Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1579 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
1 оценка

Настільна гра Civilization. A New Dawn (Цивілізація. Новий Світанок)

Похожие товары
Щулячись від ранкового холоду Угрук вийшов з печери. Наступав світанок, і перші промені сонця освітили долину. Десь далеко затрубив мамонт, і зграя дрібних пташок знялась над джунглями. Угрук насупившись стояв на виступі невеликої скелі, в печері якої він жив зі своєю жінкою - Талою. Цієї ночі він погано спав, йому снилися дивні та незрозумілі сни. Він бачив себе в пустелі, біля величезних пірамід, потім раптово опинився біля стін величезної кам'яної фортеці. Одягнений він був у важкий залізний одяг, а в руках тримав величезний меч. А ще Угрук стояв на палубі величезного корабля, винаходив електрику, мчав на автомобілі, а в кінці свого сну летів до далеких зірок. Струснувши кучерявою головою, Угрук відігнав ці видіння, і взявши в руку спис із кам'яним наконечником, пішов кликати одноплемінників на полювання.

Тип: стратегія
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 60-120
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 14+
Мова: англійська


 «Civilization. A New Dawn» це нова стратегічна настільна гра для 2-4 гравців від відомої компанії Fantasy Flight Games. Вона була розроблена на основі популярної однойменної комп'ютерної гри – «Цивілізація», в якій гравцям належало взяти на себе правління однією із багатьох націй, і починаючи з доісторичних часів провести свою цивілізацію від кам'яних сокир до польотів в космос. У минулому Fantasy Flight Games вже випускала настільні ігри за мотивами Цивілізації. І в цей раз, вони врахували свій досвід і побажання гравців і випустили зовсім нову гру!


 На самому початку партії, учасники зобов'язані вибрати лідера для свого народу. До ваших послуг безліч історичних відомих персонажів. Ви можете обрати Клеопатру для Єгипту, Катерину Медічі для Франції, Монтесуму для Ацтеків і багатьох інших. Кожен з лідерів володіє різними уміннями і бонусами.


 Потім з окремих тайлів гравці складають карту світу, отримують належні їм жетони, фішки і маркери, і готові до початку гри.


 Кожен з гравців починає партію з невеликим селищем, в далекій античності, але з плином часу, лідери націй здатні досліджувати світ, відкривати нові землі і ресурси, будувати бібліотеки, храми і навіть чудеса світу, розширюючи свою імперію. Вас чекають великі дослідження, адже вчені вашої нації відкриють писемність, картографію, обробку заліза, порох, ядерний синтез і багато іншого.


 Звичайно ж, вам доведеться також сконцентруватися на посиленні військової потужності своєї цивілізації. Адже на зорі часів вашій державі загрожуватимуть бродячі варвари, а потім, коли ви зустрінете інші нації, вам буде потрібна сильна армія, щоб захистити себе, якщо дипломатичним шляхом домовитися не вдасться. Говорячи про дипломатію варто згадати, що жодна нація не може успішно розвиватися перебуваючи в повній ізоляції. Так чи інакше вам доведеться домовлятися зі своїми сусідами, встановлюючи торговельні маршрути і обмінюючись знаннями.


 Величезною родзинкою гри є різноманітність стратегій, дотримуючись яких можна досягти перемоги! Ви можете правити вогнем і мечем, створивши потужну мілітаризовану державу, або ж налягти на економіку або релігію. Деякі гравці вважатимуть за краще розвивати наукові відкриття. Всі ці стратегії прекрасно збалансовані між собою і мають свої плюси і мінуси. Перемога досягається шляхом виконання різних місій вказаних на картах цілей. Кожна з цих карт розділена на дві частини з якимись завданнями. Щоб виграти, гравцеві потрібно виконати по одній місії з кожної карти. Розробники гри навіть передбачили епічний варіант, коли викладаються не три, а чотири карти цілей, і відповідно потрібно виконати не три, а чотири місії.


 В черговий раз Fantasy Flight Games вдалося створити приголомшливо цікаву, красиву і глибоку гру. Завдяки модульному полю, великому вибору націй, різноманітності стартових локацій, а також численним шляхам досягнення перемоги, кожна з партій буде відрізняться від попередньої, а як відомо - висока реіграбельність - запорука успіху настільної гри. Перед вами багато століть відкриттів і широкі простори незвіданих територій. Впевнені, ви з честю і гідністю зможете провести свою націю крізь тисячоліття!


До складу настільної гри «Civilization. A New Dawn» входить:
 – 44 пластикові фігурки
 – 8 листів лідерів
 – 16 тайлів ігрового поля
 – 1 циферблат подій
 – 4 циферблата технологій
 – 4 плитки концентрації
 – 2 кубика
 – 80 карт концентрации
 – 16 карт міст-держав
 – 16 карт дипломатії
 – 24 карти Дива Світу
 – 5 переможних карт
 – 24 токена

Придбати настільну гру «Civilization. A New Dawn» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1579 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Civilization. A New Dawn

1. Vania (02-06-2018 | 09:04)

А есть органайзер к этой игре?
Ответ от DesktopGames:
На данный момент, к сожалению, нет.

2. Валентин (20-05-2018 | 00:21)

Хотел спросить на каком языке сама игра?
Ответ от DesktopGames:
Игра на английском языке.

3. Red_Ermine (09-01-2018 | 10:53)

Игра -супер! До этого с друзьями в основном играли в предыдущую версию Цивы, но из-за длины партии собрать компанию было ох как не легко.. В эту же версию спокойно успеваем сыграть пару партий за вечер! По механике --я чуть было не подумала что это Робо ралли(Оо) из-за планшетов для программирования действий у игроков, но рулбук быстро развеял сомнения) В целом, в игре поменялось почти все --война теперь без фишечек флажков, которые медленно бредут к границам врагов и без рандомных карт отрядов(вечно самые слабые попадались, ну что за несправедливость), но теперь есть кубики чье значение суммируется с кучей других факторов: уровень военной технологии, количество потраченного суплая, чудес и тд;, технология теперь не строится отдельной пирамидкой на отшибе а апгрейдит карты действий на планшете, и да(спойлер!) -в игре нет России, но! можно играть за Скифию, что очень повеселило=)
+ -время игры всего 1,5 или 2 часа;
-интересная механика с программирование действий;
-качественные компоненты;
- -непривычная рисовка на картах технологий;

4. Yaro (01-01-2018 | 23:24)

Неймовірно якісні компоненти, чудова кольорова гама (не звичні червоний-зелений-синій-т.п., а помаранчевий, бірюзовий, оливковий та якийсь криваво-червоний, чи щось таке). Щодо протекторів: по заявці виробника (Fantazy Flight Games) потрібно по пачці 41x63MM та 57x89MM. Насправді на більші карти "тугенько" налізли наявні у мене в залишках протектори 56x87mm (від MayDay Games), але їх не вистачило і більше половини карт упакував в 57.5 х 88 мм (від Ігромага).

5. Павліна (27-12-2017 | 22:18)

Доброго дня!

Скажіть, будь ласка, чим ця гра відрізняється від попередньої версії? Яка цікавіша/краща?)

6. Олександр (30-11-2017 | 12:38)

Доброго дня. Що там із датою поставки? Коли можна чекати?
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня. Чекаємо протягом грудня.

7. Сергій (11-11-2017 | 22:59)

Коли очікується гра?
Ответ от DesktopGames:
Очікуємо протягом двох-трьох тижнів.