Настільна гра Йорж: Світський Раут

0
код: 4041
Настільна гра Йорж: Світський Раут
кількість гравців
4-9
вік
18+
час гри
20-60
Ру
    А чи не випити нам по чарці, панове? І як сказав колись великий чоловік «Вип'єм, няня. А де ж кружка? Серцю буде веселіш», піднімемо келихи за цей прекрасний раут, що допоміг нам зустрітися за одним столом! Чи не зволите ви приєднатися до мене в споживанні цього чарівного напою, цієї амброзії, ефіру богів і їжі мислителів. І головне, панове, не падати ні духом ні під стіл!

Тип: алкогольна настільна карткова гра для вечірок
Видавець: Магеллан
Час гри: 20-60
Кількість гравців: 4-9
Вік: 18+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

Йорж: Світський Раут - настільна гра, яка покликана розбавити навіть самий світський захід. Навіть леді та панове, світські левиці і леви не чужі бажанням звичайних смертних випити і насолодитися приємною компанією.
І хоча гра пов'язана з алкоголем, приз переможця дістанеться самому тверезому учаснику. А залишитися їм ой як не просто, адже для отримання жетонів тверезості доведеться виконувати завдання. А фантазія авторів гри Йорж: Світський Раут практично безмежна (особливо, коли вона стосується правил поведінки для представників вищого суспільства).
 

  

Йорж: Світський Раут - це нове видання настільної гри Йорж, яке розраховане на компанію, люблячу кутнути не на квартирі або дворі, а в ресторані або пабі. Деякі карти містять пов'язані з цим завдання. Наприклад, вам можуть запропонувати зробити Селфі з компанією за сусіднім столиком або залучити до своєї гру офіціантів і навіть шеф-кухаря!
Отже, ігровий процес Йорж: Світський Раут звичний для вже знайомих з іншими версіями гри. Учасникам потрібно по черзі брати карти з колоди і виконувати запропоноване завдання. Завдання тут абсолютно різноманітні і створені спеціально для світських представників суспільства і втілюють їх таємні фантазії. А у золотих хлопчиків і дівчаток мрії можуть бути відповідні. Гра може запропонувати попросити називати вас тільки Ваша Величносте, звернутися із запитом про масаж ступень або отримати особистого слугу на час.
 

   

Як завжди в грі може з'явитися ведмідь, який змусить усіх учасників опуститися під стіл. Що, вже уявляєте, як будете пояснювати в ресторані свою поведінку? Головне в грі проіснувати до кінця партії і уславитися найстійкішим представником вашої кампанії.

Комплектація настільної гри «Ёрш: Светский Раут»:

– 95 карт с божевільними завданнями — вистачить на кілька вечорів або масштабний бар-хоппінг.
 – 5 карт з ведмедями — гра закінчується, коли в колоді з'являється четвертий ведмідь.
 – Правила гри.

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись