Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Бастіон Делюкс

АксессуарыПохожие товары
Сонце зійшло на небосхилі і яскравим ранковим світлом залило зелену долину, освітлюючи жахливу картину. Древній бастіон, зведений багато століть тому, оточили зграї кровожерних чудовиськ. Брязкаючи іржавою бронею, клацаючи зубами і розмахуючи величезними сокирами, ця лавина рвонула до замку. В авангарді мчали дрібні гобліни, в ар'єргарді важко тупотіли гіганти, потрясаючи в повітрі величезними ціпками, а на горизонті ширяли крижані дракони. На захисті бастіону стояла лише невелика жменька могутніх магів. Їх очі палали люттю, а чарівні палиці іскрилися від надлишку магії. Вони приготувалися захищати цитадель.

Тип: логічна гра, кооперативна стратегія
Видавництво: Hobby World
Час гри: от 60 до 120
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4
Вiк: від 10
Мова: російська


«Бастіон Делюкс» являє собою покращену версію настільної гри «Бастіон» Гри, яка втілила в собі настільний варіант популярного жанру відеорозваг - tower defence. Основна відмінність від попередника, як це вже зрозуміло з назви, більш багате наповнення коробки делюкс версії гри. Тут вас чекають і пластикові мініатюри, і фішки і навіть новий тайл табору ворогів. В цілому наповнення коробки точно таке ж як і в світовому релізі оригінального «Бастіону» Правила гри в делюкс версії нічим не відрізняються від правил базової настолки.

В процесі гри, маги, які захищають бастіон будуть змушені переміщатися між кварталами цитаделі, накопичувати магічну енергію різних типів, жбурляти її на голови монстрів, і відбивати хвилі ворогів, одну за другою. Крім того гравці можуть зводити будівлі, вивчати нові заклинання. Гра кооперативна, тому перемагають або програють гравці разом. Для досягнення перемоги, потрібно знищити атакуючих монстрів, а програш настає, якщо атакуючим вдається пробратися всередину бастіону.

Складність гри відмінно регулюється двостороннім полем і колодами ворогів, скласти які можна таким чином, щоб грати було і не дуже складно і цікаво.

Дія гри відбувається в популярному всесвіті карткової гри «Берсерк», тому «Бастіон Делюкс» особливо прийде до смаку шанувальникам цієї ККГ. Але навіть гравцям незнайомим з «Берсерком» грати буде не менш цікаво, адже з перших хвилин атмосфера облоги огортає ігрове поле. Доводиться кидатися з одного кварталу в квартал, читати заклинання, знищувати ворогів і за всяку ціну утримувати бастіон!

«Бастіон Делюкс» потішить всіх без винятку гравців барвистими і вражаючими ілюстраціями, деталізованими мініатюрами і захоплюючим ігровим процесом.

До складу настільної гри «Бастіон Делюкс» входить:
 – 24 карти ворогів основного загону
 – 48 карт ворогів допоміжного загону
 – 10 карт ворогів легендарного загону
 – 30 карт ритуалів
 – 4 планшета з підказками
 – 6 частин двостороннього ігрового поля
 – 1 фішка воріт
 – 90 фішок мани (по 15 шести кольорів)
 – Правила гри
 – 4 пластикові фігурки
 – 42 жетони порожніх джерел / посилення,
 – 4 жетони заборони Полум'я
 – 4 жетони заборони Блискавки.
 – Новий тайл - табір ворогів

Придбати настільну гру «Бастіон Делюкс» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Бастіон Делюкс

1. Вадим (22-06-2017 | 16:16)

Фото закиньте пожалуйста делюкса!