Настільна гра Century: Big Box / Century: Повне видання

0    Відео
код: 8806
Настільна гра Century: Big Box / Century: Повне видання
кількість гравців
2-5
вік
8+
час гри
30-45
Eng
оплата частинами
Споконвіку прянощі грали визначальну роль в світовій торгівлі. Добуток і продаж рідкісних прянощів ставав причиною злетів і падінь цілих імперій. В пошуках дорогоцінних рослин із яскравим особливим смаком люди одне за одним споряджали експедиції в найдальші куточки світу, відкривали нові землі, вели війни і захоплювали території. А процес виробництва прянощів був покритий таємницями, що манили багатьох скупих до наживи, тому торговці вигадували захоплюючі, повні моторошних деталей історії про свої подорожі, аби лише продати свої скарби по найвищій ціні. А тепер ваш час спробувати себе у ролі торговця прянощами.Century: Big Box — це ваше вікно у загадкове століття, насичене густим пряним ароматом незабутніх пригод і запеклої боротьби за місце під сонцем. Чи зможете ви без втрат провести свій караван до багатства і слави дорогою прянощів? Чи станете саме ви переможцем в ціх запеклих перегонах?

Тип: економічна, карткова, декбілдинг
Видавець: Бельвіль (Україна), Plan B Games
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 30-45
Вік: 8+
Мова: англійська, україномовні правила

Революційна трилогія настільних ігор Century від всім відомого Емерсона Мацуучі нарешті повертається в новому, розширеному форматі Century: Big Box! Це видання включає в себе всі ігри Century, поєднуючи всі компоненти оригінальних ігор в одному зручному місці. Кожна гра з трилогії цікава сама по собі і заслуговує окремої уваги, але маючи видання Century: Big box, ви маєте унікальну можливість змішувати і поєднувати між собою оригінальні ігри і механіки, отримуючи до семи різних комбінацій. А це означає цілих сім нових цікавих викликів для вашої компанії! У виданні також представленні усі промо, що коли-небудь випускалися в колекції Century, нові двошарові дошки караванів для гравців і абсолютно нове міні-доповнення The Golden Deals! Воно розширює першу частину серії Century: Spice Road, додаючи нові комбінації і значно збільшуючи реграбельність гри.

Настільна гра Century: Big Box має в собі все, що треба для повноцінної партії в усі ігри трилогії Century: Spice Road, Eastern Wonders та A New World. Правила кожної з цих ігор доволі прості.

Перша частина трилогії, Spice Road (Дорога прянощів), концентрується на великій дорозі прянощів з Азії в Європу. Це карткова економічна гра, мета якої — набрати якомога більше переможних балів, торгуючи прянощами і купуючи переможні картки. У свій хід гравець може або розіграти карту купця з руки, або взяти вільну карту з поля. Практично всі карти купців пропонують гравцям взяти із запасу кубики прянощів або перетворити їх з одного кольору в інший. А за певну кількість кубиків потрібної прянощі, можна купувати карти переможних балів та отримувати золоті або срібні монети. Така проста механіка спонукає ретельно планувати свої дії, щоб отримати найбільшу кількість балів, а швидкі динамічні партії забезпечують цікаву гру.

Друга частина трилогії, Eastern Wonders (Східні дива) переносить нас в Індонезію, на групу островів, що отримали промовисту назву Архіпелаг Островів Прянощів. Гра пропонує гравцям вже знайому механіку економічної стратегії, але тут торгівля відбувається не на картках, а в регіонах мапи, серед розрізнених островів Архіпелагу. В свій хід гравці можуть пересувати свій корабель або торгуватися на острові. Якщо ви допливли до острова, ще не ніким не відкритого, ви можете розмістити там своє торгове представництво, що дає можливість вигідно обмінювати одні види прянощів на інші. А якщо ваш корабель закінчив свій хід на клітинці із іншим кораблем, ви повинні сплатити його власнику один кубик прянощів. І не жалійтеся — вас попереджали про піратство в цих водах! Таким чином, окрім економічної складової, в грі також важливо вчасно захопити контроль над потрібною територією. А маючи Century: Bix Box, ви маєте можливість поєднати ці дві гри, що значно збільшує різноманіття ігрових стратегій і варіантів перемоги.

Третя гра трилогії, A New World (Новий Світ), охоплює торгівлю товарами в нещодавно відкритому торговельному світу Америки. Тут перед гравцями стоїть завдання колонізувати Новий Світ, розміщуючи робітників-поселенців на локаціях. Існують 4 можливих види локацій: торговельні магазини (дозволяють обміняти один вид товару на інший), ферми (отримати нові кубики товарів), локації дослідження і форти (де можна обміняти кубики на карти і спеціальні бонусні тайли). Таким чином, Новий Світ підносить звичайну карткову економічну гру на новий рівень стратегічного планування, адже тепер потрібно враховувати не лише контроль території, а і обмеженість ресурсів-працівників.

Унікальна можливість, яку надає видання Century: Велика видання (Century: Big Box) — це можливість комбінувати усі три гри за своїм вподобанням, охоплюючи своїми торговельними шляхами весь земний шар від пустель Азії, крізь буремне море Індонезії, і аж до лісів Америки. Із новими комбінаціями гра відкриває новий рівень стратегічного планування і безкінечної реграбельності. Адже вирішивши купити Century: Bix Box, ви отримуєте одразу 3 нові гри в одній коробці!

Комплектація настільної гри «Century: Big Box»:

  • компоненти настільної гри «Століття. Дорога прянощів»
  • компоненти настільної гри «Століття. Чудеса Сходу»
  • компоненти настільної гри «Століття. Новий шлях»
  • компоненти міні-доповнення «Золоті угоди»
  • додаткові промоматеріали
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
3299грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись