Настільна гра Клац! (UA) / Click! The Great Wall (UA)

0    Відео
код: 8607
 Кожен турист, що колись планував подорож у Китай, або-ж навіть був там — точно знає про найкраще місце для фотографії. Великий китайський мур — найбажаніша локація усіх туристів, голодних до унікальних фото. Таким туристом станете і ви у настільній грі Клац!

Тип: карткова
Видавництво: Games7Days (Україна), Jolly Dutch Productions (Нідерланди)
К-сть гравців: від 2 до 4 гравців
Час гри: ~ 30 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

Увага! В описі трапляються фото оригінальної версії гри.

Клац! — карткова настільна гра, яка вимагає не тільки зібрати певні картки на столі, але й швидкої реакції. Кожен гравець стає туристом біля Великого китайського мура, який жадає зробити фотографію, але не просте селфі. Кожен гравець буде мати картки композиції, це умови фотографій, які ви повинні зробити. За виконання цих завдань, ви отримаєте переможні бали, а гравець з найбільшою кількістю цих балів — перемагає.

У настільній грі Клац! ви зустрінете декілька видів карток:

  • Карти стіни — це частини стіни, на фоні яких ви й будете робити фотографію.

  • Карти дій — картки, які ви зможете використати у свій хід, щоб взаємодіяти із картками стіни.

  • Картки композицій — картки з умовами фотографій, на них зазначено, що має бути на стіні, щоб ви змогли зробити найкращий кадр.

Окрім цих трьох видів карт у настільній грі Клац! ви також знайдете картки рікші. Візка, який буде постійно заважати вам зробити бажане фото. Рікша також має унікальні властивості, адже після того, як вона з'являється на стіні, кожен гравець у свій хід буде рухати її зліва направо(імітуючи її рух). Таким чином, у вас буде можливість розрахувати положення рікші на момент вашого ходу і спробувати грати від цього.

 

Клац!. Компоненти.

 

Ігролад настільної гри Клац! — неймовірно простий, проте й дуже цікавий. У свій хід ви зможете виконати певні дії: зіграти картку дій, посунути рікшу, викласти картку стіни, поповнити руку. На початку гри, кожен гравець отримує три картки дій та дві картки композицій, крім того, ще три викладаються у відкриту і є спільними для всіх гравців. Гра закінчується, коли колода стіни вичерпана або зроблені усі три відкритті картки композиції. Гравець з найбільшою кількістю переможних балів здобуває перемогу.

Реакція це ще один важливий аспект настільної гри Клац!, адже як тільки на столі створиться кадр, що відповідає умовам картки композиції будь-якого гравця(не обов'язково активного) — він у праві вигукнути клац!, та забрати картки стіни собі у стос зроблених фото, виконавши завдання картки композиції та отримавши переможні бали. Тому потрібно уважно слідкувати за тим, що намагаються побудувати інші гравці, та не  спати під час того, як на столі з'являються усі вам потрібні елементи.

Клац! — неймовірно весела та проста настільна гра на збір сетів та реакцію. У цій настілці ви зможете відчути себе справжнім туристом із непереборним бажанням зробити тільки найкращу фотографію для своєї колекції. Якщо ви давно шукали просту та швидку карткову настільну гру — Клац! обов'язково вам сподобається.

 
Комплектація настільної гри «Клац!»:

  • 110 карт
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
475грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00