Каталог
Тип: фантастика, стратегія
Видавництво: Geekach Games (Україна), Dire Wolf (США)
К-сть гравців: від 1 до 6 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 13 років
Мова: українська
Ознайомитись з правилами можна тут
Настільна гра Дюна: Імперіум – Піднесення – це самостійна гра, яка повністю сумісна з грою Дюна: Імперіум та обома доповненнями
Дюна: Імперіум – Безсмертя (UA) / Dune: Imperium – Immortality (UA) та Дюна: Імперіум – Розквіт Ікса (UA) / Dune: Imperium – Rise of Ix (UA), а також з промокартами.
Це войовнича стратегія з елементами політичних інтриг й управлінням ресурсами, у якій гравцям випала честь приміряти ролі впливових лідерів, що прагнуть закріпити свою владу над пустельними просторами Арракісу та контролювати найцінніший ресурс у всесвіті.
Основна концепція гри збережена, проте тепер вона пропонує спробувати відшукати нові шляхи та методи, які приведуть вас до перемоги. Окрім того, за грою Дюна: Імперіум – Піднесення тепер можна зібрати до шести гравців у спеціальному командному режимі.
Також хочемо звернути увагу, що коробка з грою, додатково до дерев'яних фігурок піщаних хробаків, містить пластикові мініатюри Шай-Хулудів, що не може не тішити затятих фанатів всесвіту.
У вашому розпорядженні нові інструменти для перемоги у небезпечній битві:На початку кожного раунду відкривається верхня карта колоди конфліктів.
Сам раунд складається з п'яти кроків. Гравці відправляють своїх міплів на обрані локації дій на ігровому полі. Коли не лишається міплів, можна розкрити карти інтриг. Коли усі гравці походили, починається бій. Гравці що мають перемогу в бойових зонах отримують заслужену винагороду, А після того, усі гравці забирають своїх міплів із зони конфлікту назад до особистого резерву.
У фазу видобутку потрібно розмістити один токен спайсу в локацію, де немає жодного агента. Таким чином прянощі можуть накопичуватися на пустельних локаціях видобутку.
Наприкінці раунду слід перевірити умови закінчення гри. Якщо закінчилася колода карт конфліктів, або хтось з гравців набрав 10 балів, гра закінчується перемогою того гравця. Якщо ж цього не сталося, відкривається нова карта конфлікту та гра продовжується.
Настільна гра Дюна: Імперіум — Піднесення не залишить байдужими фанатів, бо ж оформлена вона по усім канонам всесвіту, що додає неабиякої атмосфери. А глибокий ігролад та ряд цікавих механік, з головою затягнуть у піщаний вир гравців, які не дуже знайомі з франшизою Dune.
Павло (20-11-2024 | 19:32)
Поки що моя (та мого сина) сама улюблена гра. Є і розташування робітників з конкуренцією за місця, колодобуд, пряме протистояння, вдача. Все в такій пропорції, що нічого ніде не випирає. Після гри є дуже приємне відчуття чогось епічного.
Антон (04-11-2024 | 21:31)Доброго дня, Павло!
Дуже раді що вам та вашому сину так подобається Дюна: Імперіум - Піднесення, і ви такі не одні! Як може не сподобатись епічна стратегія у неймовірному світі Френка Герберта? У цій грі нас зустрічають всі улюблені персонажі саги, епічні битви за ресурси Арракісу, вплив та дипломатія, а також будівництво власної колоди, яка має привести вас до перемоги!
Дякуємо за відгук та бажаємо, щоб у вас завжди було вдосталь соляріїв!
Це наразі моя улюблена гра!
Антон (23-09-2024 | 17:45)Унікальне поєднання worker placement та deck building. Плюс ще як вишня на торті - area control.
Все зроблено з турботою про комфорт гравців - інфографіка пояснює всі станції та карти без потреби лізти в правила.
Тематика Дюни передана автентично! Знайомство хоча б двома останніми фільмами Вільньова звісно полегшує сприйняття гри і ставить на місця різні концепції, але я спокійно собі уявляю сценарій навпаки: людині сподобалась гра і вона подивилася фільми / почитала книги.
Гра сприяє турнірному формату, вона якихось чином "спортивна", напевно через мінімум вдачі (тільки розкладка карт) і варіативності стратегій, особливо якщо грати з доповненнями (Immortality, Rose of Ix)
+ Все описав вище
Доброго дня, Антоне!
Ух! Дякуємо за такий крутий відгук на цю вже легендарну гру, по якій дійсно проводять захопливі турніри!
До того ж ми чули новину, що готується локалізація новенького доповнення "Bloodlines", який внесе ще більшої крутості грі!
Нехай кожна партія приносить вам багацько спогадів... і трошки спайсу:)

Артур (06-08-2024 | 21:55)Чудова гра!
Нам шалено сподобалося
Хороший баланс у механіці, зрозумілі правила та іконографіка на картах і полі
Після першої ж партії хочеться ще і ще
Однозначно гра в колекцію і в топ найкращих
Мінусів якось не знайшли))
Доброго дня, Антоне!
А ми от візьмемо да і як погодимося з вашою думкою та враженнями від Піднесення!
Цю гру можна радити не лише фанатам Дюни, а і тим, хто хоче з головою пірнути у вир політики, інтриг та Прянощів)
Най вода буде у вашому тілі, фремене!
Неймовірно крута гра. Піднесення виправляє недоліки базової версії, дає кращий баланс, кращий дуельний варіант, цікавий командний режим і головне - фігурки черв'яків. Військовий елемент тут значно покращений, ринок карт відчувається більш рівним. Тут поєднується цікава військова стратегія, будування індивідуальної колоди, дипломатія, євро змагання за ресурси та прихильність кланів. Герої дають рівно необхідну долю асиметрії
+ Комплектація
Баланс
Ігролад
Варіабельність режимів гри
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо вам за такий розгорнутий та докладний відгук на цю довгоочікувану новиночку у всесвіті Дюни!
Впевнені, що ви проведете за нею не одну сотню вечорів ;)
Бажаємо, щоб Вода завжди була з вами)