Настiльна гра Fast Forward: Fear / Перемотка: Страх

1    Відео
код: 3329
Настiльна гра Fast Forward: Fear / Перемотка: Страх
кількість гравців
2-5
вік
8+
час гри
15
Eng

     
Ви боїтесь привидів, чи використаєте їх щоб налякати своїх суперників?
Тип: Карткова
Видавництво: Stronghold Games (США)
Час гри: 15
Кiлькiсть гравцiв: 2-5
Вiк: 8 +
Мова: англійська

 


 «Fast Forward: Fear» - це карткова гра для 2-5 гравців від дизайнера Фрідмана Фріза, який прославився завдяки приголомшливій грі Енергомережа, а також тому, що всі свої ігри називає на букву «F». 


  Мета цієї гри досить проста - гравцям потрібно набрати якомога більшу кількість переможних очок. Вся сіль полягає в тому, що коли ви відкриваєте коробку в перший раз, стопка карт відсортована певним чином, і її не можна тасувати. На самій верхній карті описані базові правила, з якими ви і починаєте гру. У свій хід гравець може взяти верхню карту колоди, або зіграти карту з руки. На картах зображені різні цифри, і скидаючи карту з руки в центр столу, потрібно стежити, щоб загальна сума цифр не перевищила 15. Коли це трапляється гравці підраховують свої очки шляхом складання значення карт на руках, і той хто набрав найбільшу кількість очок - перемагає. На певних етапах гри вам будуть зустрічатися карти в колоді, які вносять нові правила, і під які доведеться підлаштовуватися. Таким чином найпростіші правила з часом обростуть нюансами і додатковими особливостями. 

 


  Ні, гра не одноразова, як ви могли припустити. Після того як ви повністю розіграєте всю колоду, карти можна сміливо замішувати і грати по вже знайомим вам правилам, це в будь-якому випадку буде цікаво і захоплююче!

До складу настільної гри «Fast Forward: Fear»:

  • 90 карт
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись