Настільна гра Дюна: Таємниці Домів (UA) / Dune: House Secrets (UA)

2    Відео
код: 7224
 Запам'ятай, хлопчику: світ тримається на чотирьох стовпах... — Вона підняла чотири вузлуваті пальці. — Це пізнання мудрих, справедливість сильних, молитви праведних і доблесть хоробрих. Але всі чотири — ніщо… — вона стиснула пальці в кулак, — без правителя, який володіє мистецтвом управління. І нехай це буде надовго викарбувано у твоїй пам'яті!

Тип: кооперативна, оповідна, наукова фантастика
Видавництво: Geekach Games (Україна), Portal Games (Польща)
К-сть гравцiв: від 1 до 4
Час гри: від 1,5 до 3 годин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут.

Увага! На деяких фото тимчасово зображено вигляд компонентів з іншої локалізації.


 Дюна: Таємниці Домів – кооперативна детективна гра у сетингу популярного фантастичного роману «Дюна» від іменитого геймдизайнера Ігнація Тшевічека. Створена на основі серії настільних ігор «Детектив», Дюна: Таємниці Домів пропонує гравцям поринути в інтриги великих домів, приєднатися до руху опору жорстоким Харконненам та пройти чотири сюжетно пов'язані сценарії.
 

 

Скандали, інтриги, розслідування!


 Мета гравців – діючи у команді шукати докази, розгадувати таємниці та брати участь у ключових подіях похмурого світу далекого майбутнього. Майже кожна ваша дія так чи інакше впливатиме на хід усієї гри. На відміну від Детектива, в настільній грі Дюна: Таємниці Домів гравці зможуть прокачувати своїх персонажів, наклеюючи спеціальні наклейки умінь прямо на планшети своїх альтер-его.
 


 Час кожної пригоди обмежений таймером, адже згідно з сюжетом вам доведеться діяти швидко. Це значить ви не встигнете обстежити кожен куточок світу, але це йде грі тільки на руку, адже володіючи частинками інформації, а також використовуючи дедукцію та аналітику, ви зможете зформувати цілісну картину того, що відбувається, що дуже цікаво!

Наприкінці кожного сценарію вам необхідно буде відповісти на низку питань, щоб скласти звіт про пригоду. По суті, пригоду не можна виграти або програти, просто залежно від ваших дій, по-різному розвиватиметься сюжет гри.

 

Арракіс чекає…


 Настільна гра Дюна: Таємниці Домів розрахована насамперед на поціновувачів детективних ігор та шанувальників відомого всесвіту Френка Герберта. Але навіть тим, хто поки що не мав можливості ознайомитися з творінням письменника, гра буде цікавою, оскільки передмови до місій поступово знайомлять гравців зі станом справ, занурюючи учасників у неймовірно атмосферний всесвіт планети Арракіс.

Комплектація настільної гри «Дюна. Таємниці Домів (Dune: House Secrets) UA»:

 • 1 колода подій (4 карти-обкладинки та 68 карт подій)
 • 1 колода активів (1 карта-обкладинка та 23 карти активів)
 • Передмова до прологу (позначена П)
 • Передмови до місій (позначені І, ІІ, ІІІ)
 • 1 маркер наслідків
 • 1 маркер часу
 • 1 ігрове поле
 • 5 жетонів наслідків
 • 27 жетонів ресурсів (6 зброї, 6 прянощів, 6 води, 6 хитрощів і 3 універсальні)
 • 1 аркуш з наліпками умінь
 • 4 планшети персонажів / прибічників
 • 1 мапа Дюни
 • 1 мапа Тель-Ґезеру
 • 1 книжка правил
Додати відгук

Тетяна (03-11-2023 | 14:16)


Ігнацій Тшевічек - один з моїх улюблених гейм-дизайнерів. Спочатку я закохалась в його гру "Робінзон Крузо", а "Детектив: Сучасне Розслідування" просто зніс дах в найкращому сенсі. На рахунок "Дюни" було багато сумнівів, тому що відгуки були неоднозначними. Гадаю, винні дуже високі очікування, особливо після Детективу. Я очікувань не мала, просто хотілось провести цікаво час, з детективним нахилом. Поки зіграла лише "Пролог", але гра сподобалась. Я не фанат всесвіту Дюни, навіть довелось старий фільм переглянути для більшого розуміння. Так, "Детективу" (та "Віден. зв'язківцю") програє, але повторити таку геніальну гру важко. А от якщо хочеться ще раз відчути атмосферу детективу, інтриг та розв'язання загадок, то, як на мене, гра справляється. Просто не очікуйте від неї більшого - це сюжетна гра, яку ви читаєте як книгу, але при цьому в кінці книги не вам пояснюють результат, а ви)
+ Цікавий сюжет, особливо може сподобатись фанатам Дюни
- Одноразова гра, висока ціна
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо вам за такий цікавий огляд!
Бажаємо вам гарного дня та настрою!

Владислав (05-08-2023 | 23:11)

Закінчив проходження усіх сценаріїв. Сюжет досить пристойний, викликає певну зануреність у атмосферу світу Дюни. Багато слів, з цієї коробки я прочитав уперше. Грати цікаво. У грі можна легко схибити вирішивши, що одна з ліній другорядна, а вона буде найголовнішою, це великий плюс для цього жанру.
Загальне враження - пристойний детектив, який можна рекомендувати до покупки фанатам Дюни, та тим, хто з всесвітом не знайомий, буде цікаво.
+ Гарний сюжет, можливість схибити, повне занурення.
- Коробка завелика, за розмірами нагадує П'ять Каст, проте наповнення займає відсотків 5, решта - порожнє, дивне рішення. Також відмічу одноразовість, але для цього жанру так і має бути)
Доброго дня, Владиславе!
Дякуємо за ваш міні-огляд цієї цікавої гри у всесвіті Дюни!
Бажаємо вашому Дому контрою над планетою-пустелею!

1710грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись