Настільна гра Blokus Fast Fun / Блокус: Швидка розвага

0    Відео
код: 3888
    Гра Blokus була розроблена французьким математиком Бернардом Тавітіаном в 2000 році і вже завоювала понад 26 нагород по всьому світу! В основі її лягла теорія 1852 року «про чотири кольори», а правила і елементи відсилають нас відразу до декількох ігор - від «Го» до «Тетріс».

Тип: головоломка, для двох
Видавець: Mattel Games
Час гри: 15+
Кількість гравців: 2
ВІк: 7+
Мова: англійська, мовонезалежна

Blokus Fast Fun - це дуельна версія вже ставшою класичною за такий нетривалий термін життя настільної гри Blokus. Замість компонентів чотирьох кольорів гравців чекають по 21 деталі синього і червоного кольору.
Правила гри досить прості: у кожного з гравців є сет з двадцяти однієї фігури. Нагадують вони компоненти тетрісу, але їх кількість і розподіл відсилають нас більше до Морського бою. Завдання гравців викласти на ігрове поле максимальну кількість своїх фігур. Але тут з'являється одне «але». Кожен наступний елемент зобов'язаний стикатися з одним з вже розміщених краєм. Стінками можна торкатись тільки фігурок опонента (іншого кольору).

  

Починати учасники гри Fast Fun Blokus повинні з країв поля, прагнучи якомога швидше «відрізати» частину ігрової дошки від противника, щоб той не зміг викласти свої фігурки. Партія закінчується, як тільки у гравців зникає можливість викласти елементи на поле. Переможних очок в грі немає, є тільки штрафні, за невикористані фігурки.
Як бачите, правила гри Fast Fun Blokus елементарні, але можливостей для стратегії в неї маса. До речі, підказки та поради для початківців в книзі правил займають набагато більше місця, ніж решта тексту!
Компоненти настільної гри також заслуговують на окрему увагу - щільні пластикові фігури і тверде ігрове поле дозволять грі довго радувати вас. Діти також не зможуть їх поламати. Fast Fun Blokus ідеального розміру, щоб брати її з собою в дорогу і на відпочинок.
Настільна гра Fast Fun Blokus - це абстрактна стратегія, яка розвиває логіку, уважність, просторове мислення і посидючість. Партії досить динамічні - в середньому гравцям знадобиться хвилин п'ятнадцять. І обіцяємо вам, на цьому ви точно не зупинитеся і зіграєте в Блокус кілька разів поспіль! Все це робить гру Fast Fun Blokus однією з кращих сімейних розваг.

Комплектація настільної гри «Blokus Fast Fun»:
 - 1 ігрове поле
 - 42 шматочка головоломки (в двох кольорах)
 - правил гри

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись