Настільна гра Дивозвірі / Чудозвери

1
код: 5438

 Дивозвірі - карткова настільна гра від українського видавця, створена для дітей від шести років. Гра дозволяє не тільки весело провести час, а й покращує математичні здібності дитини. Гравцям належить провести час із загадковими дивозвірами і Мудрозмієм, навчитися складати, порівнювати і множити числа.
.
 Тип: карткова, сімейна, кмітлива лічба
Видавництво: ТМ Мальви (Україна)
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 8 років
Час гри: 10-15 хвилин
Мова: українська

 У коробці ви знайдете 38 парних карт, підказки з табличками множення, а також правила для трьох різних ігор. Кожна картка містить зображення передньої або задньої частини звіра, а також число його сили. А поєднуючи картки можна отримати 324 абсолютно різних істот з різним виглядом і назвою.
 

Дивозвірі.


 Це найпростіший варіант гри, в якій гравці зможуть попрактикуватися в множенні або складанні, щоб отримувати звірів найбільшої сили.

Гравці отримують по чотири карти і, вибравши дві з них (з головою і хвостом), викладають на стіл звіра з найбільшою силою. Залежно від правила раунду сила звіра може бути сумою двох чисел з його карт, результатом множення або складеним числом. Так, виклавши на стіл звіра з карт 5 і 4, можна позначити його силу як 9, 20 або 54. А переможцем стає гравець з найпотужнішим дивозвіром.

Тримай оборону.


 У цій версії гри учасники не тільки створюють чудозвірів, але і б'ються ними. Головна мета - це позбутися від усіх своїх карт, задіявши їх в бою і при цьому перемогти противника. Адже якщо ваша атака або оборона провалилася, доведеться забрати всі використані карти назад в руку.
 

Ватага лютозвірів.

  Третя версія гри підходить для найбільш досвідчених учасників, адже тут доведеться збирати кілька пар істот перед собою, при цьому слід створити найсильнішу ватагу, щоб обійти своїх суперників.

А отримувати карти для їх створення гравці будуть двома способами: тягнути в закриту з колоди і забирати зі столу, створюючи загального чудозвіра. Перший гравець зобов'язаний створити на столі з двох карт істоту. Наступний може додати карту:

  • Якщо сила дивозвіра стане більшою, то він забере всі карти собі
  • Якщо сила стане меншою - то хід переходить до наступного гравця.
 Таким чином, гравці можуть отримати карти з високою вартістю для створення своїх істот і позбавлятися від менших карт.
 

 


Ще більше ігор!


 Чудово оформлені карти пропонують по-новому поглянути на знайомих істот, а також створити нових. Тому насправді ви самі можете придумувати різні правила ігор з цими прекрасними чудозвірями. І якщо ваші юні гравці поки не доросли до додавання і множення, то можна просто шукати пари і створювати історії про пригоди загадкових тварин.
 

 

Комплектація гри «Дивозвірі»:

  • 36 ілюстрованих карт з числами від 1 до 9;
  • пара Мудрозміїв.
Додати відгук

Євлампій (20-12-2023 | 23:34)


Вирішив взяти цю гру "на здачу" коли купляв іншу.. І схоже що я натрапив на діамант! Ми з дружиною, змучені від важкого дня, всеодно грали її цілий вечір, сміялись від комбінацій тварин і насолоджувались естетикою гри та елегантно простими правилами. Навіть згадали табличку множення яку вже частково забули. Ви як хочете, а я купуватиму всю серію цих ігр. Так, гра розрахована на те щоб разом з дітьми вчити додавання і множення, але в неї навіть без дітей цікаво грати.
+ Ігролад, стилістика, гнучкість варіантів гри.
Доброго дня, Євлампію!
Дякуємо вам за такий позитивний та гарний відгук!
З нетерпінням чекаємо на вас в нашому магазині!)

350грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись