення тварин. Чим нижчий рівень тварини, тим частіше вона зустрічається на кубику. Наприклад, обидва кубики містять в сумі 12 граней з кроликами, 5 овечок і лише 1 корову. Значки тварин, які випали на гранях, визначають, скільки з'явиться потомства на фермі гравця. Складіть декілька жетонів в вашому вольєрі з тими, що випали на кубиках і розділіть на два. Наприклад, якщо на фермі вже є чотири кролика і одна свинка, а на кубиках випали кролик і свинка, то в цей хід у вас з'являться 2 нових кроленяти і 1 порося. Перед кидком кубика ви можете один раз обміняти ваших тварин відповідно до встановленого курсу: 6 кроликів на вівцю, 2 вівці на свиню, 3 свинки на корову, 2 корови на коня. Причому ви можете обмінювати зразу декількох тварин на одну чи навпаки, отримувати замість однієї тварини зраду декількох. Наприклад, гравець може зразу обміняти 6 кроликів, 1 вівцю і 2 свині на 1 корову. 

Ферма. Компоненти Ферма. Компоненти


Крім значків тварин кубики містять по одному зображенню лисиці та вовка. Коли випадає лисиця, гравець повинен повернути в резерв всіх кролів, вовк тягне в ліс всіх тварин крім коня. Ймовірність випадання цих хижаків дуже мала, але час від часу вони таки будуть навідуватися до вас на ферму. Щоб захиститися від них, замість обімну тварин, ви можете придбати собак двох різних порід. Маленька біла собачка коштує 1 вівцю і проганяє лисицю, а великий коричневий пес, за якого доведеться віддати цілу корову, захистить вас від вовка. Після того, як собака виконає свою функцію, вона повертається в резерв, і для повторного використання її потрібно буде знову придбати.

Таким чином гравці продовжують плодити тварин на своїй фермі. Вони можуть ризикнути і не використовувати собак, чи ж навпаки, завжди мати під рукою чотириногого сторожа. Намагатися потихеньку з кожним раундом отримувати все більше тварин чи навпаки намагатися якомога швидше отримати коня, якого не зможе вкрасти навіть вовк і потім його обміняти на дрібнішу живність. Яким з цих способів діяти, кожен гравець вирішує самостійно. Головне, щоб на вашій фермі раніше за інших з'явилося по одному жетону кожного виду тварин. Виконавши цю умову, ви перемагаєте в грі і отримуєте почесне звання супер-фермера.

Ферма. Компоненти Ферма. Компоненти


Комплектація настільної гри Ферма (аналог гри Супер Фермер):

  • 128 жетонів тварин
  • 4 ігрових поля
  • 2 дерев'яних брусочки-"кубики"
  • правила гри
Компоненти гри як і в грі Супер Фермер не просто хорошої якості, вони чудові. Величезна кількість яскравих глянцевих жетонів з дивовижними ілюстраціями може зацікавити не лише найменших, а й справити приємне враження на старших гравців. Додайте до цього веселі фігурки кумедних собачок, лаконічні поля і спеціальні кубики збільшеного розміру. Форм-фактор елементів підібраний таким чином, щоб в комплекті не було дрібних деталей і гру беззастережно можна було б давати дітям. Також варто відзначити, що компоненти не містять жодного тексту. 

Ферма. Компоненти


Безумовно, цільовою аудиторією настільної гри “ Ферма (аналог Супер Фермера)” є діти. Про це говорять як компоненти, так і відсутність можливості агресивних дій. Під час розведення кумедних тваринок, вони в ігровій формі вчаться складати і ділити, оцінювати ризики і планувати. Причому опанування азів арифметики приходить поступово. Почавши з простого додавання, наприклад, перерахування кроликів і овечок, юні учні в подальшому зможуть перейти до складніших завдань і обмінювати тварин більш складними способами. Ця гра буде чудовим подарунком для ваших малюків. Проте ми впевнені, що дорослі також з задоволенням і непідробним азартом не відриваючись проведуть за грою декілька партій.
Додати відгук

Малика (25-09-2019 | 00:37)

Подскажите пожалуйста,эта игра подходит для ребенка 1,9 ?
Производитель рекомендует с 8 лет, а мы говорим что можно уже с 6!

Сусанна (19-03-2018 | 09:58)

А ви можете додати ще це легендарна гра Кароля Борсука? Бо якось негарно виходить. Аріал, скотиняки, взяли без посилання на авторство.
Це український аналог гри. Так, вона копіює легендарну гру, але і є деякі зміни.

Наталя (05-01-2017 | 00:41)

Гра чудова. Донечці 5 років і їй дуже подобається. Ми з сім'єю граємо вже декілька днів підряд. Але в нас виникла суперечка стосовно собаки: чи можна собаку взяти за 6 зайців?
+ 5 з 5
Дякуємо, за коментар)
Собака в грі коштує одну козу, а коза в свою чергу коштує шість зайців (курок).
Так, що можна купляти собаку за шість зайців (курок).

xpraise (05-01-2016 | 14:47)

Хорошая, интересная игра, нравится как детям, так и взрослым.

Уже дошли до читов типа забрать одному игроку все 4 коня :))
+ Простые правила
Красивыя графика
Тренирует математическое мышление у детей
- нужны пакеты для фишек разных видов животных, сортировать каждый раз долго
Спасибо за отзыв) С Новым Годом!

Виктория (16-12-2015 | 13:36)

Здравствуйте. Я так поняла, эти все отзывы о польской игре "Ферма", а что на счет украинского аналога? Она тоже хороша? Или все таки польская лучше?
Здравствуйте, Виктори. Украинская версия хуже по качеству картона, там другие рисунки и нет кубиков. Вместо кубиков используются большие деревянные боченки.

Вероника (07-04-2015 | 17:32)

Здравствуйте,я не понимаю когда выпадают кролики там курицы и т.д и т.п..Обьесните пожалуйста.
+ 10
Здравствуйте, Вероника. Если вкратце то, перед началом игры участникам раздаются игровые планшеты - загоны со стартовым перечнем животных, на которых указан курс для обмена. В порядке очереди, во время своего хода игроки бросают деревянные катки - специальные кости, на которых изображены животные. Выпавшие изображения определяют, какими из них наполнится Ваша ферма. Чем дешевле животное, тем чаще оно изображено на катке. Если при броске выпала лиса - участник должен вернуть всех кур, волк - "забирает" всех питомцев, кроме лошади. Чтобы уберечь свое хозяйство от хищников, можно приобрести собаку, но после защиты от нападения собаке придется вернуться в резерв. Вместо броска катка, участники также могут обменять уже существующих животных согласно курсу, зафиксированному на планшете. Игроки сами решают, как распорядится своим хозяйством, а вот кто окажется самым мудрым фермером и заселит все хлева - покажет игра.

Ольга (13-03-2015 | 09:20)

Игра отличная, только у меня потерялись кубики и она стоит, может где-то можно их приобрести? Спасибо
Пока не знаем таких мест. Можно, разве что склеить самостоятельно (на просторах интернета можно найти схемы) или купить пару кубиков Д12 и присвоить цифрам значение зверей (например, когда выпадает 1 и 2 - это заяц, когда 3 - овечка и т.д.)

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись