Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра DOOM: The Board Game (Дум: Настільна гра)

Похожие товары
Піхотинці увірвалися в приміщення марсіанської бази прямо через стіну. Їх десантній човен здійснив посадку на відкритій місцевості, щоб не потрапити у пастку, що могла бути в ангарі. Розвіддані вказували на те, що ані союзників, ані мирних усередині немає. Перед бійцями стояло завдання: відбити дослідницьку базу у загарбника. А якщо точніше, знищити усе. Що там ворушиться і не належить до підрозділу. Цілі були досить незвичними, та й піхотинці теж не пересічні громадяни. Якщо потрібно ліквідувати технодемона, то вони ліквідують. А те, що він прямо з пекла на марс прибув, ну то нехай додому вертається. Правда від найвищих босів прийшла вказівка зберегти наукове обладнання та інформацію, але тут можуть бути нюанси. Якщо вражина сховається за якоюсь центрифугою, то доведеться писати в рапорті. Що саме це обладнання не вдалося зберегти у наслідок подій, що ніяк не залежали від особового складу підрозділу.​

Тип: напівкооперативні пригоди
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 120 до 180 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 14 років
Мова: англійська

 
Doom: The Board Game – нове видання чудової настільної гри, з котрої почалася ціла епоха полу кооперативних пригод. Учасникам потрібно буде пройти дві місії, по п’ять сценаріїв у кожній. Звісно ж настолка зроблена за мотивами однойменної комп’ютерної гри, а тому ви зустрінете багато знайомих монстрів та локацій. По тій самій причині персонажі у грі можуть неодноразово відроджуватися у точках респауну та сміливо вирушати у бій зі свіжими силами.
 
Цікавинка. Doom: The Board Game це напівкооперативна пригодницька гра з сюжетом, різноманітними завданнями і умовами для проходження місії та іншими відповідними атрибутами. Але в той самий час це пародія на комп’ютерну гру, у котрій один з учасників візьме на себе керівництво монстрами з пекла, а решта будуть відігрувати піхотинців, що прибули на марсіанську базу. На відміну від того ж «Descent» чи «Imperial Assault», тут герої мруть як мухи. І не варто їх жаліти, адже потім вони знову відроджуються і поспішають туди, де вирує битва. Головне забрати із собою якнайбільше монстрів. Отже на вас очікує драйв та дуже незвична, а деколи й самовбивча тактика.


До складу настільної гри «Doom: The Board Game» входить:
– 37 пластиквих мініатюр (4 десантників та 33 демонів)
– 6 кубиків
– 8 карт демонів
– 36 карт подій
– 73 карти дій
– 12 карт вторження
– 3 карти загрози
– 10 карт ініціативи
– 4 карти піхотинців
– 6 карт цілей
– 24 карти класів
– 12 карт слави
– 4 карти взводів
– 4 карти оглушення
– 7 жетонів оглушення
– 55 жетонів урону
– 9 жетонів аптечок
– 6 жетонів телепорту
– 6 жетонів цілей
– 18 жетонів порталів
– 21 жетін фрагів
– 8 жетонів дверей з пластиковими підставками
– 24 плитки ігрового поля
– 16 двусторонніх жетонів загрози/прогресу
– 23 жетони зброї
– 18 жетонів сили аргента (Argent Power)
– книга сценаріїв
– довідник по грі
– правила гри

Придбати книгу «Doom: The Board Game» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: DOOM: The Board Game

1. Алексей (19-03-2018 | 16:05)

Доброго времени суток
Подскажите пожалуйста цену по предзаказу
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Предзаказ значит, что мы Вам сообщим когда игра поступит в продажу. Однако цену мы сможем знать только по факту прибытия игры.