Настільна гра Знайди Шпигуна / Найди Шпиона

1    Відео
код: 8451
Увага! У вашій компанії завівся шпигун, швидко оберіть кодове слово і змусьте зловмисника видати себе. Але будьте обережні, просто так шпигун не буде здаватись, він зможе вас обдурити, тому будьте максимально уважні зі своїми звинуваченнями!

Тип: напівкооперативна, на асоціацї, розмовна
Видавництво: Gamesly (Україна)
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 8 гравців
Час гри: ~ 15 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Знайди Шпигуна можна тут

Знайди Шпигуна — надзвичайно цікава і швидка настільна гра з мафієподібною механікою. Якщо звичайна мафія більше не приносить задоволення і ви шукали нову гру зі схожою механікою — обов'язково зверніть увагу на Знайди Шпигуна.

Це проста гра для великої компанії, де вам доведеться багато блефувати, думати й аналізувати. Простий ігролад допоможе вам швидко розібратись в грі, вам вистачить буквально двух хвилин на те щоб прочитати правила і одразу перейти до самої гри. В цій настілці всі гравці розділяться на звичайних людей, що знають шифр і шпигуна, який має маскуватись.

Кожному за столом роздаються картки зі словами, після чого ви кидаєте кубики, які й визначать сам шифр. Проте є одне «але», в одного гравця буде картка шпигуна, без слів. Після визначення шифру ви по колу будете називати асоціації близькі до кодового слова (шифру) й шпигуну треба буде якось підлаштовуватись, щоб його не викрили. Наприклад:

Кодове слово: День Незалежності
 Перший гравець: Свято
Другий гравець: Смаколики
 Третій гравець: Серпень

Відповідь смаколики виявилась занадто підозрілою, адже, хоч і на більшості свят зазвичай присутні великі столи зі смачною їжою, з Днем Незалежності це мало асоціюється. Відповіді «свято» і «серпень» чітко відображали суть кодового слова, тому гравці проголосували за другого гравця і виявились праві — перемога!

В іншому випадку, якщо гравці голосують за гравця, який не є шпигуном, справжній шпигун спокійно втікає і гравці програють. Якщо звичайна мафія більше не приносить задоволення і ви шукали нову гру з мафіоподібною основою — обов'язково зверніть увагу на Знайди Шпигуна.

Знайди Шпигуна — чудово підійде для гри у компанії та за короткий час зможе подарувати безліч позитивних емоцій. Блефуйте, вигадуйте асоціації й спробуйте знайти справжнього шпигуна серед своїх друзів.

Комплектація настільної гри «Знайди Шпигуна»:

  • 40 карток із словами
  • 16 карток із шифром
  • шестигранний кубик
  • восьмигранний кубик
  • правила
Додати відгук

Оксана (04-06-2024 | 20:01)

Вітаю. Скажіть, будь ласка, який розмір карток і які протектори підійдуть?
Доброго дня, Оксано!
Розмір карток досить великий та нестандартний, тому жодні протектори на них не підійдуть:)
Дякуємо за звернення та бажаємо веселих партій!

749грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись