Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
654 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Боротьба за галактику (Race for the Galaxy)

Солдат сидів у десантному судні, зафіксований та маже нерухомий. Скоро капсула з десятком до зубів озброєних та смертельно небезпечних бійців відділиться від космічного корабля та почне вільно падати на поверхню планети. Надмала помітність для радарів та величезна кількість хибних цілей робить спуск вдалим у 99% випадків. Далі все як на тренуваннях. Солдати почнуть рухатись у різні сторони, збільшуючи відстань між собою, та знищуючи усі ворожі цілі на шляху. Бойовий скафандр захищає від більшості видів зброї, маса залпу перевищує показники танку, а стрибкові ранці дають неймовірну маневреність та швидкість. Та у десантника найголовніше це не міцна броня, і не надсучасна зброя з величезною кількістю боєприпасів, і навіть не реактивний двигун за спиною. Найважливіше – це досвід та вміння працювати в команді. Не дивлячись на те, що десантник – це спеціаліст найвищого рівня, сам по собі він майже нічого не може. Йому потрібно надати необхідне обладнання, доставити на місце висадки, спустити з орбіти та підняти назад після виконання завдання. Закріплювати успіх та втримувати позиції будуть інші роди військ. Десантник – лиш мала деталь велетенського механізму Галактичної Імперії. Але кожен гвинтик неймовірно важливий для налагодженого та безперервного функціонування гігантської машини.

Тип: карточний економічний симулятор
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 12 років
Мова: російська


Правила настільної гри Боротьба за галактику (Race for the Galaxy) російською мовою

Боротьба за галактику – еталон карточних економічних симуляторів. Цю гру можна описувати довго, вихваляючи величезні тактичні та стратегічні можливості для гравців, розповідати про тонкості ігрового процесу та підбирати найпозитивніші епітети до механіки. Та все це лиш слова. Достатньо декілька разів зіграти у неї, щоб зрозуміти, це дійсно найкраща економічна стратегія, котру варто занести до палати мір та вимірювальних приладів як найкращий зразок.
 


 

В «Боротьба за галактику» кожен учасник візьме на себе роль правителя планети. Розвиваючи економіку, технології та промисловість, необхідно буде створити власну галактичну імперію. Шляхів для досягнення цієї мети неймовірно багато. Що оберете ви? Колонізація нових світів, торгівля, посилення військового потенціалу? Чи, можливо, комбінація усіх можливостей у найрізноманітніших пропорціях? Впевнено говорити можна лиш про те, що доведеться дотримуватися певної стратегії, корегуючи її в залежності від ситуації а столі. Потрібно буде дуже багато думати. В цій грі не можна покладатися на випадковість.
 


 

Родзинка. Окрім велетенського простору для втілення різноманітних стратегічних та тактичних задумів, у цієї гри є ще одна надзвичайна особливість. «Боротьба за галактику» практично не набридає. Кожна партія буде нести нові відкриття та небачені комбінації. З кожною побудованою космічною імперією ви відкриєте для себе щось дивовижне та незвичайне.
 


 

До складу настільної гри «Боротьба за галактику (Race for the Galaxy)» входить:
– 5 карт початкових світів
– 109 ігрових карт
– 4 набори дій гравця
– 8 карт для гри двох досвідчених
– 28 жетонів переможних балів
– 4 пам’ятки
– правила гри

Придбати настільну гру «Боротьба за галактику (Race for the Galaxy)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
654 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Боротьба за галактику

1. Александр (29-12-2017 | 19:13)

Ссылка на правила выдаёт ошибку 404 - страница не найдена
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Александр. Спасибо за ваше замечание!) Постараемся решить этот вопрос как можно скорее.

2. Тим (03-07-2017 | 07:28)

А дополнение от ХВ будет?
Ответ от DesktopGames:
Да, будет.

3. Николай (15-05-2017 | 11:07)

Подскажите пожалуйста, когда у Вас игра появится на складе?
Ответ от DesktopGames:
Уже есть :)

4. Станислав (28-04-2017 | 16:54)

Жаль они не выпускают ее вместе с соло допом.

5. yeez (26-04-2017 | 23:15)

а допов перевод планируется?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день! К сожалению, у нас такой информации нету. Можете уточнить у издателя)

6. Тим (22-04-2017 | 11:13)

Добавьте, пожалуйста, информацию о протекторах. Спасибо!
Ответ от DesktopGames:
Есть. Вам спасибо! :)