Настільна гра Dark Souls: The Board Game – Darkroot Expansion / Темні душі: Темний корінь

4    Відео
код: 3902
Настільна гра Dark Souls: The Board Game – Darkroot Expansion / Темні душі: Темний корінь
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
90-120
Eng
ДОПОВНЕННЯ
    Пробираючись крізь темний, повний кущів і туману, ліс група наближається все ближче до запечатаноъ древньою магією двері. Це вхід до могили Арторіаса, одного з чотирьох Лицарів Гвина, легендарного Мандрівника Безодні. Кажуть, багато шукачів пригод пішли до могили, але не повернулися назад. Але тримаючи в руці символ Арторіаса, ключ що відкриває ті самі двері, лідер просуває групу вперед, навіть не підозрюючи, що небезпечна не тільки могила, а й сам Сад Темного Коріння
 

Тип: доповнення до гри Dark Souls The Board Game 
Видавець: Steamforged Games
Час гри: 90-120
Кількість гравців: 1-4
ВІк: 14+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

Dark Souls: The Board Game - Darkroot Expansion - це доповнення до кооперативної настільної гри Dark Souls: The Board Game, створеної на основі культової серій ігор From Software.
У цьому доповненні вам треба буде пройти небезпечний шлях, крізь туманний містичний ліс під назвою Сад Темного Коріння і дістатися до оповитої таємницею могили Арторіаса, Мандрівника Безодні.
Сам шлях до могили вже може стати випробуванням, так як Darkroot Expansion додає в гру безліч небезпечних ворогів, готових зустріти вашу групу у всеозброєнні. Деякі, як живі рослини, енти, або гігантські мутовані гриби, просто охороняють місце свого проживання будь-якою ціною. Але кам'яні стражі - це машини для вбивства, які створені для того, щоб охороняти ліс ціною життя і зупинити допитливих шукачів пригод на зразок вас. Також не варто недооцінювати опудал, на перший погляд нешкідливих ентів, озброєних садовими інструментами. Вони також зачаровані на захист лісу і постараються убити вас всіма доступними способами.

   

Також доповнення додає в гру два нових боса. Перший з них Великий Вовк Сіф, страж могили Арторіаса. Будучи ще маленьким, Сіф супроводжував Арторіаса під час його подорожей. Увійшовши в Безодню, Арторіас використовував магію щита для створення захисного бар'єру і, залишивши Сіфа в безпеці, продовжив шлях. Тепер він виріс і захищає могилу свого господаря з мечем у зубах.
Сіф - перший бос в Dark Souls: The Board Game, який використовує унікальну механіку «Cool Down», коли він наближається до смерті і показує наскільки він ослаблений. Але не думайте, це ще не означає, що можна видихнути і легко закінчити бій.
Другий бос, Арторіас, теж не переходить на другу стадію, як це роблять інші боси. Замість того, щоб додати в колоду поведінки одну карту другої фази, ви видаляєте дві випадкових карти першої фази, а потім додаєте всі три карти другої фази. Будьте обережні, наближаючись до порогу другої фази, жахливі комбінації стрибків можуть стати причиною вашої смерті, якщо ви недооцінили їх.
Якщо вам сподобався цей додаток зверніть увагу на інші доповнення до цієї гри: Dark Souls: The Board Game - Asylum Demon Expansion і Dark Souls The Board Game - Black Dragon Kalameet Boss Expansion.

Комплектація настільної гри «Dark Souls: The Board Game – Darkroot Expansion»:
 - 2 мініатюри босів
 - 14 мініатюр
 - 18 карт зіткнень
 - 36 карт даних і поведінки
 - 21 карта скарбів
 - 2 диски боса
 - правила

Додати відгук

Павел (03-04-2023 | 12:59)

Здравствуйте, а сколько весит этот набор, есть ли информация
Доброго дня, Павло!
За даними наших Магів вага цього набору становить 1.6lb, що дорівнює 0.726 грам)
Бажаємо вашому Естусу завжди бути в флязі)

Павел (27-03-2023 | 20:55)

Здравствуйте, а вы планируете дополнение
Доброго дня, Павло!
Дякуємо за звернення, наразі в нас немає можливості привезти доповнення через його відсутність у постачальників.
Бажаємо мирного неба та теплої весни!

Михаил (16-07-2020 | 11:45)

Добрый день!
Планируется ли ещё завозить это дополнение?
Да, конечно, планируем!

Валентин (29-04-2019 | 20:42)

Добрый день.
Подскажите, а планируется ли поступление базовой коробки игры Dark Souls the Board Game?
Здравствуйте! Да, планируется, но точной даты появления в магазине не можем сказать. Ориентировочно летом


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись