Настільна гра Dungeons & Dragons: Карты Заклинаний. Паладин / Dungeons & Dragons: Spellbook Cards. Paladin

0
код: 5323

12+
Ру
Немає в наявності
  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

    Скуті даними обітницями служителі Світла, воїни-жерці, Паладини в одній руці тримають молот, а в інший заповіти своєї віри. Їхні потужні заклинання Світла можуть піднімати полеглих соратників, зцілювати їх рани, але також з усією непримиренністю до Темряви засліплювати ворогів і наносити їм страшні рани. Вірні своїм ідеалам Паладин завжди на стороні правої справи і ніколи не залишать в біді своїх союзників.
 


Тип: набір карт, доповнення
Видавець: Hobby World, GaleForce Nine
Вік: 12+
Мова: російська

Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Паладин - це набір з 70 карт з можливими заклинаннями, які допоможуть спрямовувати силу Світла воїнам-жерцям.
Головний стрижень життя Паладина - це його Віра в Світло, в свою священну місію. Залежно від того, яка дорога привела воїна на шлях Паладина, будуть відрізнятися і вибір його здібностей. Один міг бути вірним зброєносцем іншого Паладина та захисником слабких. Всі сили він кине в священні слова, здатні підсилити його броню і удари проти ворогів. А можливо його шлях пройде з метою дарувати мир і спокій. Іншого на шлях Паладина привів голос Бога, що дав перші відблиски божественної сили.
Саме це божественне Світло і відрізняє Паладинів від інших воїнів-магів. Світло стає їх силою і слабкістю, змінюючи характер і не дозволяючи здійснювати невірні діяння.
На шляху до досконалості Паладин проходять п'ять кіл. Таким чином, в наборі Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Паладин всі карти поділені на п'ять рівнів.
Подорожуючи по землям Забутих Королівств і стаючи більш досвідченими, герої можуть із запропонованих заклинань вдосконалювати свої навички. Набір карт дозволить зробити це, не витрачаючи довгий час на пошуки в книзі правил.
Всі карти набору містять повну інформацію про їхній рівень, застосування, ціну і можливості. Крім того, всі вони двосторонні - на сорочці вказано тільки їх рівень. Таким чином, їх досить легко використовувати і Гейм Майстрові, наприклад, коли потрібно дати можливість гравцеві за Паладина отримати нове довільне знання у знайденій святині або вдало помолившись в храмі.


Комплектація набору «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Паладин»:
  •  70 ламінованих карт
 

Придбати набір «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Паладин» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00