Настільна гра Еволюція: Континенти / Evolution: Continents

4
код: 524

2-6

10+

30-60
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Еволюція: Континенти
Відповідно до загальноприйнятої теорії справи в сиву геологічну давнину матінки землі йшли наступним чином. Довгий час над водною поверхнею самотньо височив гігантський материк – Пангея (гр. “вся земля”). Але близько 200 мільйонів років тому все змінилося, коли, в результаті зміщення тектонічних плит, він розколовся навпіл: на півночі з'явився континент Лавразія, на півдні – Гондвана. До чого це призвело, ми можемо спостерігати у наші дні. Але давайте пофантазуємо і подивимося, як ще могли б розвинутись живі істоти в той період. Тим більше, друге доповнення до популярної гри “Еволюція” дозволяє нам провести цей сміливий експеримент.

Тип: доповнення до гри Еволюція
Видавець: Правильные игры (RightGames)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
К-сть гравців: від 2 до 6 гравців
Вік: від 10 років

Ознайомитися з правилами можна тут

 


Доповнення “Континенти” настільної гри “Еволюція” піднімає ігровий процес на абсолютно новий якісний рівень. Крім карт нових властивостей, що дозволяють створювати ще більше незвичайних істот, тепер ви можете вибирати для них ареал проживання, спостерігаючи за тим, як піде еволюція в умовах відносної географічної ізоляції. Ваші тварини будуть незалежно розвиватися і здійснювати міграції на двох континентах – Лавразії і Гондвані – а також в Океані, що їх розділяє.
 

Підготовка до гри з доповненням трохи відрізняється від описаної в базових правилах. Три картки ключових локацій розміщуються в центрі столу і використовуються для визначення кормової бази. Кожен гравець, крім 10-ти стартових карток, отримує по одній карті “покажчика територій”, яку він викладає в центр своєї ігрової зони. Тепер, розміщуючи тварин, ви повинні вибирати один із двох континентів, на які вказують стрілки цієї карти. Якщо в процесі гри тварина стає водоплавною, то вона автоматично занурюється у води світового океану. І навпаки, втративши цю властивість, вона назад виходить на сушу. В іншому гра проходить за звичайними правилами за винятком того, що парні властивості не можна грати на тваринах, що знаходяться в різних локаціях.

Оскільки Лавразія, Гондвана та Океан тепер є різними локаціями, то при визначенні кормової бази в кожному раунді на них доступна різна кількість їжі. Причому способи визначення доступної їжі залежать від локації. Наприклад, при грі вчотирьох, кількість фішок їжі для тварин у Гондвані дорівнює сумі, що випала на білих кубиках, а в Лавразії – числу на кольоровому кубику, плюс дві фішки. В Океані кількість їжі завжди є постійною. Розподіл їжі та весь ігровий процес проходить за правилами базової гри, але тваринам доступна тільки їжа з їхнього континенту, і ви можете використовувати особливі властивості тільки для тварин з цього ж континенту. Наприклад, хижак, який живе в Лавразії, може нападати тільки на лавразійських тварин.    

Звичайно, цей додаток вводить у гру кілька нових властивостей. Перш за все, це Міграція, що дозволяє під час фази харчування всім вашим тваринам з цією властивістю переміщатися між континентами, і навіть виходити на сушу водоплавним жителям океану. Прилипала може мігрувати разом з іншими тваринами, що навіть належать іншому гравцю. Стадність дозволяє краще захищатися від хижаків та додає до гри деякий кооперативний елемент. Нова парна властивість Рекомбінація дозволяє тваринам обмінятися будь-якими, навіть негативними властивостями. При цьому ви можете скинути паразита з більш життєздатної тварини. І так далі... Всього доступно вісім нових унікальних властивостей .

Гра розповсюджується в компактній упаковці, при цьому її вміст може повністю поміститися в коробку з базовою грою. Візуальна складова розширення витримана в оригінальному мінімалістичному стилі. Також нагадуємо, що для захисту від пошкоджень і продовження терміну служби карт, що входять до комплекту, бажано захистити їх спеціальними протекторами, які ви можете придбати в нашому магазині. Для цього доповнення вам знадобиться 1 пачка протекторів Mayday 63,5х88 мм.


Доповнення “Континенти” додає в базову гру саме те, чого так не вистачало “Еволюції”. Гравці не просто виховують найвитриваліших і непереможних тварин, здатних вижити в будь-яких умовах і з будь-якими сусідами. Тепер, завдяки поділу ареалів, міграції та стадності, у слабкіших представників тваринного світу з'явився шанс вижити у ворожому довкіллі. Завдяки вмілому плануванню гравці розподіляють своїх тварин на трьох абсолютно різних теренах з унікальною харчовою базою. А у разі перших ознак небезпеки мігрують на інший континент. Розширення “Еволюція: Континенти” та “Еволюція: Час літати” можуть бути використані спільно. Для цього достатньо перемішати разом карти з обох розширень (особливості такої гри описані у книзі правил). Таким чином, якщо вам подобається базова гра “Еволюція”, то “Континенти” обов'язково має доповнити ваш ігровий досвід. А якщо ви ще не еволюціонували, то саме час розпочати!

Увага! Настільна гра “Еволюція: Континенти” не є самостійною грою – це доповнення! Для гри в нього спочатку вам необхідно придбати базову настільну гру Еволюція.

Комплектація доповнення “Еволюція: Континенти”:

 • 42 ігрові карти
 • 4 карти ігрових зон
 • 3 картки континентів
 • 24 маркери їжі
 • 1 червоний кубик
 • правила

  Придбати доповнення «Еволюція: Континенти» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Андрій (13-07-2015 | 19:45)

Гра можлива одночасно з двома доповненнями? (Контененты и Время Летать)
Андрій, можлива) Наразі у нас є у наявності подарункові набори, до яких входять базова Еволюція та два доповнення + промо картки, які граються лише при наявності обох доповнень.

Sergiy_Shychynov (06-09-2012 | 15:51)

Играли вшестером с двумя дополнениями - зевали всю игру - пропала динамика. Похоже с этими материками идея была "не очень". Сначала решил в качестве временной меры выбросить из колоды все "материковые свойства" (миграция, прилипала, эдификатор, стадность) и забыть про раздельную еду для этих зон.
Но потом решил что можно оставить просто море и сушу (один материк) - в таком раскладе у нас "миграция" получается что-то вроде "амфибии", а вот прилипалу, эдификатор и стадность нужно будет выкидывать и здесь. Думаю что еду тоже нужно оставлять общей, хотя можно все же держать море отдельно от суши.
Спасибо за отзыв :)

Keiran (02-09-2012 | 23:36)

Шикарное дополнение, существенно изменяет и усложняет игру. Хотя, как и прошлое, требует чтения FAQ, многое не однозначно. Качество полиграфии решилось покупкой непрозрачных протекторов (было более актуально для первого, когда по разному цвету рубашки можно было вычислять удильщика).
Спасибо за отзыв.

Sergiy_Shychynov (21-08-2012 | 14:08)

Ура!!! Наконец-то Континенты доехали до Киева - будем играть. Ну и конечно качество исполнения - отстой:
1) Фишки еды!!! Раньше все жаловались что красные и синие фишки "разных цветов". После распечатывания этой коробочки я понял насколько мы все были наивные :-(
2) Нарезка карт - особенно континентов - это что-же должно быть со сзрением у контроллера качества чтобы не заметить что с одной стороны "поля" примерно 1.5 мм а с другой около 8 !!! (подозреваю что задумывалось 5 и 5)
3) Суперполезная идея заламинировать карточки континентов (хотя бы с одной стороны), но пропустить лист через ламинатор похоже тоже не для всех так уж просто :-(

Короче - пора уже "правильным играм" понять, что печатать нужно в Китае :-)
А пока - фишки сделаем сами, на поля будем стараться не обращать внимания, да и карточки для игроков всего 4 - видимо придется перепечатать (что помешало сделать 8 по максимальному колву игроков?)

PS: и да - полный набор (эволюции плюс оба дополнения) я так понимаю никто выпускать не собирается, так что об одинаковых фишках и одинаковом цвете рубашек у карт видимо придется забыть.
Мы всё же надеемся, что они сделают подарочное издание :)


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00