Настільна гра Драгоміно (UA) / Dragomino (UA)

0    Відео
код: 8460
Велична мить настала. Вас назначили «тренером драконів», і тепер ви маєте шанс зустрітися з ними на таємничому острові. Але ви не єдиний дресирувальник, посланий у ці землі. Хто з вас знайде найбільше дракончиків?

Тип: розміщення плиток, сімейна, для дітей, фентезі
Видавництво: Feeliindigo (Україна), Blue Orange (США)
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Час гри: від 15 хвилин
Вік: від 5 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Драгоміно можна тут

Драгоміно (Dragomino) — це сімейна настільна гра, де 2-4 гравців стають справжніми приборкувачами драконів. Їхня мета полягає у дослідженні острова, на якому проживають ці неймовірні істоти, щоб знайти малюків-драконів. Гра заснована на класичній механіці доміно, тому в неї можуть грати як дорослі, так і маленькі гравці віком від 5 років.


Хід гри: пошук дракончиків


На початку гри кожен приборкувач отримує по 1 тайлу дослідження, який стане початком зони дослідження для кожного з них. Також потрібно викласти 4 тайли дослідження на стіл горілиць у випадковому порядку. Гравці ходять по черзі, починаючи з того, у кого знаходиться фішка мами-дракона (наймолодший учасник). У свій хід гравець виконує за порядком наступні дії:

  1. Відвідати недосліджений куточок острова: гравець обирає один із доступних тайлів на столі.
  2. Показати свої знахідки: учасник кладе новий тайл поруч із будь-яким тайлом своєї зони дослідження так, щоб вони стикалися хоча б однією стороною. Після цього потрібно перевірити, як кожна із областей щойно приєднаного тайлу стикається з областями на інших тайлах. Якщо там різний ландшафт, то нічого не відбувається. Якщо ландшафт однаковий — гравець бере 1 жетон яйця відповідного типу та дивиться на його зворотний бік: якщо там зображений чарівний малюк-дракон, то гравець отримує 1 бал, якщо ж зображена яєчна шкаралупа — він не отримує балів, але забирає фігурку мами-дракона (вона дозволяє стати першим гравцем наступного раунду, якщо до цього її ніхто не забере).

Раунд закінчується, коли всі гравці виконали описані дії, після чого решта тайлів дослідження скидається та береться нових 4 тайли.

Гра закінчується, як тільки було розіграно усі тайли дослідження з коробки. Гравці отримують по 1 балу за кожного малюка-дракона, якого вони знайшли. Учасник, у якого в кінці гри виявилася фігурка мами-дракона, отримує 1 бал. Перемагає гравець, який здобув найбільшу кількість балів. У разі нічиєї перемагає той, у кого найбільше жетонів із яєчною шкаралупою. Якщо між гравцями досі нічия, вони розділяють перемогу між собою.


Режим гри «Драконяча спрага»


Гра Драгоміно пропонує режим Драконячої спраги. Дракони збираються біля водойм (вони зображені на деяких тайлах), щоб втамувати спрагу і допомогти гравцям.

Відмінність від звичайних правил полягає у тому, що коли гравець з'єднує дві області з однаковим видом місцевості, і хоча б на одній з них зображена водойма, він бере 2 жетони яйця замість одного, потай дивиться, що зображено на оберті, та залишає собі один із жетонів, повернувши інший назад до запасу. Якщо при приєднанні нового тайлу утворюється відразу кілька поєднань областей з однаковою місцевістю та водоймами, це правило застосовується до кожного з них.

Драгоміно (Dragomino) — це прекрасний вибір для сімейних вечорів в оточенні милих звіряток. Проявіть себе у якості найкращого приборкувача драконів!

Комплектація настільної гри «Драгоміно (UA)» (Dragomino):

  • 4 стартових тайли
  • 1 фішка мами-дракона
  • 28 тайлів дослідження
  • 69 жетонів яєць
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
825грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись