Дрес-код / Dresscode

0
код: 8721

Хлопчики та дівчатка поспішають на вулицю – погода так і закликає до ігор на свіжому повітрі! Але спершу треба зібрати відповідний образ чи то для пляжу, чи то для ліплення сніговика. Смугастий шарф дуже пасуватиме до парасольки у крапку. А куди поділись червоні черевики? Допоможіть дітлахам вдягнутись у правильній послідовності та задовольніть їх вимоги щодо забарвлення речей!

Тип: дитяча, головоломка, сімейна
Видавництво: SmartGames
К-сть гравцiв: 1 гравець
Час гри: ~ 15 хвилин
Вiк: від 4 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

Коробка гри – це одночасно і її ігрове поле, а в середині чекають буклет та прозорі плитки з малюнками. В грі немає нічого зайвого, і водночас є все необхідне. Дитяча настільна гра Дрес-код починається з того, що потрібно обрати одне з 80 завдань буклета, на якому зображено очікуваний зовнішній вигляд персонажів. Після цього необхідно покласти на ігрове поле відповідну плитку з фоновим зображенням.

Згідно з вказівками завдання, гравець повинен знайти серед усіх тайликів плитки необхідного кольору та візерунка й викласти їх у правильній послідовності та з правильною орієнтацією. Якщо викладена композиція повністю збігається з завданням – вітання маленькому переможцю! Можна переходити до наступного виклику. А якщо не вистачить завдань з буклета, можна завантажити додаткові завдання онлайн.

Мавка настільна гра

Існує лише одне правильне рішення, і його можна знайти у кінці буклета. Якщо у дитини виникають труднощі з виконанням завдання, дорослий споглядач може допомогти навідними запитаннями, що спрямують думки у правильному напрямку. Якщо завдання занадто складне, цей споглядач може навіть прибрати зайві плитки, залишивши лише ті, що потрібні для складання конкретного пазла. Не потрібно перетворювати гру на іспит, нехай дитина отримує від неї задоволення, адже саме з цього і починається любов до настільних ігор!

Дрес-код – швидка дитяча соло-гра, що спрямована на розвиток концентрації уваги, планування, пошуку рішень, просторового та візуального сприйняття. Ця кольорово-візерункова головоломка прийдеться до вподоби як дівчатам, так і хлопчикам. Проста і яскрава, вона обов'язково їх зацікавить, тож це чудовий вибір для тих, хто хоче подарувати дитині щось цікаве й корисне водночас.

Комплектація настільної гри «Дрес-код»:

  • ігрова дошка, яку можна використовувати як коробку для зберігання
  • 8 прозорих пазлів із візерунками та кольоровими областями
  • 4 прозорі пазли з фігурками
  • буклет із 80 завданнями та рішеннями
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
899грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись