Настільна гра Fallout: Wasteland Warfare – Two-Player Starter Set / Fallout: Війна в Пустці – Стартовий Набір для Двох Гравців

0    Відео
код: 4224
    Пустки не терплять ледачих, не акуратних, не уважних і дурних. Тут за кожним поворотом, кожним каменем, перевернутою машиною, остовами стін і впавшим рекламним щитом може чекати засідка. І тільки перебуваючи в напрузі всі 24 години на добу можна повернутися до притулку живим, та ще й розбагатівши. Адже саме за цим ми і вирушаємо в пустки. Чи не так?

Тип: настільна гра з мініатюрами, варгейм
Видавець: Modiphius Entertainment
Час гри: 40-120
Кількість гравців: 1-2
Вік: 14+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

 

Fallout: Wasteland Warfare - Two Player PVC Starter Set - варгейм, який пропонує гравцям дуельні битви і цілу розгорнуту кампанію в стилізації одного з найпопулярніших сеттінгів. Кожен з гравців буде збирати власну команду з різноманітних персонажів різних фракцій, призначати лідера і вести справжнісінькі баталії в пустках.
Карта приголомшливо передає атмосферу пост апокаліптичних руїн США, де серед автоматів з Нюка-Колою, руїн будинків, кістяків автомобілів бродять шукачі цінних осколків колишньої цивілізації.
Валютою як завжди в грі Fallout: Wasteland Warfare служать кришечки від Нюка-Коли, в пошуках яких, а також зброї та інших предметів, команди гравців і будуть знову і знову вирушати в пустки. За кришечки можна буде прокачувати своїх героїв.

 

Споруда будинків в поселеннях, розвиток оборони і збір ресурсів має прямий вплив на можливості персонажів в пустках.
До складу Fallout: Wasteland Warfare - Two Player PVC Starter Set входить все необхідне для гри удвох: набори 32 мм високодеталізованих мініатюр, які можна покращувати за допомогою гумових апгрейдів, спеціальні кубики, карти персонажів і предметів, валюта-кришечки, книги правил і сюжету кампанії , і ще безліч усього найнеобхіднішого!
 

   

Як для будь-якого варгейма правила в Fallout: Wasteland Warfare прості: кожна мініатюрка героя на ігровому полі може перебувати в трьох станах - готовому, не готовому і спустошеному. Готовим героям можна призначати різні дії. Бої проводяться за допомогою кидків спеціальних кубиків, а переміщення залежить від параметрів персонажів і складності оточення. Визначаються пройдені метри за допомогою кольорових лінійок.
Книга кампанії Fallout: Wasteland Warfare включає в себе набір пов'язаних сюжетів з розвитком персонажів і зміни оточення, а також окремі місії, які можна проходити як дуельні партії.
Шанувальникам всесвіту Fallout радимо також звернути увагу на гру Fallout. Настільна гра.

Комплектація настільної гри «Fallout: Wasteland Warfare – Two-Player Starter Set»:

Цей набір містить високоякісні збірні ПВХ мініатюри масштабу 32 мм на декоративних основах. Мініатюри постачаються в зібраному стані. Ви можете доповнити набір з допомогою Resin Two Player Starter Models set, для отримання всіх збірних мініатюр (крім Deathclaw, який доступний окремо).

12 зібраних багатокомпонентних мініатюр зі зміцненого ПВХ:
 – 1x Aviator Head Super Mutant
 – 1x Super Mutant Brute
 – 1x Standard Super Mutant
 – 2x Super Mutant Hounds
 – 1x Nora (the Sole Survivor)
 – 1x Dogmeat
 – 1x Enslaved Tech Survivor
 – 2x Settlers (один чоловік, одна жінка)
 – 1x Brotherhood of Steel Aspirant у T-60 Power Amour
 – 1x Deathclaw
 – 12 декоративних основ (зафіксовані до моделей)

Карти:
 – 24x Великі карти 63.5 мм X 88.9 мм (покер): Unit, AI, Reference, 
 – 100+ Маленькі карти 67 мм X 44 мм (міні): Items (Weapon, Equipment, Mod, Chem, Power Armour), Boost, Heroic, Quest, Perk, Leader, Explore, Event, Wasteland (Danger, Creature, Stranger)

Кубики:
 – 10 спеціальних кубиків, серед яких:
 – 1x White Skill dice d20,
 – 1x Red Armour d12,
 – 2x Black Damage d12,
 – 2x Armour Reduction d12,
 – 2x Green Accuracy d12,
 – 2x Blue Special Effect d12

Сценарії:
 – 5 x Тренувальних Місій з тими, що вижили (Survivors) і Супер Мутантами (Super Mutants),
 – 5 x Турнірних Місій,
 – 5 x AI Місій,
 – 5 x Сюжетних місій

Плюс все, що потрібно Вам для гри!
 – 260 токенів-каунтерів, 60 великих каунтерів, два повних набори з 6 картонних лінійок, 1 повна Книга Правил (не тільки стартова!) та 1 Книга Способів Гри, включно з правилами Settlement, AI та Campaign і 20 сценаріїв.

А також ігрове поле 90 Х 90 см з 2 частин з територією навколо Червоної Ракети!

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись