Настільна гра Dungeons & Dragons: Карти Заклинань. Друїд / Dungeons & Dragons: Spellbook Cards. Druid

1
код: 5320

12+
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

   Сили природи давно вже вибрали своє втілення в світі і тільки відмічені особливим даром можуть звертатися до них. Друїди, майстри сил природи, - таке ім'я отримали ті, хто здатний був одним помахом руки закликати цілющі дари зеленої матері. Однак первозданна природа майже завжди відрізняється непостійністю, люттю і найяскравішим втіленням. Таки і її послідовники, друїди, здатні в бою обрушити на супротивників всю міць чистої сили, всю її різноманітність і прагнення до життя, втілити її представників флори і фауни.
Стійкість, підступності і тваринна лють - ось що насправді несуть у собі помічені зеленою печаттю.

 


Тип: набір карт, доповнення
Видавець: Hobby World, GaleForce Nine
Вік: 12+
Мова: російська

Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд - це набір з 131 карти для лінійки ігор Підземель і Драконів.
Природа - це джерело Дара Друїдів, їх безодня натхнення і батько всього. Друїди не прагнуть підкорити собі ці сили, а намагаються злитися в одне ціле. Тому їх заклинання відрізняються широким розмаїттям і здатні здивувати навіть досвідчених супротивників. Їх майстерність зростає в міру життя і навчання.
Карти набору Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд розділені на дев'ять Кіл - рівнів. Переходячи від Кола до Кола Друїд здатний залучити нові заклинання до своєї скарбнички знань і стати ще більш унікальним і універсальним магом.
Друїди - найближчі до Природи істоти, здатні не тільки закликати звірів в бою, а й самі перевертатися в тваринну форму. Деякі з жерців Природи згодом навіть вважають за краще постійно залишатися в звірячій іпостасі, отримуючи покращений нюх, зір та інші можливості. Інші ж частіше звертаються до рослинних сил природи і черпають натхнення у всіляких захисних механізмах рослин. Їх заклинання отрути, шипів, регенерації не тільки допомагають впоратися з противниками безпосередньо, а й посилювати бойові спроможності своїх прихильників.
З набором Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд гравцям, які хочуть грати за Жерця Природи, буде набагато простіше підібрати заклинання для своєї партії і вибрати свій шлях в світі Забутих Королівств.
Кожна карта Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд - двостороння. На сорочці відзначений символ заклинання і його рівень, а передня сторона містить опис і характеристики. Завдяки цьому ви економите масу часу, що вимагає гортати книги правил або готувати доступні чари.


Комплектація набору «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Друїд»:
  • 131 ламінована карта
 
Придбати набір «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Друїд» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Олег (10-01-2021 | 16:03)

Когда будет в наличии?
Ожидаем в феврале.

550грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00