Доповнення Живопис: Відображення (UA) / Canvas: Reflections (UA)

1    Відео
код: 8064
Доповнення Живопис: Відображення (UA) / Canvas: Reflections (UA)
кількість гравців
1-5
вік
14+
час гри
30
мова
ДОПОВНЕННЯоплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
Що потрібно для того, щоб написати картину? Натхнення? Безумовно! А ще нові враження, емоції та нова перспектива! Плануйте ходи в грі Живопис і насолоджуйтесь новим результатом щоразу!

Тип: доповнення до настільної гри «Живопис»
Видавництво: Ігромаг (Україна), Road To Infamy Games (R2i Games) (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5 гравців
Час гри: ~ 30 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами доповнення Живопис: Відображення можна тут

У доповненні Живопис: Відображення ви знайдете нові ігрові елементи — двосторонні дзеркальні карти та нове поле. Комбінація елементів і можливість змінювати тактику під час проходження партії точно сподобаються усім шанувальникам гри Живопис.


Створюй нові шедеври щоразу


Зміни в правилах. Коли ви берете карту малюнка, ви можете або безкоштовно взяти карту з найбільш віддаленого від колоди стовпчика, або взяти карту з іншої колонки, поклавши по токену натхнення на всі карти в колонках зліва від неї. Після цього посуньте всі інші карти в ряду (разом із токенами на них) далі від колоди, заповнивши порожнє місце. Візьміть нову карту з колоди і покладіть поруч із нею на тепер порожнє місце.
 

Нові іконки і означення

 
Дзеркальні іконки: означають, що карта може бути перевернута. Ті самі іконки на іншому боці карти знаходяться на протилежних мазках. Карти на полі або в руці можна вільно перевертати будь-коли.

Золоті бонусні іконки: дозволяють отримати золоту стрічку за кожен відповідний елемент, сусідній із ними. Кожна золота стрічка приносить 3 бали. Золоті бонусні іконки не є елементами. Усі карти доповнення Живопис: Відображення позначені маленьким символом «В», щоб ви могли легко відділити доповнення від базової гри.

Змiни в малюваннi з Вiнсентом. І гравці, і Вінсент починають гру із 6 токенами натхнення. Вінсент ходить останнім. Якщо в хід Вінсента горілиць випадає парна кількість токенів, він бере карту з верхнього ряду. Якщо горілиць випадає непарна кількість токенів, він бере карту з нижнього ряду і зберігає 1 з токенів, що випали горілиць. Вінсент може витратити максимум 6 токенів.

Змiни в соло режимі. Ви починаєте з 6 токенами натхнення. Створіть окремий запас із 6 таких токенів поруч із найлівішими картами малюнків. Усі пропущені карти малюнків (з обох рядів) вибувають із гри. Після взяття карти малюнка посуньте обидва ряди карт, що залишились, максимально вліво. Починаючи з верхнього ряду, заповніть порожні місця. Коли ви берете одну з найлівіших карт малюнків, отримайте 1 токен натхнення із запасу.

Варiант «Шедевр». Гравець із найбільшою кількістю балів нагороджується стрічкою «Найкраща картина». Після цього всі гравці показують одну зі своїх картин і пояснюють її значення. Усі гравці разом обговорюють представлені картини і нагороджують гравця з найкращою картиною стрічкою «Шедевр». Власники обох стрічок стають переможцями.

Доповнення Живопис: Відображення обов'язково сподобається шанувальникам оригінальної гри, оскільки чудово вплітається в загальну тематику, додає нові дії і ще більше розгортає горизонти реграбельності.

Увага! Гра Живопис: Відображення не самостійна — це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Живопис».

Комплектація доповнення «Живопис: Відображення (UA)» (Canvas: Reflections):

 • 30 прозорих карт
 • ігрове поле
 • 16 золотих стрічок
 • 10 жетонів палітри фарб
 • 18 карт
 • 18 протекторів
 • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1099грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись