Настільна гра Котяча риберня (UA) / Fish & Katz (UA)

1    Відео
код: 8299
 Ласкаво просимо на найвідоміший рибний ринок у світі котів, ринок Чаґалічхі! Ви та ваші колеги-кухарі-кошенята змагаєтесь, щоб отримати найсвіжішу рибу для свого ресторану. Конкуренція настільки інтенсивна, що ви не можете отримати бажане, не простягнувши лапи до найсмачнішої риби з блискавичною швидкістю. Тож знайдіть рибу, підніміть лапи та хапайте її, щоб перемогти!   

Тип: на спритність, збір сетів
Видавець: Geekach Games
К-сть гравців:  2-6
Час гри:  20-30
Вік:  5+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

 Завжди заздрили котикам та хотіли спробувати побути хоча б день у їхній ролі? Гра на спритність «Котяча риберня» (Fish & Katz)  це відповідь на ваші мрії. У вас з'являться пухнасті лапки, палке бажання поласувати смачненькою рибиною та позмагатись з іншими муркотиками у швидкості.Ваша головна ціль стати першим, хто поклав лапку (вказівний палець у шкарпетці-лапці) на підхожу для збору сетів карти рибки. Сет з трьох однакових рибин принесе вам переможні бали у вигляді жетонів лапок. Відповідно, переможцем стає той, хто зібрав найбільшу кількість балів. Хіба не милота?

«1, 2, 3!  Лапу поклади!»

 Зазвичай гра триває декілька раундів, де кожний раунд проходить наступним чином:
  • Учасники візуально обирають карти рибок для себе, після чого на рахунок три накривають своїм пальцем обрані картки. Якщо хтось з котиків поклав лапку пізніше за інших, тоді він залишається без бажаного смаколика. Всі учасники повинні торкнутись карток водночас.
  • Полювання на рибку можна сміливо назвати успішним у разі того, якщо картку обрав лише один гравець. За цієї умови він забирає карту собі. Якщо ж карти торкнулися двоє вона відправляється до скиду.
  • У випадку, коли хтось з гравців зібрав два сети з трьох однакових рибок, всі переходять до підрахунку балів. В іншому випадку скидується найближча до стосу скиду карта, поповнюється кількість карток з рибками до початкового числа та починається наступний раунд!

Завершення полювання

 Кожен зібраний сет з однакових рибок приносить гравцеві один або ж два жетони лапок в залежності від виду рибини. Гра завершується, якщо хоча б в один гравець зібрав 6 лапок, після чого підраховуються бали. Перемогу здобуває учасник, який зібрав найбільшу кількість жетонів лапок.

Гурмани до столу!

 Шанувальники різноманіття у раціоні харчування можуть додати до колоди рибок карти з кальмарами! Якщо гравець володіє картою кальмара, він має право поцупити карту з руки іншого гравця.

 Можна з впевненістю сказати, що гра «Котяча риберня» (Fish & Katz) підкупає своєю милою тематикою. Вона легка, однак при цьому не менш весела. В неї можуть грати як діти, так і дорослі,  а також у коло гравців ви можете додати свого домашнього котика, але хтозна, які правила встановить він. Придбати гру ви можете на сайті Ігромагу або в нашому магазині в Києві.

Комплектація настільної гри «Котяча риберня» (Fish & Katz):

  • 50 карт риб
  • 6 лапок-шкарпеток
  • 4 карти кальмарів
  • 6 карт пам'яток
  • 20 жетонів лапок
  • правила гри

 
Додати відгук

Антон (22-10-2023 | 19:39)

Оформлення гри просто топ. Ці чудові котячі чулочки, дуже класно оформлені карти. Для швидкої гри саме те. Але трохи до правил є питання. Винайшли свій варіант гри. Тягаємо рибку як позначено у грі, а от коли хтось зібрав сет з трьох риб то тільки ці рибки йдуть в скид. Те що лишилося в колоді перетасовується і йдемо далі. Можливо такий варіант підійде коли наскучать запропоновані розробниками правила
+ Оформлення 100% милота. Прості правила. Досить швидко грається партія. Ми грали вшістьох і партія була десь близько 10 хвилин
- Дуже б хотілося щоб жетони лапок були не з пласмасками-кругляками з наклейкою, а монетами з відбитком лапки й цифрою. Це окрім недомолвок з правилами єдиний суттєвий мінус.
Доброго дня, Антоне!
Лапки котиків - це максимальна милота від якої неможливо відірватись:)
Дякуємо за корисний та крутий відгук та бажаємо атмосферних партій!

880грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись