Настільна гра Dixit: Disney Edition / Діксіт: Дісней

2    Відео
код: 8790
Ім'я великого та старанного творця Уолта Діснея відоме на весь світ. Його казкові персонажі доволі колоритні та самобутні, вони є улюбленими героями та прикладами для наслідування для багатьох дітей по всьому світу: прекрасні принцеси, кожна зі своєю трагічною історією долі та її щасливим кінцем, хитрі та підступні антагоністи, самовіддані й милі тварини. Усі вони знайшли відображення у новій настільній грі Dixit: Disney Edition. Кожна з 84 карток має відсилання до якоїсь анімаційної картини студії Дісней.

Тип: фентезі, сімейна, асоціативна, для вечірок
Видавець: Libellud
Кількість гравців: 3-6
Час гри: 30
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна, французька, цифрові україномовні правила

Ознайомитися з правилами настільної гри Dixit: Disney Edition можна тут

Dixit: Disney Edition — це карткова гра для вечірок на візуальні асоціації з неймовірними ілюстраціями за мотивами мультфільмів студії Дісней, оновленим ігровим полем та новенькими міплами у вигляді відомих персонажів Діснеївського Всесвіту. Вона розрахована на компанію 3-6 гравців віком від восьми років. Головні аспекти ігроладу геть не змінилися, тож, якщо ви грали в оригінальний Діксіт чи Діксіт Одіссея, вам не потрібно вивчати нові правила. Під час партії, гравці використовують ілюстрації для того, щоб описати певний образ чи ситуацію. Кожен гравець обирає свою карту і придумує асоціацію, яка, на його думку, найкраще відповідає цьому зображенню. Гра добряче прокачує творчість, уяву та спостережливість, роблячи її цікавою для всієї родини чи компанії друзів.


Як грати в гру Dixit: Disney Edition?


Учасники по черзі приміряють на себе роль оповідача, завданням якого є обрати одну зі своїх карт у руці та придумати до цієї карти асоціацію. Він оголошує цю асоціацію усім гравцям, тримаючи обрану карту в таємниці. Інші гравці так само мають підібрати найвідповіднішу до асоціації карту зі своєї руки та віддати її оповідачу долілиць.Він перемішує усі карти, включно зі своєю, після чого відкриває їх та викладає на стіл картинкою догори.

Усі гравці, окрім самого оповідача, намагаються відгадати, яка ж з відкритих карт належить саме ведучому. Бали розподіляються наступним чином:

  • Якщо жоден учасник не вгадав потрібну картку, або ж навпаки, всі гравці вгадали — оповідач не отримує переможних балів, а решта гравців отримують по 2 бали.
  • Якщо картку оповідача вгадали не усі гравці, по 3 бали отримують оповідач та гравці, що вгадали картку.
  • Усі гравці, за карту яких проголосували як за карту оповідача, отримують по 1 балу за кожен голос на їх користь.

Гра добігає кінця, коли хтось з гравців набрав 30 балів або коли закінчилися карти в колоді. Переможцем оголошується гравець, який здобув найбільше переможних балів.

Комплектація настільної гри «Dixit: Disney Edition»:

  • ігрове поле
  • 84 картки
  • 6 міплів персонажів
  • 6 маркерів для голосування
  • правила гри
Додати відгук

Руслана (25-03-2024 | 11:57)

Отримала цю гру в якості подарунка на 8 березня) Маємо базову гру і декілька колод, граємо з друзями, батьками ,яким за 60.
І дуже хотіла ще саме цю версію, бо так багато сентименталізму в ній для мене пов'язаного з моїм дитинством і так багато спільного маємо,коли граємо з дітьми, будуючи асоціації уже на нові мульти Діснея. Малюнки пречудові, яскраві. Для тих,хто ще не має такої гри взагалі,то саме Dixit Disney може стати крутою , несумною базою для подальших колод.
Іноді викорстовую цю колоду не за прямим призначенням))) а в якості позитивних.
метафоричних карт для подруг)для них це і підказка і натяк на перегляд мультфільму з обраної карти,де можна теж підгледіти додаткові сенси. Наступною з серії Діксіт хочу придбати колоду з картинами видатних художників ❤️щоб урізноманітнити поцес улюбленої гри .
+ Чудові малюнки зі світу Дісней, класні ерев'яні фішки у вигляді улюблених героїв. Прості правила, універсальна для будь-якого віку гравців.
- Щільність карт трохи відрізняється від попередніх колод, відсутність "льону" на поверхні карт.
Поле для підрахунку ,як на мене , намальовано складно для сприйняття, нові гравці постійно пересувають свої фішки в інший бік від потрібного.
Доброго дня, Руслано!
Дякуємо вам за такий детальний та цікавий відгук та поради - ми певні, що вони стануть в пригоді гостям нашого сайту:)
Бажаємо вам океан натхнення!

Олексій (27-12-2023 | 08:23)

Рекомендую тим хто полюбляє Dixit, а також і тим у кого ще немає цієї чудової гри, але замислювались придбати. Купляйте не пошкодуєте!! Особливо сподобалось як майстерно змогли перенести світ Діснея в чудовий Dixit
+ Їх просто немає)))
Доброго дня, Олексію!
Дякуємо за неймовірний відгук. Ми просто в захваті від нових карток та фігурок з нашими улюбленими героями мультфільмів:)
Бажаємо Вам казкових партій!

1475грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись