Настільна гра Caverna: Cave vs Cave / Каверна: Печера на Печеру

0    Відео
код: 8244
Настільна гра Caverna: Cave vs Cave / Каверна: Печера на Печеру
кількість гравців
1-2
вік
10+
час гри
20-40
Eng
оплата частинами
 Здавна панує думка, що гноми це жадібні та злі істоти. Але це далеко не так, тому ви візьмете на себе роль гнома та доведете, що це милі створіння, які обожнюють створювати гарне та затишне середовище. Та, звісно, вони не без гріха, адже їхній дух конкуренції здатен наштовхнути їх на підлі вчинки. Тож, як справжній гном, доведіть, що ваша печера найкраща!

Тип: економічна, дуельна
Видавець: Lookout Games (Німеччина)
К-сть гравців:  від 1 до 2 гравців
Час гри:  від 20 до 40 хвилин
Вік:  від 10 років
Мова: англійська

  «Caverna: Cave vs Cave» — це версія популярної гри Caverna для одного або двох гравців з вибором дій та управлінням ресурсами. Мета гри — зібрати якомога більше золота, видобуваючи каміння зі своєї печери та будуючи кімнати з різних бонусів.

Геймплей

 Ігровий процес складається з восьми раундів, кожен з яких починається з ходу гравця-початківця, який перевертає наступну плитку на дошці дій та обирає одну з доступних плиток дій. Учасники по черзі виконують дії до моменту, коли кожен з них обере ту кількість дій, яка зазначена на зворотньому боці плитки, яку перевернули в цьому раунді. Одразу після кінця раунду гравці повертають фішки на поле та передають жетон гравця-початківця наступному учаснику.
 На початку гри кожному доступні чотири тайли дій, кількість яких збільшується протягом процесу. Тайли впорядковані за раундами, тому кожен наступний раунд потужніший за попередній. Та внаслідок випадкового порядку тайлів, кожна гра проходить по-різному. Наприклад, світло-сірі плитки, що відкриваються на початку, гарантують доступність плитки кімнат під час кожної гри.

Плитки дії

 Кожна плитка містить дії, які можна виконати в будь-якому порядку, однак лише за один раунд. Розрізняють 4 плитки дії:

 • Cultivation (Культивування) — надає три дії: перша — дія в одній кімнаті (вхід до печери або будь-яка інша кімната, яку ви побудували); друга — підвищує ваш Флекс на два; третя — підвищує ваш Еммер на одиницю.
 • Excavation (Розкопки) — надає можливість вибору: спочатку викопайте один або два квадрати зі своєї печери; підвищте свій ресурс каменю на одиницю.
 • Housework (Робота по дому) — включає до себе наступні дії: заплатити за їжу, сплатити вартість ресурсів кімнати, яку ви хочете побудувати, а також побудувати додаткову кімнату, заплативши п’ять продуктів харчування АБО одне золото, а пізніше  — і вартість цієї кімнати. Існують також обмеження щодо розміщення кімнат: кожна кімната має вимогу до стін.
 • Undergrowth (Підлісок) — дозволяє виконати дію кімнати та отримати дві деревини.

Кінець гри

 Фінал гри настає після того, як кожен гравець виконає чотири дії у восьмому раунді, після чого вони підсумовують переможні бали у своїх кімнатах і додають своє золото. Перемагає той, хто набере більше балів!

 Настільна гра «Caverna: Cave vs Cave» створює захоплюючу головоломку з балансом у діях та жорстким управлінням ресурсів. Це ідеальний варіант гри для двох гравців із легкою для розуміння механікою та різним геймплеєм. Її досить легко зрозуміти дитині, водночас вона вдосталь весела, щоб грати з дорослим. Шанувальники ретельно продуманих ігрових ходів не зможуть обійти це доповнення та з головою поринуть у змагання серед гномів. Випробувати себе ви зможете замовивши гру на нашому сайті.

Комплектація настільної гри «Caverna: Cave vs Cave»:

 • 1 двосторонній планшет дій
 • 2 планшета гравців
 • 12 маркерів товарів (8 дерев'яних і 4 картонних)
 • 12 жетонів заміни
 • 12 тайлів дій
 • 24 тайлів кімнат
 • 1 додатковий тайл печери
 • 4 маркера дій
 • 7 тайлів стін
 • 1 жетон першого гравця
 • Правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
929грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись