Настільна гра Картолінія: Тварини (UA) / Cardline: Animals (UA)

0    Відео
код: 8510
Настільна гра Картолінія: Тварини (UA) / Cardline: Animals (UA)
кількість гравців
2-8
вік
7+
час гри
15
Укр
оплата частинами
110 тварин... Їхня довжина, вага та тривалість життя. Про всі ці особливості тварин тут важливо знати, адже самі за їхніми параметрами з'ясується переможець змагання! Скиньте першим всі картки тварин!

Тип: карткова, сімейна, розвивальна, тварини
Видавництво: Rozum (Україна), Asmodee (Франція)
К-сть гравцiв: від 2 до 8 гравців
Час гри: ~ 15 хвилин
Вiк: від 7 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Картолінія: Тварини можна тут

Зустрічайте першу настільну гру в серії «Cardline», в якій гравці розташовують картки за кількома параметрами! Мета Картолінія: Тварини полягає у тому, щоб стати першим гравцем, який позбувся всіх своїх карт. Відповідно до назви гри, учасники мають справу із картками тварин та розміщують їх за попердньо обраним одним параметром: тривалість життя, зріст або вага. Також на картках вказані назва та клас тварини (амфібія, ссавець тощо).


Ігровий процес


Учасники ходять за порядком та грають відповідно до декількох умов:
  • Кожний гравець отримує по 4 карти (кількість можна збільшувати, в залежності від досвідченості учасників). Ніхто не може знати параметри своїх тварин.
  • Одну картку кладуть горілиць у центр столу, тим самим визначивши параметри для правильних ходів.
  • Гравці по черзі кладуть на стіл по 1 карті (можна розмістити між будь-якими двома іншими картками), після чого перевертають її, порівнюючи параметри. Якщо карта була розміщена правильно – тобто з певним параметром за порядком номерів у порівнянні з усіма іншими картками на столі – карта залишається на місці. Інакше вона вилучається з гри, після чого учасник тягне іншу карту з колоди.
Переможцем стає той, хто першим залишається без карт. Якщо в одному раунді таких гравців декілька, тоді всі інші вибувають, після чого фіналісти отримують по одній бонусній карті та розпочинають змагання. Гра продовжується до тих пір, поки не буде лише один гравець, який залишився без карт.

Картолінія: Тварини (Cardline: Animals) — це сімейна та освітня настільна гра з елементом конкуренції, яка неодмінно урізноманітнить ваше ігрове дозвілля.

Комплектація настільної гри «Картолінія: Тварини (UA)» (Cardline: Animals):

  • 110 карт
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
749грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись