Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
780 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Еківоки Космос

Похожие товары
Земля в ілюмінаторі, земля в ілюмінаторі... Що ж, панове астронавти - ми летимо до далеких планет, і поки наш зореліт підкорює глибини космосу пропоную пограти в чудову гру! Хто сказав Еківоки? Так, Еківоки, але не прості, а кос-мі-чні!

Тип: пояснювалка, компанійська.
Видавництво: Нескучные игры
Час гри: 30-60 хв
Кiлькiсть гравцiв: 2-16
Вiк: від 6 років
Мова: російська


У нас для вас грандіозна новина! Одна з найкращих настільних ігор для вечірок - «Еківоки» змогла подолати земне тяжіння і вирватися в космос. Тепер, ми сміливо можемо стверджувати що «Еківоки Космос» - настолка галактичних масштабів. Ну що ж, ключ на старт, пристебнути ремені - вирушаємо досліджувати далекі куточки нашого всесвіту!

Незважаючи на те що суть гри практично не змінилася, в «Еківоки Космос» додали цікаві нововведення, про які ми вам зараз і розповімо.

Як завжди, гравці діляться на команди (хоча ніхто не забороняє грати «кожен за себе») а потім ведучий однієї з команд бере картку, кидає кубик і судячи з результату визначає яким чином йому потрібно пояснити команді слово або фразу з картки. Наприклад показати жестами, намалювати, або прочитати слово навпаки. А на відміну від базової версії гри, тут навіть з'явився варіант виліпити розгадку з пластиліну або пояснити її звуками (муканням, рохканням сопінням, ітд.)

На все про все у ведучого всього одна хвилина, так що діяти треба швидко. Якщо гравці команди відгадали слово, яке пояснював ведучий, команда заробляє стільки очок, скільки випало на кубику, і потім на стільки ж планет вперед переміщує свою фішку на ігровому полі. Хто перший досягне фінішу той і переміг.

Як і в багатьох подібних іграх, суть тут не стільки в перемозі скільки у величезній кількості веселощів, сміху і задоволення яке гравці отримують в процесі. «Еківоки Космос» хоч і є самостійною грою, але все ж рекомендуємо вам використовувати її разом з базовою версією гри. В такому випадку різноманітності буде куди більше ніж зазвичай!

До складу настільної гри «Еківоки Космос» входить:
 – ігрове поле
 – 5 фішок
 – пластилін
 – кубик
 – пісочний годинник
 – 180 карток
 – правила гри

Придбати настільну гру «Еківоки Космос» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
780 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Еківоки Космос


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..