Настільна гра Clank! Catacombs

0    Відео
код: 8681
Настільна гра Clank! Catacombs
кількість гравців
2-4
вік
13+
час гри
45-90
Eng
 Приставучі привиди — душі шукачів скарбів, яким не пощастило знайти свою загибель в підземеллі і які блукають, не маючи спокою. Вони неодмінно будуть переслідувати відважних героїв. Від них можна сховатись, застрибнувши у відкритий портал. Та хтозна, що чекатиме на вас по іншу сторону...
Подейкують, в темних печерах живе кістяний дракон, який оберігає коштовності, і він не збирається з ними розлучатись, хай там що!

Тип: пригоди, сімейна, стратегія, декбілдинг
Видавець: Dire Wolf Digital (США)
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 45-90
Вік: 13+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами настільної гри Clank! Catacombs можна тут

Настільна гра Clank! Catacombs (Кланк! Катакомби) —  це пригодницька стратегія для компанії 2-4 гравців з механікою декбілдингу, яка наскрізь пронизана духом авантюризму. Учасники в ролі відчайдушних шукачів скарбів спускаються в самісінькі надра підземель, щоб віднайти легендарні скарби! Вони конкурують ь між собою, намагаючись не стати десертом для дракона. Головна  мета  гри — захопити жетон артефакту та повернутись до склепу цілим і неушкодженим. Чим більше скарбів збере гравець, тим більше переможних балів він отримає.


Хапай меч, герою, подорож починається!
 

 В настільній грі Clank! Catacombs гравці досліджують  лабіринти, звільняють в'язнів з-за ґрат і знаходять святилища повні коштовностей. Саме ж підземелля складається  з окремих плиток кімнат, тому кожна наступна партія не схожа на попередню. Учасники беруть по 5 верхніх карт зі своєї колоди, утворюючи стартову руку. У свій хід гравець має розіграти всі п'ять карт. Здебільшого —  це ресурсні карти, які  дають чоботи, мечі і вміння, які знадобляться для активації певних дій. Також можна отримати  «кланки!» чи монети.

Виконати можна нескінченну кількість дій, головне —  аби вистачило ресурсів. Під час ходу доступні наступні дії:

 • Отримати карту. Гравець може витратити дію, щоб натомість отримати синю карту з підземелля, або жовту з резерву. Карти, які було щойно придбано, йдуть в особистий скид активного гравця.
 • Скористатися пристроєм. Гравець може витратити дію, щоб отримати фіолетову карту підземелля. Ця карта дає миттєвий бонус, після чого вона йде  в загальний скид підземелля.
 • Атака. Щоб віддухопелити монстра, треба задіяти мечі. Кожен монстр потребує витратити певну кількість таких символів (їх зазначено в правому нижньому кутку карти монстра). Якщо герой переміг в битві, йому належить нагорода, а карта чудовиська відправляється до скиду підземелля. Якщо герой перемагає гобліна, його картка залишається на столі.Кожен герой в свій хід може його атакувати і отримати  відповідну нагороду.
 • Переміщення. Символ чобіт дозволяє переміщувати героя на сусідню клітинку або по одному тунелю. 


По закінченні ходу, гравець кладе всі карти до свого скиду і бере п'ять нових. Якщо колода вичерпалась, потрібно  перетасувати  скид і сформувати нову колоду. Далі поповнюється ряд підземелля, якщо в ньому менше шести карт. А, як раптом, на картці буде позначка дракона — він атакує усіх гравців. Атака Умборока Вессни відбувається наступним чином. Всі кубики «кланку» слід покласти в мішечок і ретельно перемішати, потім витягнути всліпу кількість кубиків, яка дорівнює рівню люті дракона на даний момент. Кольорові кубики наносять одне поранення (за кожен кубик) гравцю відповідного кольору, кожен чорний — це промах, білий — атака привида, у випадку чого всі гравці отримують по одному пораненню.

Після цього учасники розкладають свої кубики з торбинки на трек здоров'я героя, якщо трек заповнено, гравець вибуває з гри. Трек люті жахливого дракона безперервно зростає, як хтось з гравців бере артефакт, звільняє в'язнів, або відкриває таємниці. Чим сильніше його лють, тим більше кубиків доведеться витягати з мішечка під час його нападу.

Партія в гру Clank! Catacombs добігає кінця коли всі учасники повертаються в склеп з коштовним артефактом в кишені, або в іншому випадку, вибувають з гри. Гравці, яким вдалося повернутися, підраховують свої бали за вартість артефакту, жетони, монети та карти в особистій колоді, в руці і в скиді.

Переможцем стає гравець, який набрав найбільшу кількість переможних балів.

То ж, якщо ваше серденько прагне пригод — радимо звернути увагу на незабутню гру Clank! Catacombs.

Комплектація настільної гри «Clank! Catacombs»:

 • 29 плиток підземелля
 • 1 планшет катакомб
 • 180+ карт
 • 140+ жетонів
 • поле ринку
 • 120 кубиків та 4 фігурки гравців
 • 24 кубики дракона
 • 5 кубиків привидів
 • мішечок дракона
 • маркер дракона
 • довідник із жетонів
 • книжка правил
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись