Настільна гра Draftosaurus / Драфтозаври

1    Відео
код: 8388
Настільна гра Draftosaurus / Драфтозаври
кількість гравців
2-5
вік
8+
час гри
15
Eng
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами

 З наполегливістю та найзаповітнішими дитячими мріями, вченим вдалося зробити неймовірне: клонувати динозаврів! Відтоді по всьому світу відкрилися зоопарки нового типу, куди і молоді, і старі можуть прийти помилуватися цими надзвичайними створіннями прямо з крейдяного періоду. Як би ви себе почували, керуючи одним із них? 

Тип: сімейна, з кубиками
Видавництво: Ankama (Франція)
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 5 гравців
Час гри: ~ 15 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Draftosaurus можна тут

 
Draftosaurus (Драфтозаври) — сімейна гра з кубиками, де учасники керують поселенням відомих доісторичних створінь — динозаврів! Організуйте вольєри зі своїми динозаврами так, щоб усі ваші допитливі відвідувачі залишились у захваті.

 

Хід гри


 Гра триває два раунди. Кожен раунд складається з шести ходів. На початку кожного раунду всі гравці беруть по шість динозаврів із торбинки в руку, не показуючи їх іншим гравцям.

    Раунд 1. Гравець, перед яким лежить кубик розміщення, кидає його. Після чого гравці одночасно вибирають по одному динозавру зі своєї руки. Щойно кожен обере динозаврів, всі розміщують їх у своїх зоопарках, показуючи динозаврів іншим. Усі гравці, крім того, хто кинув кубик, повинні дотримуватися умови розміщення, яка випала на кубику. Якщо гравець не може або не хоче розміщувати динозавра у вольєрі, він завжди може розмістити його в річці. Річка не є вольєром. Ходи повторюють доти, доки всі гравці не матимуть по шість динозаврів у зоопарку.
    Раунд 2. Цей раунд грається аналогічно до першого, в результаті чого кожен гравець матиме по 12 динозаврів у зоопарку.

    Гра завершується після закінчення 2 раунду, після чого учасники підраховують переможні бали. Переможцем стає володар найбільшої кількості балів. У разі нічиєї перемагає гравець, який має найменше тиранозаврів у своєму зоопарку. Якщо й досі нічия, гравці розділяють перемогу.

 

Диновольєри


 Кожен зоопарк складається з шести вольєрів, кожен з яких володіє своїми правилами поселення та здобуття переможних балів. До їх списку входять:
 • «Ліс тотожностей» у цьому вольєрі можуть знаходитися тільки динозаври одного виду, яких слід розміщувати зліва направо без пропусків. Наприкінці гри він приносить переможні бали залежно від кількості динозаврів у ньому.
 • «Левада відмінностей» приймає тільки динозаврів різних видів, яких слід розміщувати зліва направо без пропусків. Наприкінці гри він приносить переможні бали залежно від кількості динозаврів у ньому.
 • «Прерія кохання» відчинена для динозаврів будь-яких видів. Наприкінці гри він приносить по 5 переможних балів за кожну пару динозаврів одного виду, які в ньому мешкають. (Пара складається з 2 динозаврів одного виду. Можна мати більше однієї пари динозаврів одного виду.)
 • «Лісове тріо» вміщує до трьох динозаврів будь-якого виду (одного чи різних). Наприкінці гри він приносить 7 переможних балів, якщо в ньому рівно 3 динозаври, незалежно від виду. Інакше він приносить 0 переможних балів. 
 • «Король джунглів» може прийняти лише одного динозавра. Якщо у вашому зоопарку стільки ж або більше динозаврів його виду, ніж у зоопарку кожного суперника, наприкінці гри ви отримуєте 7 переможних балів. Якщо в зоопарку когось із суперників динозаврів цього виду більше, ніж у вашому, ви отримуєте 0 переможних балів.
 • «Острів самотності» дозволяє поселити відповідно лише одного динозавра. Наприкінці гри він приносить 7 переможних балів, якщо динозавр у цьому вольєрі є єдиним представником свого виду у вашому зоопарку. Інакше він приносить 0 переможних балів.
    Окрім літнього режиму, вольєри якого описані вище, гра Draftosaurus (Драфтозаври) пропонує альтернативний та складніший режим — зимній (зворотній бік планшета). Він включає такі вольєри як Перелісок впорядкованості, Місток закоханих, Піраміду, Оглядовий майданчик та Карантинну зону. 


 Гра Draftosaurus (Драфтозаври) заслуговує на те, щоб стати окрасою вашого сімейного вечора. Тут ви позмагайєтесь за звання найкращого керівника динозоопарку та вдосконалите свої знання світу прадавніх хижаків. Придбайте коробочку з грою та хутчіш розміщуйте динозаврів, адже гості чекають з нетерпінням!

Комплектація настільної гри «Draftosaurus»:

 • 5 двосторонніх планшетів динопарку
 • 60 фігурок динозаврів (по 10 кожного виду)
 • кубик місця
 • торбинка
 • правила
Додати відгук

Артур (25-07-2023 | 13:58)

Не знаю як жанрово описати цю гру, але, напевно, "філлер" - найближчий термін, що спадає на думку. Завжди хочеться зіграти більше одного разу в неї і всі правила будуть зрозумілі навіть найказуальнішим гравцям вже наприкінці першого раунду. Проте, якщо хтось сприйме цю гру занадто серйозно, його може настигнути параліч аналізу, бо в грі є достатньо простору для прорахунку в спробах найбільш оптимально витрачати своїх динозавриків. Гра супер приємно виглядає і має хорошу реіграбельність, але іноді неможливість побудувати стратегію може гнітити, тому все ж, гру варто сприймати саме як спосіб заповнити час, а не як змагання. Тоді всім буде весело, хоч взаємодія між гравцями і мінімальна. До речі, ми грали з динозавриками на руці увідкриту. Це дозволяє одразу прорахувати варіанти для "короля джунглів"
+ Прості правила
Красива
Швидка
Підходить і для двох гравців
- Випадковість всюдисуща
Відсутність глибини
Доброго дня, Артуре!
Наші обличчя наливаються щастям, коли ми бачимо такі крутяцькі відгуки!
Щиро дякуємо та бажаємо Вам динозаврячої вдачі:)


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись