Настільна гра Карти Конфлікту: Суржиком / Карты Конфликта: Суржиком

2
код: 7975
Тип: для компанії, гуморВидавництво: IPARTYGAMES (Україна)
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 8 гравців
Час гри: від 30 хвилин
Вiк: від 18 років
Мова: українська

 

Настільна гра Карти конфлікту проста компанійська гра, для непростої компанії, точніше не для кожної компанії. Вся гра побудована на формуванні жартів, ось тільки гумор в результаті виходять чорнушний, сортирний, нижче пояса і часом далеко за межі норм етики. Якщо ви у своїй компанії спокійно жартуєте на теми маленьких цицьок, расизму, сексуальних орієнтацій, оргій та ін., якщо вам більше 18-ти років, можете переходити до розділу «Як грати».

ЯК ГРАТИ

Роздайте кожному гравцю по 10 білих карток. Колоду чорних карт розмістіть по центру столу сорочкою догори. Перший гравець, він картковий «Бро», відкриває чорну карту і зачитує питання всім гравцям. Учасники, окрім самого бро, мають підкласти під це питання максимально вдалу, смішну (у рамках специфічного гумору) картку відповіді.

Вибір переможця раунду

Картковий Бро зачитує всі відповіді. Рекомендується перед кожною відповіддю знову повторювати питання. Після цього він самостійно обирає переможця раунду, якому нараховується одне переможне очко. Далі всі гравці добирають в руку по одній білій карті, а картковим бро стає наступний гравець і починається новий раунд. Можна грати і без ведучого, у цьому випадку найкраща відповідь визначається голосуванням.

Комплектація настільної гри «Карти Конфлікту: Суржиком»:

  • 90 чорних карток з питаннями
  • 460 білих карт з відповідями
Додати відгук

Богдан (20-04-2023 | 01:14)

Вітаю.
Підкажіть, Карти конфлікту Суржиком йде як повноцінна окрема гра? Чи це доповнення до 1-ї частини просто "Карти конфлікту"? Чи можна грати і окремо і разом?
Доброго дня, Богдане!
Дякуємо за звернення. Ця версія гри є окремою тематичною базою :)
Бажаємо теплої весни та мирного неба!

Тетяна (20-02-2023 | 11:48)

Підкажіть, будь ласка, текст на картах повністю відрізняється від звичайної версії Карти конфлікту укр? Чи лише деякі фрази переведені на суржик?
Доброго дня, Тетяно!
Це абсолютно нова версія гри з повністю новими картками!
Бажаємо море веселощів вашій компанії!

575грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись