RU | UA

(044) 383-63-67
(095) 589-03-51
(098) 311-73-30
(093) 519-64-39
Клуб ІгромагМоє замовленняДисконтна програмаБлогерамФорумІгри ГУРТОМ
код: 2604

Dice Tower: Magic Tree

Вежа для Кубиків: Чарівне дерево


157грн.
✓ в наявності Купити4 відгуки

4.8 496 відгуків на Google

- Ігромаг – магазин настільних ігор №1 в Україні.
- Понад 15000 схвальних відгуків.
- З вами з 2008 року.

- Відкриваємо і показуємо ігри.
- Граємо з вами.
- Доставляємо вчасно.
- Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
- Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.

Безкоштовна
доставка
від 899 грн.
Повернемо кошти,
якщо Ви зможете відмовитися від нашої гри.
Оплата: Наличными, Перевод на карту Приват24, Наложеный платеж.


Тип: аксесуар для настільних ігор
Видавництво: TowerRex
матеріал: деревина
Розмір зібраної вежі: 180 х 180 х 90 мм

Вежа для кубиків: Чарівне Дерево – чудовий аксесуар для будь-яких настільних ігор, в котрих використовуються кубики. В основному подібні речі виконують два завдання: заважають шахраювати та додають зручності. Але у «Вежі для кубиків: Чарівне Дерево» є ще одне, надзвичайно важливіше призначення.

Навіщо потрібна «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево»? Ми щиро віримо, що у вашій компанії чесна поразка вважається значно приємнішою, аніж перемога будь-якою ціною, тому не будем загострювати увагу на запобіганні шахрайства. Скажемо лише, що спроба викинути кубик потрібною гранню не тільки приречена на провал, а ще й буде дуже помітною для усіх інших гравців. Друге призначення «Вежі для кубиків: Чарівне Дерево» – зручність. Кубики залишаються виключно в спеціальному лотку, не розлітаються. Не падають зі столу та не збивають елементи гри. Та все це лише технічні аспекти. А тепер уважно придивіться до фотографій. «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» – витвір мистецтва. Вона зачаровує своїм дивовижним виглядом та сама по собі слугує чудовою прикрасою. А лоток для кубиків легко слугуватиме місцем, скажемо, для біжутерії. Це і є основне призначення даного аксесуару: приносити естетичне задоволення своїм зовнішнім виглядом.
 

 
 

Набір «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» виготовлений з високоякісної, екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Поставляється у розібраному виді, легко та інтуїтивно складається, а головне, має надзвичайний, навіть трохи містичний вигляд.

До складу набору «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» входить:
– всі необхідні деталі, щоб зібрати Вежу для кубиків: Чарівне Дерево

Придбати набір «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
🗩 Додати відгук

Катя (15-08-2016 | 21:18)

Спасибо DesktopGames, неудачную (вот бы так с лотерейными билетами везло)) башенку обменяли на другую - детали отлично выдавливались, конструкция собралась без проблем
Пусть она долго Вам будет служить!)

Катя (29-07-2016 | 22:21)

Башня, похоже, только для домашнего использования, вряд ли я смогу её разобрать и ещё раз собрать, если захочу взять в гости, а потом снова разобрать и собрать.
Я и один раз зафейлила сборку =\
+ - красивая
- совушка
- вкусно пахнет деревом
- хочется раскрасить
- где-то там внутри наверняка есть эльфы
- - плохо прорезано насквозь, когда выдавливаете детали, край дерева может расщепиться, делайте это аккуратно и не в одну сторону, а по чуть-чуть в обе
- нужна ножовка и напильник:
У меня два разъёма не совпадают с пазами. Я думала, что выступ слишком длинный, немного подпилила, стала вставлять, но он всё равно не проходил в паз, приложила чуть большее усилие и завитушчатая ветка треснула =\ Буду думать, где взять напильник и как это дело подклеить, но в ближайшее время мы башню явно не сможем использовать. Обидно
По поводу плохо прорезанных элементов, это, скорее всего, брак. Для решения ситуации написали Вам на почту.

Yury (29-01-2016 | 12:30)

Подскажите, когда появится в продаже?
Уже есть в наличии!

Карма (16-12-2015 | 23:37)

какая красивая сова, прям живая
Мы тоже в восторге от дизайна, Карма :)

Інші цікавинки