Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
799 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
6.61

Настільна гра BarBEARian Battlegrounds

У великому селищі, що вільготно розташувалося на березі бурхливої ​​річки, панувало справжнє божевілля. Людиноподібні ведмеді точили сокири, кували броню і збирали запашний мед. З відкритого входу в шахту долинали дзвінкі удари кайла і навантажені рудою візки переправлялися на великий склад. Ведмедики-варвари готувалися до походу!

Тип: стратегія, кубики
Видавець: Greenbrier Games
Час гри: 60+
Кількість гравців: 2-4
Вік: 8+
Мова: англійськаСкачати правила настільної гри BarBEARian Battlegrounds англійською

 


 

Що це за гра?
 
   «BarBEARian Battlegrounds» - це захоплююча настільна стратегія для 2-4 гравців в мультяшному оформленні та з веселим геймплеєм. Слово BarBEARian поєднує в собі два поняття - «варвар» і «ведмідь» і відповідно кожен з гравців візьме під своє крило один з кланів войовничих ведмедиків, щоб привести його до процвітання і перемоги!
 

 
 

Розкажіть, як в неї грати?
 

   Кожен з гравців отримує в своє розпорядження персональний планшет клану і ширму, яку слід встановити перед планшетом. На внутрішній стороні ширми вказані фази гри, а також детально описані можливі дії. В центрі столу гравці розташовують інші компоненти - карти апгрейдів, токени фахівців, ресурси і кубики найманців. У кожного гравця є свій набір кубиків, які він кидає і в залежності від результатів розподіляє на своєму планшеті. Дії на планшеті бувають різні. Ви можете відправити своїх підопічних атакувати суперників, можете поставити їх на захист, або ж збирати ресурси: мед, руду або віру. Після того як всі учасники закінчили розташовувати кубики на планшетах, вони одночасно прибирають ширми і виконують дії. Мета гри - набрати 7 жетонів слави. Ці жетони можна отримати декількома способами, в тому чиcлі і атакою на суперників. За ресурси можна купувати карти апгрейдів, токени фахівців і найманців, щоб покращувати свій планшет або кидати більше кубиків.

 
 
 

А як взагалі враження?
 
   Гра насправді дуже весела, з великим рівнем взаємодії між гравцями, які перетягують ковдру на себе, постійно атакуючи і відбираючи один в одного бажані жетони слави. Якісне і барвисте оформлення додає грі атмосферності, а високий рівень реіграбельності гарантовано затримає цю гру на вашому столі.
 
Для кого вона підходить?
 
   Ця гра чудово підійде любителям прямого протистояння між гравцями і механіки «міплплейсмента». Грати в неї можуть як дорослі, так і діти від 8 років.
 
Комплектацфя настільної гри «BarBEARian Battlegrounds»:
 - 4 планшета села
 - 4 ширми кланів
 - 25 кубиків
 - 93 токена
 - 28 міні-карт
  
Придбати настільну гру «BarBEARian Battlegrounds» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
799 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: BarBEARian Battlegrounds


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..