Настільна гра Catan: Cities & Knights (2015 Refresh) / Catan: Міста та Лицарі

0    Відео
код: 8265

   Кожен з вас щойно закінчив будувати поселення і місто, коли над мирним островом Катан збираються темні хмари. Дикі варвари, приваблені багатствами Катана, пливуть до берегів острова. Однак у жителів острова ще є достатньо часу, щоб підготуватися до спротиву. 

Тип: доповнення до настільної гри «Catan»
Видавець: KOSMOS
К-сть гравців:  від 3 до 4 гравців
Час гри:  від 90 до 150 хвилин
Вік:  від 12 років
Мова: англійська

Серія ігор «Catan» нараховує дуже багато доповнень й розширень, кожне з яких тою, чи інакшою мірою змінює ігролад базової настілки. Catan: Cities & Knights - це доповнення, яке привнесе в гру цілі 3 нові механіки. Такі зміни обов'язково зможуть освіжити та урізноманітнити ігровий процес гри в Катан.  Хоч докорінно змінити ігролад з одним лиш доповненням неможливо, Міста та Лицарі обов'язково подарують вам нові враження. Cities & Knights також вплинуть на протяжність гри, адже з'являються нові джерела отримання переможних балів, а картки розвитку дозволять вам знайти нові шляхи перемоги.

Коли ви не зайняті обороною Катану, ви змагаєтеся за мегаполіси, які представляють два додаткові переможні очки. Щоб заснувати мегаполіс (який розташований на вершині міста), вам спочатку потрібно покращити свої міста. Для цього ви будете використовувати нові карти розвитку, які представляють міські будівлі.

 

Йду на Ви!

Лицарі острова Катан будуть захищати ваші поселення від нападів диких варварів, проте коли на горизонті не видно загрози, ви зможете використати свої війська, щоб вибити лицарів супротивників. Крім того, лицарі тепер не використовуються у формі карт, кожен лицар має дерев'яний жетон, який ви будете виставляти на острів. Нова механіка використання лицарів допоможе вам віднайти нові шляхи перемоги. Грабіжник також під загрозою, адже використовуючи лицарів можна прогнати і його.
 

Catan: Cities & Knights (2015 Refresh) - це доповнення, яке освіжить базову настільну гру «Catan». З цим доповненням ви отримаєте цілком нову гру, з новими механіками і властивостями звичних ігрових елементів. Catan: Cities & Knights ідеально підійде усім фанам базової настільної гри та стане чудовим подарунком власнику оригінального Catan.

Увага! Гра Catan: Cities & Knights (2015 Refresh) не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Catan»

Комплектація настільної гри «Catan: Cities & Knights (2015 Refresh)»:

  • комплектація уточнюється
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись