Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Discover: Lands Unknown (Залишитися в Живих: Незвідані Землі)

Боже мій, як болить голова... просто розколюється... але де це я? Що я тут роблю, і як я сюди потрапив?! Навколо луки і пагорби, вдалині видніється листяний ліс, і чується виття вовків. Що б не сталося, але в першу чергу необхідно знайти який-небудь камінь, або міцну палицю, щоб захистити себе від хижаків... непогано б і багаття розвести, а далі я вже вирішу, що робити і куди рухатися! 

Тип: пригоди
Видавець: Fantasy Flight Games
Час гри: 60-120
Кількість гравців: 1-4
Вік: 12+
Мова: англійська


 
​   «Discover: Lands Unknown» - це пригодницька настільна гра для 1-4 чоловік в популярному нині жанрі - «виживання». Придумав її відомий геймдизайнер Корі Конічка, а видала компанія Fantasy Flight Games. Цей амбітний проект унікальний тим, що компоненти коробки, яка потрапила вам в руки, практично гарантовано будуть відрізнятися від наповнення інших коробок. Здивовані? Зараз ми розповімо все детальніше!
 

 


  Зав'язка сюжету досить інтригуюча - ви прокинулися і з подивом озирнулися навколо. Голова розколюється від головного болю, а навколо стеляться безкраї простори... пустелі? Або може луки? Або засніжені поля? Ось! Справа в тому, що кожна коробка комплектується випадковим набором двох типів дикої місцевості, унікальними картами речей, ворогів і іншого. Подібний тренд в настільних іграх тільки з'явився, але він вже набирає обертів, пропонуючи гравцям не тільки унікальність (майже) кожної коробки але і високий рівень реіграбельності. Але ми трохи відволіклися. Так ось - ви опинилися в невідомому краю, де в першу чергу вам необхідно вижити. Що робити? Куди йти? Вирішувати вам. Гра не тільки не обмежує вас, але і навпаки, заохочує досліджувати світ, шукати їжу, воду, добувати ресурси, майструвати нові речі, і боротися з ворогами.
 

  
 

 В процесі гри ви пересуваєтеся по ігровому полю, і відкриваючи нові землі, перевертаєте тайли. Тут вас можуть очікувати як приємні знахідки, так і дикі звірі, що підстерігають свою жертву. Бій досить простий і здійснюється кидком двох дванадцятигранних кубиків. Один відповідає за вашу атаку, другий за атаку ворога. Так що якщо хочете займатися полюванням, то подбайте спочатку про зброю, нехай це навіть буде кам'яний ніж, адже тоді можна буде модифікувати результати кидків кубиків. Відновлювати сили, які ви витратили на пересування, найдоцільніше біля багаття, де можна також зайнятися створенням нових предметів, які тим чи іншим чином обов'язково стануть вам в нагоді.
   У коробці ви знайдете 5 різних сценаріїв, з самими незвичайними і цікавими пригодами. Гра, до речі, напівкооперативна. Тобто ви можете допомагати друзям, але в кінці все ж переможе той, хто першим виконає головну умову сценарію.
 

  
 

   Гра красиво оформлена ілюстраціями в стилі відомого Тін Тіна, до кожного типу місцевості додається спеціальний буклет з описом всіх нюансів, а сама по собі ця настільна гра досить проста в правилах, і призначена в першу чергу для новачків в світі настолок, яким хочеться спробувати цікаву пригодницьку гру. Якщо ви з таких - вам сподобається, а ось досвідченим гікам «Discover: Lands Unknown» може видатись занадто простою.

До складу настільної гри «Discover: Lands Unknown» входить:
  - 36 тайлів
 - 4 фігурки персонажів
 - 2 пам'ятки по місцевості
 - 254 карти
 - 242 жетона

Придбати настільну гру «Discover: Lands Unknown» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1599 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Discover: Lands Unknown


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..