Настiльна гра Dokmus / Докмус

0    Відео
код: 3324

     У давніх літописах ще зберігалися відомості про мінливість цього світу, але вони давним давно були загублені, і тепер жоден мудрець не може пояснити, чому на місці гір сьогодні знаходиться густий ліс, а там, де вчора колосились поля - в глибокому озері хлюпається риба.

Тип: стратегія
Видавництво: Renegade Game Studios (США)
Час гри: 20-40
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 10+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут


 «Dokmus» це своєрідна абстрактна стратегія для 2-4 гравців, в якій учасники будуть захоплювати нові землі, встановлюючи там свої фішки таборів, а допомагати їм в цьому будуть Хранителі. Ці стародавні боги острова Докмус здатні рухати скелі, річки, ліси і озера, змінюючи обриси королівства з ходу в хід. 


  Для підготовки до гри вам необхідно скласти ігрове поле острова Докмус з декількох окремих тайлів (їх кількість залежить від числа гравців), роздати кожному учаснику фішки таборів, а також визначити гравця, який отримає жетон талісмана. Після цього ви повинні по черзі помістити по одній фішці табору на порожній кутовий тайл земель. Потім, починаючи з гравця який сидить праворуч від власника фішки талісмана, учасники, проти годинникової стрілки, вибирають собі по карті Хранителя. На кожній з таких карт вказана цифра і особлива здатність. Цифра означає порядок ходу, а здатність - якась дія, яку ви зможете виконати в свій хід. 


 Протягом кожного з 8 раундів, гравці викладають на ігрове поле нові фішки таборів і активно користуються допомогою Хранителів, чиї дії є родзинкою цієї гри. Наприклад один з Хранителів може повернути тайл на 90 градусів за годинниковою стрілкою або проти неї, інший Хранитель дозволяє вам пересувати свої фішки, за допомогою третього ви отримаєте право першого ходу в наступному раунді, ітд. Все це робиться для того щоб якомога активніше розвивати свою присутність на острові, підбиратися до стародавніх храмів, які приносять переможні очки, а також заважати суперникам.

Незважаючи на гадану простоту, елемент стратегії і просторового мислення в цій грі дуже глибокий, адже свої дії ви маєте право виконувати в довільному порядку. Поставити один табір, а потім скористатися допомогою Хранителя, або ризикнути і повернути тайл, і тільки тоді викласти все три фішки? А як тоді виглядатиме ігрове поле? Що зможуть зробити суперники? Всі ці питання обов'язково виникнуть і у вас при грі в «Докмус». В результаті вийшла чудова, вдумлива і захоплююча стратегія, в якій просте завдання контролю територій було щедро приправлене ​​унікальною механікою своєрідного тераформування, що безсумнівно допомогло їй завоювати повагу багатьох гравців.

 


До складу настільної гри «Dokmus»:

  • 8 двосторонніх тайлів карти
  • 104 дерев'янні фішки
  • 5 карт охоронців
  • 1 маркер першого гравця
  • 1 трек переможних очок
  • 6 довідок
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1139грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись