Настільна гра Faiyum

0    Відео
код: 8699
Настільна гра Faiyum
кількість гравців
1-5
вік
12+
час гри
120
Eng
оплата частинами
Дивовижна оаза Єгипту – басейн Фаюм має цікаву історію. Місцину штучно створили 3900 років тому, шляхом розширення каналу Бахр-Юсуф, який з’єднувався з Нілом. Канал прямував у озеро та виконував важливі місії – боровся з нільськими повенями та регулював рівень води у річці під час засухи. В часи Стародавнього Єгипту, за наказом Аменемхета III та Сесостріса II, болотяні землі Ель-Фаюма повільно перетворилися на сільськогосподарські угіддя. Фараони наказали своїм радникам побудувати систему каналів і дамб, щоб трансформувати землю з пустелею та крокодилами на житницю для Єгипту.

Тип: економічна, стратегія, містобудівна, колодобудівна
Видавець: 2F-Spiele
Кількість гравців: 1-5
Час гри: 120
Вік: 12+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами настільної гри Faiyum можна тут

Гра Faiyum – це економічна стратегія для 1-5 граців у сетингу Стародавнього Єгипту з механіками декбілдингу, збору ресурсів та плануванням дій. У ній учасники перетворюються на радників фараона, яким наказано збирати врожай, будувати дороги, засновувати поселення та робити багато інших справ на благо Фаюма! Основні правила гри прості: учасники розігрують карти одну за одною у своєму особистому стосі скиду – заробляють гроші, будують мости та поселення, розставляють робітників на гексах місцевості, збирають та керують такими ресурсами як каміння, виноград, риба, пшениця, троянди.

Радники отримують необхідну робочу силу, ресурси та гроші. Але є один цікавий нюанс – усі можуть однаково розпоряджатися дорогами, фермами та іншими будівлями на землях Фаюма, бо все, що вони створюють, належить фараону. Єдине, що має значення окремо для кожного – прихильність правителя. Хто здобуде найбільшу повагу фараона та збере максимум балів – переможе у грі.


Як грати у Faiyum

 
Кожен гравець отримує стартовий набір карт – 3 фермери, 2 дороги та 1 поселення. У свій хід гравець може виконати одну з трьох дій:

 1. Зіграти карту. Виконати її дію та покласти у власний скид.
 2. Придбати карту на ринку. Першими можна придбати тільки чотири карти. Усі карти в грі мають свій номер. Поповнюючи картами ринок, гравці мають дотримуватися послідовності – викладати карти за збільшенням номіналу.
 3. Виконати адміністрування:

 • Отримати гроші – три купюри мінус кількість карт в руці.
 • Отримати три купюри за робітників на ігровому полі.
 • Забрати двох робітників з поля та отримати за них по купюрі.
 • Взяти три верхніх карти зі свого скиду в руку. Тільки три верхні карти у скиді безкоштовні. За усі інші потрібно платити. Якщо у гравця багато грошей – він може забрати весь свій скид назад у руку.

Гра триватиме, поки на ринку не з’являться усі чотири жовті карти стихійного лиха. Четверта карта говорить про кінець гри. З цього моменту гравці не мають права виконувати дію адміністрування. Вони можуть розіграти свою карту, купити іншу або вийти з гри, взявши з ринку одну карту стихійного лиха з найбільшою репутацією. Інші гравці продовжують грати, доки всі не вийдуть з гри. Останній гравець не отримує репутації від карти стихійного лиха.

Купити гру Faiyum – отримати максимум задоволення від втілення різноманітних стратегій!

Фаюм тераформується поступово. Спочатку фермери виходять на територію, щоб прибрати крокодила та принести додому єдиний ресурс. Потім на ділянках розчищеної місцевості виростають невеликі поселення та перші дороги. Декілька варіантів майстерень дозволяють переробляти ресурси та направляти робітників у певні місця. Потрібно кілька партій, перш ніж цінність кожного розміщення стане очевидною. Але разом з цією ясністю приходить розуміння, як кожна зміна дій веде оазу іншим шляхом розвитку. І це круто, бо кожна гра – то нова історія.

Faiyum – настільна гра із безліччю цікавих індивідуальних взаємодій, які створюють взаємозалежність між радниками. Один заробляє бали, будуючи ферми. Другий – розширює їх. Третій наймає робітників, які завершують послідовність дій. Оскільки все, що відбувається на полі є спільним, там водночас можна побачити успіхи виробників, будівельників і тих, хто вміло користується перевагами чужої інфраструктури, не створюючи власної.

Ситуація на полі постійно змінюється, тому гравці час від часу міняють свою стратегію, обирають інший напрямок, створюють новий рушій. До останньої хвилини гра змушує бути в тонусі та приймати різноманітні рішення.

Комплектація настільної гри «Faiyum»:

 • 1 ігрове поле
 • 257 дерев'яних деталей
 • 50 картонних плиток
 • 106 карток
 • 2 буклети з правилами (англійською та німецькою)
 • 1 глосарій (англійською та німецькою)
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
2449грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись