Настільна гра Сірий Кардинал / Behind the Throne

5    Відео
код: 2777
Настільна гра Сірий Кардинал / Behind the Throne
кількість гравців
2-4
вік
8+
час гри
20-30
мова
     Сірий кардинал – цікавий термін. Якщо вірити історикам, то першим сірим кардиналом був отець Жозеф. Монах ордена капуцинів, котрий мав чималий вплив на кардинала Ришельє. Це доволі складна схема. Справа у тому, що Людовік ХІІІ хоч і був королем Франції, фактично країною не керував. Цим займався перший міністр, більш відомий як кардинал Ришельє. Він мав необхідні повноваження та відповідну посаду. Та за його спиною стояв той самий отець Жозеф. Саме він приймав усі найважливіші рішення, а Ришельє лиш озвучував їх. Монахи ордену капуцинів носили сірі ряси, і отець Жозеф не був виключенням. Завдяки цьому і з’явився термін. Сірий кардинал – це людина, що керує таємно. У нього може не буди ні посади, ні повноважень. Але влада сірого кардинала значно могутніша, ніж у офіційних керівників.

Тип: карти, вдача, інтриги
Видавництво: IGAMES (Україна)
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови

Ознайомитися з правилами  можна тут

    Сірий кардинал – чудовий філлер, один з найкращих представників цього жанру. У грі є лише 10 різних карт. 9 персонажів по 9 копій кожного і карта кінця гри.завдання полягає у тому, щоб зібрати сети з карт та заробити за них переможні бали. Та якби усе було так просто… Кожен персонаж має певні властивості. Якщо зумієте правильно їх використати, то безперечно переможете у партії. У грі дуже прості правила, та й механіка чи не найлегша з існуючих. Відкривай собі карти з колоди та обирай, що робити далі. Та вся справа саме у цьому виборі. Чи варто забрати, що є, чи краще ризикнути і спробувати витягнути потрібного персонажа?чи варто лишити сильного Генерала, котрий потім принесе лише один переможний бал? А може краще взяти короля? Він суттєво наближає час тріумфу, але й накладає обмеження на ваші дії. Ситуація на столі постійно змінюється, а отже корегувати плани теж доведеться дуже стрімко. Саме це і являється найдивовижнішим у «Сірому кардиналі»: прості правила + повне занурення у гру. Це рецепт хіта. 


До складу настільної гри «Сірий кардинал (Behind the Throne)» входить:

  • 82 карти
  • правила гри
Додати відгук

Альона (02-01-2024 | 01:31)

Спершу мене зачепила твоя зовнішність. Обгортка, так би мовити. Весь з вигляду ти такий брутальний, залізний чоловік. Вирішила познайомитись з тобою поближче. В тобі поєднується 9 особистостей. Кого з них я зустріну зараз? Генерала, Блазня, Менестреля або Алхіміка, Асасинку, Провидця або Суддю, Короля або Королеву? Це завжди несподіванка. Кого з них залишити, а кого краще позбутись? Кожна з твої масок має, окрім переможних балів, якусь властивість, що допомагає нам. Деякі з них мають обмеження. Хоча саме вони наближають до перемоги. Хтось забороняє, хтось впливає, а хтось захищає. Є ще одна твоя личина - Ворон. І якщо "пощастить" зустріти її, то закінчиться наша зустріч. Адже вона означає кінець усього.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо вам за такий цікавий художній відгук!
Бажаємо вам цікавих інтриг)

Марія (12-11-2023 | 12:37)

Грала з друзями, настільки сподобалася, що вирішила собі придбати.
Правила продумані і не важкі. Великий плюс що в неї можна грати від двох гравців.
+ Від 2х гравців
Тревел формат
Надійна упаковка
- Картки з протекторами не поміщаються в органайзер
Доброго дня, Маріє!
Дякуємо за цікавий відгук на цю швидку й цікаву гру, яку можна взяти собою та насолоджуватися нею будь-де:)
Бажаємо Вам цікавезних партій!

Олександр (03-01-2023 | 20:34)

Ігра дуже проста для освоєння, але при цьому цікава. Граю вже 4+ роки и досі не набридло.
+ Можливість взаємодії з іншими гравцями(міняти/вбивати карти інших гравців)
Ідеальна, коли є багато людей і хочеться пограти у щось швидке й легке
- Не всі можуть зрозуміти правила з першого разу, але це відноситься до багатьох ігор.
Вітаємо, Олександре!
Дякуємо за ваш відгук, ми дуже втішені, що гра вже стільки часу приносить вам радість :)
Гарних вам партій!

Сергій (06-10-2017 | 10:08)

Гра сподобалась, непогана мішанина із різних механік, коли спочатку доводиться ризикувати, але потім ти можеш контролювати ризики за рахунок властивостей персонажів. А в певний момент гри потрібно починати думати, як назбирати побільше переможних балів, але оскільки в грі досить активна взаємодія гравців, то постійно потрібно слідкувати за іншими суперниками, що в них робиться і хто в лідерах, адже починаючи збирати персонажів, які приносять більше переможних очок, ти змушений відмовлятись від персонажів із кориснішими властивостями. І це не говорячи про те, що кожен гравець в свій хід може викрасти в тебе таких потрібних тобі персонажів! Або взагалі, організувати вбивство!
Не скажу, що гра заставляє сильно напружувати мозок, але інколи доводиться робити цікавий вибір, і гейплей плавний та досить швидкий.
+ Оформлення
Гра добре грається при любій кількості гравців, від 2 до максимальної
Нескладна симпатична гра
- Правила написані не зовсім вдало, зокрема властивості персонажів варто було оформити одним розділом. Крім того, новачкам потрібно детальніше пояснити властивості Короля і Королеви (ті, що мають негативний ефект), щоб не було плутанини. Але це скоріше до того, хто правила рощповідатиме питання )
Дякуємо вам за розгорнутий відгук!

Николай (15-08-2017 | 07:54)

К сожалению игра оказалась "так себе" ...
Пришлось самостоятельно придумать новые правила, что б не выкинуть в мусор ...
От механики игры оставили только порядок выкладки карт.
Можно было бы порекомендовать для тех у кого дети учаться считать, но эта игра "ментально" для детей более старшего возраса, а для счёта реально лучше взять Зевса на каникулах ...
+ Красивое оформление
- Механика игры не "затагивает"
Набор инструментов явно скуден и недостаточен для глубокой игры
Спасибо, за комментарий.

399грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись