Настільна гра Кланк! Катакомби (UA) / Clank!: Catacombs (UA)

0    Відео
код: 7957
Настільна гра Кланк! Катакомби (UA) / Clank!: Catacombs (UA)
кількість гравців
1-5
вік
14+
час гри
30-120
Укр
оплата частинами
 Катакомби дракона-скелета Умброка Вессна таємничі й небезпечні. Портали переміщують вас по глибинах підземелля. Wayshrines пропонують величезні багатства відважним дослідникам. В'язні розраховують на те, що ти звільниш їх. Привиди, якщо їх потурбувати, можуть переслідувати вас до смерті. Незважаючи на все це, настав час залишити дошку разом із Кланком! Катакомби!

Тип: декбілдинг, пригоди
Видавництво: Geekach Games (Україна), Dire Wolf (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 4 гравців
Час гри: от 30 до 120 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут


    Представляємо до вашої уваги гру зі створення колод «Кланк!: Катакомби» українською мовою! Вона входить до одноіменної серії ігор «Clank!», тому досвічені гравці будуть добре ознайомлені з більшістю правил та компонентів цього доповнення.

 «Кланк!: Катакомби» особлива тим, що замість ігрового поля ви отримуєте ігрові плитки, які будуть перемішуватись та розміщуватись під час дослідження підземелля. Гравці можуть орієнтувати плитки в будь-який спосіб, а ігрові ефекти здатні спричиняти обертання плиток після їх розміщення. Плитки фіолетового кольору звуться плитами "Безпеки", де гравці зможуть продовжувати набирати бали, навіть якщо їх вибили з гри. Але більшість плиток мають синій колір "Глибини", де у випадку вашого нокауту — ви повністю вибуваєте з гри. 

Головна ідея гри — це отримати жетон артефакту та втекти від дракона, повернувшись до місця початку гри — склепу, накопичуючи очки по дорозі, аби перемогти інших мандрівників.Хід гри

 Всі учасники починають свій хід з 5 картами на руках, після чого вони повинні розіграти їх у руці в будь-якому порядку. Картки дозволяють виконувати різноманітні дії, пересуватися по дошці та досягати поставлених цілей. Ігрова дошка надає можливість: отримати золото, витягнути картку, взаємодіяти з іншими картками чи областями на мапі.

Набір наявних карт дозволяє виконувати наступні дії:

 • Придбати карту — більшість карт можна придбати за очки навичок. Картки з Резерву мають характерний золотий банер, а картки з Dungeon Row — блакитний.
 • Використати пристрій — картки з фіолетовами банерами звуться "пристроями". Це одноразові елементи, які так само оплачуються очками навичок. 
 • Боротьба з монстром — монстрів долають за допомогою мечів, кількість яких вказана в нижньому правому куті карти. В тексті картки описана нагорода за перемогу над монстром.
 • Рух — для пересування по підземеллю використовуються ресурси під назвою "черевики". Кожен тунель потребує хоча б одного черевика для переходу в іншу кімнату. Якщо тунель має символ слідів, то ви повинні використати додатковий черевик для просування далі. 
 • Купівля на ринку — перебуваючи в кімнаті ринку, ви можете придбати рюкзак, амулет крові, набір грабіжника та корону. 
 • Взяти артефакт — кімната з жетоном артефакту дозволяє його забрати, але не більше одного, якщо ви не придбали рюкзак.
 • Обрати скриню, бібліотеку або в'язницю — відкриття Скрині призведе до нагороди гравців випадково витягнутим жетоном Головного секрету, відкриття Бібліотеки — до нагороди карткою Таємного фоліанта, а відкриття В’язниці — до нагороди гравців 2 жетонами В’язня.
 


Завершення ходу та підрахунок очок

Розігравши всі свої картки, гравець очищає ігрову зону та бере наступні 5 карт. Гра завершується, коли всі гравці  були вбиті або встигли втекти.

Для підсумку очок береться до уваги: вартість ваших артефактів, бали за будь-які отримані жетони, бали, які відображаються на будь-яких картах у їхній колоді з цифрами у верхньому правому куті, і бали, що дорівнюють будь-якому золоту, яке вони мають. Володар найбільшої кількості золота оголошується найбільшим злодієм у Королівстві!

 «Кланк!: Катакомби»  подарує відчуття авантюризму, бажання мчати крізь лігво поганців, щоб вкрасти їхні скарби, перш ніж вони зможуть знищити вас за вашу крадіжку.

У цьому доповненні ви справді отримуєте дослідницький аспект в ігровому процесі. У попередніх іграх у вас була вся дошка, розкладена на початку гри, тож ви могли бачити всі можливі маршрути, а також де знаходяться всі артефакти. Але тепер ви отримуєте інше підземелля кожного разу, коли граєте. Ви не тільки витягуєте дві плитки під час налаштування, але й порядок плиток є випадковим. Також приємною перевагою переходу від статичної дошки до плиток є налаштування гри. В інших іграх серії ви розкладаєте дошку, а потім розміщуєте всі артефакти та основні та другорядні секрети. Тепер артефакти розміщуються лише тоді, коли з’являється плитка із символом артефакту.

Якщо ви фанат серії ігор «Clank!» , ви точно захочете придбати «Кланк!: Катакомби». І якщо ви новачок у цьому жанрі, це буде фантастичним вступом до його вивчення. У будь-якому випадку,  ця гра забезпечить вам захоплюючу подорож підземеллям та розваги зі створення колод!

Комплектація настільної гри «Кланк! Катакомби (UA)»:

 • 29 плиток підземелля
 • 1 планшет катакомб
 • 180+ карт
 • 140+ жетонів
 • поле ринку
 • 120 кубиків та 4 фігурки гравців
 • 24 кубики дракона
 • 5 кубиків привидів
 • мішечок дракона
 • маркер дракона
 • довідник із жетонів
 • книжка правил
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
2400грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись